Wyniki zawodów zobacz archiwum

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA 64

Wyniki zawodów | 2019-06-05 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na jeziorze Uściwierz w dniu 2 czerwca 2019 r. odbyły się zawody "Spinningowe Mistrzostwa Koła 64". W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Zawody wygrał Zbigniew Sawa, drugie miejsce zajął Grzegorz Kościelski, a trzecie Andrzej Wnuk. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami i medalami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Sawa Zbigniew n.d. 3960 1 2 Kościelski Grzegorz n.d. 3830 2 3 Wnuk ...... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 64

Wyniki zawodów | 2019-05-13 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zbiorniku Markuszów w dniu 12 maja 2019 r. odbyły się zawody Koła PZW Bogdanka. W zawodach uczestniczyło 9 zawodników. Zawody wygrał Kamil Kołodyński, drugie miejsce zajął Zbigniew Dejner, trzecie Ryszard Pasierb. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i talonami. Wyniki zawodów Lp. Nazwisko i imię Nr stan. Waga I tura Punkty I tura Waga II tura Punty II tura Punkty Suma Waga suma Miejsce Punkty ...... więcej

SPŁAWIKOWY PUCHAR PREZESA KOŁA 64

Wyniki zawodów | 2019-05-07 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zalewie Żółkiewka w dniu 5 ma 2019 r. odbyły się zawody "Spławikowy PucharPrezesa" Koła 64. W zawodach uczestniczyło 10 zawodników. Zawody wygrał Krzysztof Kędzierski, drugie miejsce zajął Krzysztof Czyż, trzecie Kamil Kołodyński. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Kędzierski Krzysztof 7 6100 1 2 CzyżKrzysztof 4 4950 2 3 Kołodyński Kamil 8 4830 3 4 Sałek ...... więcej

Spławikowe otwarcie sezonu

Wyniki zawodów | 2019-04-09 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zbiorniku Krzczeń w dniu 7 Kwietnia 2019 r. odbyły się towarzyskie zawody "Spławikowe Otwarcie Sezonu" Koła 64. W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Zawody wygrał Andrzej Ślusarski, drugie miejsce zajął Mariusz Sałek, trzecie Kamil Kołodyński. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Ślusarski Andrzej 3 9270 1 2 Sałek Mariusz 9 9110 2 3 Kołodyński ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY PODLODOWE

Wyniki zawodów | 2019-02-13 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zalewie Żółkiewska w dniu 10 lutego 2019 r. odbyły się towarzyskie zawody Koła PZW. W zawodach uczestniczyło 10 zawodników. Zawody wygrał Mariusz Sałek, drugie miejsce zajął Marcin Kędzierski, trzecie Krzysztof Kędzierski. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni talonami. Wyniki zawodów Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 Sałek Mariusz n.d. 5315 1 2 Kędzierski Marcin n.d. 4775 2 3 Kędzierski ...... więcej

PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA 64

Wyniki zawodów | 2019-01-30 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Na zbiorniku Krzczeń w dniu 27 stycznia 2019 r. odbyły się zawody Koła PZW Bogdanka otwierające sezon podlodowy. W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Zawody wygrał Kamil Kołodyński, drugie miejsce zajął Krzysztof Kędzierski, trzecie Marcin Kędzierski. Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszenia na gorący posiłek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i talonami. Wyniki zawodów Lp. Nazwisko i imię Waga I tura Punkty I tura Waga II tura Punty II tura Punkty Suma Waga suma Miejsce Punkty ...... więcej

SPINNINGOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU KOŁA 64

Wyniki zawodów | 2018-10-23 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

W dniu 21.10.2018 na rzece Wisła rozegraliśmy spinningowe zakończenie sezonu. Na starcie zawodów stanęło tylko 11 wędkarzy. Zawody wygrał KrzysztofCzyż, drugi był Andrzej Ślusarski a trzeci Zbigniew Sawa. Gratulujemy! Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Wagaryb Punkty GP 1 CzyżKrzysztof n.d. 345 11 2 Ślusarski Andrzej n.d. 135 10 3 Sawa Zbigniew n.d. 130 9 4 Pasierb Ryszard n.d. 115 8 5 Kędzierski Marcin n.d. 65 7 6 Dziedzicki Jeremiasz n.d. 0 1 6 Kędzierski Krzysztof n.d. 0 1 6 Słomka Andrzej n.d. 0 1 6 Słomka ...... więcej

Spławikowe Zakończenie Sezonu

Wyniki zawodów | 2018-10-14 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

W dniu 07.10.2018 na zalewie Żółkiewka rozegraliśmy spławikowe zakończenie sezonu. Na starcie zawodów stanęło tylko 8 wędkarzy. Zawody wygrał Krzysztof Wierzchowski, drugi był Krzysztof Czyż a trzeci Ryszard Pasierb. Gratulujemy! Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga ryb Punkty GP 1 WierzchowskiKrzysztof 6 3615 11 2 CzyżKrzysztof 5 3445 10 3 Pasierb Ryszard 1 3190 9 4 Sawa Zbigniew 4 3100 8 5 Kędzierski Krzysztof 3 3070 7 6 Ślusarski Andrzej 7 2535 6 7 Kędzierski Marcin 8 1555 5 8 Wnuk Andrzej 2 520 1 ... więcej

Maraton Spławikowo-Gruntowy Koła 64 Bogdanka

W dniu 16.09.2018 na zbiorniku Mełgiew 3 rozegraliśmy maraton spławikowo-gruntowy. Na starcie zawodów stanęło tylko 9 wędkarzy. Zawody wygrał Krzysztof Czyż, drugi był Krzysztof Wierzchowskia trzeci Andrzej Ślusarski. Gratulujemy! Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga ryb Punkty GP 1 Czyż Krzysztof 1 15130 11 2 Wierzchowski Krzysztof 8 10910 10 3 Ślusarski Andrzej 4 5410 9 4 Kędzierski Krzysztof 3 3630 8 5 Parulski Sławomir 2 2430 7 6 Sawa Zbigniew 5 1055 6 7 Kędzierski Marcin 7 100 5 8 Wnuk Andrzej 6 0 1 9 Kłos Robert 9 0 1 ... więcej

Puchar Zarządu Koła 64

Wyniki zawodów | 2018-09-13 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

W dniu 26.08.2018 na zbiorniku Krzczeń rozegraliśmy Puchar Zarządu. Na starcie zawodów stanęło tylko 6 wędkarzy. Zawody wygrał Kamil Kołodyński, drugi był Andrzej Ślusarki a trzeci Krzysztof Kędzierski. Gratulujemy! Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga ryb Punkty GP 1 Kołodyński Kamil 3 11410 11 2 Ślusarski Andrzej 6 9160 10 3 Kędzierski Krzysztof 4 7130 9 4 Wierzchowski Krzysztof 5 6350 8 5 Czyż Krzysztof 1 6200 7 6 Kłos Robert 2 300 6 ... więcej