Klasyfikacje | 2012-03-14 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec

KOBIETY: SENIORZY: ... więcej

Osiągnięcia członków koła PZW w Bogdańcu w zawodach okręgowych w 2011 roku.

Klasyfikacje | 2011-11-22 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec

Mistrzostwa okręgu w spławiku w tym sezonie odbywały się w 2 turach kobiety i w trzech turach seniorzy. Rozgrywane były one na 3 łowiskach: - Kanał Szeroki w Słońsku (kobiety i seniorzy) - Kanał Warnicki w Kostrzyniu n/O (kobiety i seniorzy) - Warta w okolicach Świerkocina (seniorzy) Wśród kobiet z naszego koła tuż za podium uplasowała sie Cywińska Zdzisława. Końcowa klasyfikacja kobiet: 1. Solska Zofia 2. Musiatowicz Krystyna 3. Miszon Agnieszka 4. Cywińska Zdzisława ....... 8. Tylicka Katarzyna 9. Ukleja Czesława 10. Wędrowska Orianna Z pośród ...... więcej

Relacja i wyniki - Mistrzostwa Koła 1 tura Kanał Ulgi 22-05-2011r.

Klasyfikacje | 2011-06-02 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec

22 maja nad Kanałem Ulgi w Gorzowie przywitała nas piękna pogoda. Niestety do pogody nie dostroili się członkowie naszego koła i w bardzo małej ilości w porównaniu choćny do pierwszych zawodów stawili się na łowisku. Do zawodów zpstało zgłoszonych 10 seniorów i 4 kobiety. Po treningach wszyscy spodziewali się dużo i to sporych ryb. Po losowaniu i przypomnieniu regulaminu wszyscy rozeszli się na stanowiska aby orzygotować się do łowienia. Na zdjęciu Roman Telesiński na drugim planie Gwidon Pintal Na przygotowania był czas zgodny z regulaminem ...... więcej

Zawody o Puchar Wójta Gminy Bogdaniec 17.04.2011r. + pełne wyniki

Klasyfikacje | 2011-05-23 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec

W dniu 17-04-2011 roku na Kanale Ulgi w Gorzowie Wlkp. odbyły się pierwsze w tym roku zawody dla członków Koła PZW w Bogańcu zaliczane do cyklu Grand Prix koła. W pogodny poranek niedzielny frekwencja dopisała i zgodnie z planem imprezy rozpoczęły się zawody. Wraz z upływem czasu zaczął wiać coraz silniej wiatr z różnych kierunków co utrudniało łowienie ale nie popsuło dobrych nastrojów łowiących. Po zakończeniu łowienia i zważeniu ryb zawodnicy przystąpili do konsumpcji a następnie ogłoszono wyniki zawodów. W kategorii kobiet ...... więcej

Reprezentanci naszego koła w sezonie 2010 na szczeblu okręgowym i krajowym.

Klasyfikacje | 2011-03-09 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec

Sezon 2010 był udany dla reprezentantów naszego koła. W Mistrzostwach Polski reprezentowała nasz okręg członkini naszego koła Dorota Waliszewska. Może nie zdobyła wysokiego miejsca, ale sam fakt startu i nabyte doświadczenie na pewno zaprocentuje na przyszłość. W Mistrzostwach Okręgu nasze Panie również błyszczały zajmując oba niższe stopnie podium. Wspomniana wyżej Dorota zajęła 2 miejsce a Orianna Wędrowska 3. W mistrzostwach okręgu seniorów które rozgrywane były jako zawody czteroturowe (2 tury Kanał Warnicki Kostrzyn + 2 tury Warta ...... więcej

Podsumowanie sezonu 2010 w kole PZW w Bogdańcu

Klasyfikacje | 2011-02-28 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec

Sezon zakończony już niedługo rozpoczynamy następne zmagania więc pora podsumować 2010 rok. W kategori juniorów sklasyfikowanych zostało 12 zawodników. Jest to liczba mała więc od nowego roku podejmujemy kroki związane z propagowaniem naszego sportu wśród młodzieży. Zwycięzcą w tej kategorii została Natalia Tylicka. Pozostawiła w pokonanym polu Pawlaka Tomasza który zajął 2 miejsce i Pawlaka Dawida który uplasował się ostatecznie na 3 miejscu. Warto jeszcze zauważyć że na 12 zawodników sklasyfikowanych 5 to dziewczęta. Losy ...... więcej

Klasyfikacja końcowa "WĘDKARZ ROKU 2010" w kategorii: SENIOR.

Klasyfikacje | 2011-02-26 | Publikujący: Koło PZW Bogdaniec