Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Wędkarz Roku 2013 Koła Południe Bielsko-Biała

Wędkarz Roku 2013 Koła Południe Bielsko-Biała

 W 2013 roku nastąpiła jedna zmiana w reglaminie Klasyfikacji Wędkarza Roku naszgo Koła.

Wprowadzone zostały dodatkowe 3 Pkt za uczestnictwo w zawodach.

Pozostałe zasady bez zmian.

W tym roku zalczane są (jak poprzednio) wszystkie ogólnodostępne zawody rozgrywane w naszym Kole

 

MMK - Muchowe Mistrzostwa Koła                                     01.05.2013

Spł.MK - Spławikowe Mistrzostwa Koła                              05.05.2013

SpinMK - Sinnongowe Mistrzostwa Koła                            07.07.2013

ZN - Towarzyskie Zawody Nocne                                  27-28.07.2013

Spin.PP - Zawody Spinningowe o Puchar Prezesa             06.10.2013

 

 

Miejsce Nazwisko i Imię

MMK

Spł.

MK

Spin

MK

ZN

Spin.

PP

Suma

Pkt.

1 Hankus Aleksander 21 23 22 14
15
95
1 Sikora Janusz 18 19 20 20 18 95
3 Janusek Artur 20 20 18 X
19
77
4 Antończyk Maciej 19 15 14 8 20
76
5 Szpunar Bogusław 3 13 23 17 16 72
6 Osiński Artur 22 18 3 X
X
43
7 Flasz Bogusław X 11 3 5 23 42
8 Babicz Bolesław X X 17 X 21 38
9 Klisz Jan X X 15 X 22 37
9 Konior Bogusław 3 12 3 16 3 37
11 Janusek Wojciech X X 19 X 17 36
12 Walusiak Paweł X 8 3 13 11 35
13 Rzadek łukasz X 9 16 3 3
31
13 Walusiak Marek X X 3 16 12 31
15 Pawlus Antoni X 3 X 23 X 26
16 Patoka Sebastian X X 3 21 X 24
17 Biłka Tomasz 23 X  X  X X 23
18 Siwik Jerzy X X X 22 X 22
18 Trzopek Jerzy X 22 X X
X
22
20 Bieniek Adrian X 21 X X
X
21
20 Hodurek Władysław X X 21 X X
21
22 Migdał Piotr X 16 3 X X
19
22 Piecuch Przemysław X X X 19 X 19
24 Salomon Zdzisław X X X 18 X 18
24 Konior Marek X 4 X 11 3 18
26 Sadowski Mirosław X 17 X X
X
17
27 Gołąbek Ryszard X 10 3 3 X 16
28 Czuwała Marek X X X X 14 14
28 Sadowski Leszek X 14 X X
X
14
28 Stachiewicz Tadeusz X X 14 X X
14
31 Klimczak Andrzej X X X X 13 13
32 Rokosa Krzysztof X X 12 X X
12
32 Wyszyński Jarosław X X X 12 X 12
32 Walusiak Piotr X 3 3 3 3 12
35 Tomiczek Marcim X X X 10 X 10
36 Piwko Wojciech X X X 9 X 9
37 Plewa Paweł X 5 X 3 X 8
38 Fabia Robert X 7 X X
X
7
38 Miszczak Łukasz X X X 7 X 7
40 Czechowicz Marek X X X 6 X 6
40 Michalski Bolesław X 3 X 3 X 6
40 Prochot Franciszek X 6 X X
X
6
43 Łękawa Adam X X X 4 X 4
44 Czapla Jerzy X X X 3 X 3
44 Dziedzic Franciszek X X X 3 X 3
44 Kal Tomasz X X 3 X X
3
44 Kopiec Marcin X X X X 3 3
44 Krzanowski Marek X X X 3 X 3
44 Kubica Rafał 3  X 3
44 Listowski Paweł X X 3 X X
3
44 Maślanka Mariusz 3 X  X 3
44 Pawlus Łukasz X X X 3 X 3
44 Pilorz Tadeusz X X X 3 X 3
44 Słoniewicz Mirosław X X X 3 X 3
44 Solarski Bogusław X X X 3 X 3
44 Sitko Jarosław X X X X 3 3
44 Stanek Sebastian X X X 3 X 3
44 Ziemiński Tomasz X X 3 X X
3

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)