TOWARZYSKIE ZAWODY KOŁA BOGDANKA - ODWOŁANE

Aktualności | 2020-10-20 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Zarząd Koła „Bogdanka” odwołuje zawody które miały się odbyć w dniu 25-10-2020.... więcej

Grand Prix 2020 - seniorzy, juniorzy

Klasyfikacje | 2020-10-17 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Punktacja na dzień 12.10.2020r. SENIORZY: Miejsce Nazwisko i imię Punkty Waga Ryb 1 Sałek Mariusz 34,5 91490 2 Ślusarski Andrzej 48 36665 3 Kościelski Grzegorz 56 76170 4 Sawa Zbigniew 60,5 34715 5 Pasierb Ryszard 79 41520 6 Kędzierski Krzysztof 86,5 23345 7 Dejner Zbigniew 88 18185 8 Antoniewski Janusz 93,5 5685 9 Zieliński Piotr 96 23040 10 Wierzchowski Krzysztof 98 42725 11 Wnuk Andrzej 99 2625 12 Kołodyński Kamil 101,5 11685 13 Słomka Wiesław 106 3675 14 Stanisławek Robert 110,5 9320 15 Kowalczyk Kamil 111,5 15735 16 Różycki ...... więcej

SPINNINGOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU KOŁA BOGDANKA

Wyniki zawodów | 2020-10-16 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na rzece Wisła w dniu 11 października 2020 r. odbyły się zawody Zawody Spinningowe kończące sezon 2020. W zawodach uczestniczyło tylko 8 zawodników. Zawody wygrał Andrzej Śłusarski, drugie miejsce zajął Zbigniew Sawa a trzecie Robert Stanisławek. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Ślusarski Andrzej n.d. 445 1 2 Sawa Zbigniew n.d. 310 2 3 Stanislawek Robert n.d. 135 3 4 Kościelski ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE KOŁA BOGDANKA

Wyniki zawodów | 2020-10-03 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na jeziorze Uściwierz w dniu 27 Września 2020 r. odbyły się zawody Towarzyskie Zawody Spinningowe. W zawodach uczestniczyło tylko 7 zawodników. Zawody wygrał Grzegorz Kościelski jako jedyny miał ryby do wagi. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Kościelski Grzegorz n.d. 1540 1 2 Antoniewski Janusz n.d. 0 4,5 2 Paruski Sławomir n.d. 0 4,5 2 Pasierb Ryszard n.d. 0 4,5 2 Sawa ...... więcej

SPŁAWIKOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU KOŁA BOGDANKA

Wyniki zawodów | 2020-09-26 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zb. Żółkiewka w dniu 20 września 2020 r. odbyły się zawody pt. Spławikowe Zakończenie Sezonu. W zawodach uczestniczyło tylko 9 zawodników. Zawody wygrał Mariusz Sałek drugie miejsce zajął Zbigniew Sawa a trzecie Andrzej Ślusarski. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Sałek Mariusz 5 5940 1 2 Sawa Zbigniew 7 5840 2 3 Ślusarski Andrzej 10 3725 3 4 Pasierb Ryszard 1 3520 4 5 Zieliński ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY KOŁA BOGDANKA zb. MEŁGIEW 3

Na zb. Mełgiew 3 w dniu 6 września 2020 r. odbyły się zawody towarzyskie metodą spławik, grunt. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników. Zawody wygrał Grzegorz Kościelski drugie miejsce zajął Ryszard Pasierb a trzecie Adam Goliszek. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Kościelski Grzegorz 14 29295 1 2 Pasierb Ryszard 15 27495 2 3 Goliszek Adam 8 15480 3 4 Sałek Mariusz 2 14405 4 5 Wierzchowski ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY MEŁGIEW 3

Wyniki zawodów | 2020-09-06 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zb. Mełgiew 3 w dniu 21 czerwca 2020 r. odbyły się zawody towarzyskie metodą spławik, grunt. W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Zawody wygrał Mariusz Sałek drugie miejsce zajął Grzegorz Kościelski a trzecie Krzysztof Wierzchowski. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Sałek Mariusz 4 47225 1 2 Kościelski Grzegorz 3 38180 2 3 Wierzchowski Krzysztof 10 25200 3 4 Zieliński ...... więcej

Zbigniew Sawa z Pucharem Zarządu Koła

Aktualności | 2020-08-30 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

30 sierpnia Zarząd Koła PZW Bogdanka zorganizował zawody spławikowe na rzece Wieprz. Tym razem zostało zmienione miejsce rozgrywanych zawodów względem poprzednich lat. Zawody rozegrano w Łęcznej. Treningi pokazały, że przygotowane miejsca obfitują w dużą ilość drobnej ryby + pojedyncze duże leszcze. Co innego pokazały rozegrane zawody. Bardzo słabe brania a nawet ich brak na niektórych stanowiskach i tylko 3 duże leszcze w przedziale 1300-1400pkt to owoc zmagań tego dnia. Złowione leszcze przez trzech zawodników zagwarantowały im podium. Pierwsze ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE- Dratów,16.08.2020

Aktualności | 2020-08-16 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

W dniu 16.08.2020 na zbiorniku Dratów rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Spławikowe Koła PZW Bogdanka. Panująca od dłuższego czasu fala upałów nie wpłynęła korzystnie na brania. Duże leszcze znane z zawodów rozgrywanych wiosną odpłynęły na głębszą, chłodniejszą bardziej natlenioną wodę. Startującym w zawodach pozostało odławianie drobnych leszczyków, krąpików oraz walka z mikro rybami: jazgarzami, okoniami które na niektórych stanowiskach bardzo utrudniały budowanie wyniku. Ostatecznie pierwsze miejsce ...... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA

Wyniki zawodów | 2020-07-02 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na jeziorze Uściwierz w dniu 7 czerwca 2020 r. odbyły się zawody "Spinningowe Mistrzostwa Koła 64". W zawodach uczestniczyło 19 zawodników. Zawody wygrał Janusz Antoniewski, drugie miejsce zajął Grzegorz Kościelski, a trzecie Wiesław Słomka. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Antoniewski Janusz n.d. 1265 1 2 Kościelski Grzegorz n.d. 620 2 3 Słomka Wiesław n.d. 235 3 4 Ślusarski ...... więcej