Zawody dla dzieci i młodzieży - 25.08.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-08-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na Zawody Spławikowe. Zawody odbędą się25 sierpnia Zbiórka w sobotę o godz. 8.00 nad Małym Stawem tzw. "Ruśna". Prosimy o zabranie siatek do przechowywania ryb. Przewidziano nagrody rzeczowe dla najlepszych. Zawody będą zaliczane do klasyfikacji rocznej Grand Prix Koła w kategorii Juniorów. ... więcej

Towarzyskie Zawody Nocne - 11/12.08.2018 Wyniki

W nocy z 11 na 12 sierpnia na zalewie Brody w okolicy szkoły w Rudzie odbyły się ostatnie zaplanowane na ten rok zawody nocne. Zawody po 12 godzinach połowu wygrał Szymon Niewczas z bardzo dobrym wynikiem wynoszącym 8200 gram. Drugie miejsce zajął Jerzy Walkiewicz z wynikiem 4830 gram, natomiast na trzecim miejscu uplasował się lider klasyfikacji ogólnej GPx Koła Brody Marcin Piwnik z wynikiem 3915 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Radosław Piwnik, Paweł Pająk i Sebastian Kozieł. Nagrodę niespodziankę wylosował Sebastian Zamojski, a był to bardzo ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła-Zawody Nr 1 - 19.08.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-08-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza na Spinningowe Mistrzostwa Koła - Zawody Nr1. Zawody odbędą się 19 sierpnia br. Zbiórka zawodników o godz. 6.00 na nowym parkingu od strony Krynek. Sektor: od Restauracji "Karpik" do "Betonów". Uwaga! "Betony" wyłączone z wędkowania. Zawody rozegrane będą "Na żywej rybie" zatem zawodników prosimy o zabranie siatek do przechowania złowionych ryb do czasu przybycia sędziego. Nagroda rzeczowa rozlosowana zostanie spośród wszystkich uczestników. Zawody będą zaliczane do klasyfikacji Grand ...... więcej

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów na dzień 06.08.2018r.

Klasyfikacje | 2018-08-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Lp. Nazwisko i Imię Punkty Waga 1 Piwnik Marcin 116.0 36 765 2 Bębas Łukasz 85.0 25 430 3 Piwnik Radosław 81.0 37 885 4 Pająk Paweł 72.0 28 965 5 Nowak Marcin 49.0 10 420 6 Walkiewicz Jerzy 46.0 20 605 8 Kozieł Sebastian 45.0 6 540 7 Turbiarz Michał 45.0 17 055 9 Bębas Bogusław 39.5 7 455 10 Kita Paweł 39.0 13 335 ... więcej

Zawody Spławikowe o Puchar Pani Wójt - 05.08.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-08-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 5 sierpnia odbyły się Zawody Spławikowe o Puchar Wójta, które cykliczne rozgrywane są na zalewie Brody podczas wakacji. Rywalizacja trwała 3,5 godziny, którą wygrał Marcin Nowak z wynikiem 1925 gram. Drugie miejsce zajął Łukasz Bębas z wynikiem 1810 gram, a na trzecim miejscu uplasował się Leszek Kita z wynikiem 1165 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Radosław Piwnik – 1115 gram, Bogdan Lis – 1005 gram, Bogusław Bębas – 915 gram. Podczas rywalizacji niestety nie chciały brać duże i średnie leszcze, więc ...... więcej

Paweł Pająk najlepszym wędkarzem Koła Brody w dyscyplinie Gruntowej

Aktualności | 2018-08-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Paweł Pająk został w roku 2018 najlepszym wędkarzem Koła Brody w dyscyplinie gruntowej. Paweł uzyskał łączną sumę punktów wynoszącą 35 na 50 możliwych do zdobycia oraz łączną wagę ryb 16,56 kg wyprzedzając o 2 punkty swojego kolegę Marcina Piwnika, który uzyskał 33 punkty, przy łącznej wadze złowionych ryb 14,25 kg. Trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej zajął młodszy z braci Piwników - Radosław z wynikiem wynoszącym 27 punktów i wagą 16,27kg. Na uwagę zasługuje fakt, że najwięcej ryb przy tylko dwukrotnym udziale w zawodach ...... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe - 29.07.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-07-30 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 29.07.2018r. przy upalnej pogodzie nad zalewem Brody w okolicy szkoły w Rudzie odbyły się Towarzyskie Zawody Gruntowe. Były to już ostatnie zawody w dyscyplinie gruntowej przewidziane w Planie Imprez Sportowych Koła na ten sezon. Pogoda nie tylko miała wpływ na samopoczucie wędkarzy ale i ryb dlatego wyniki nie były imponujące. Wygrał Michał Turbiarz łowiąc 2180 gram. Drugie miejsce zajął Marcin Piwnik uzyskując 2055 gram, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Sebastian Kozieł z wynikiem 1605 gram. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Szymon ...... więcej

5 medali naszych Juniorek na Mistrzostwach Świata!

Aktualności | 2018-07-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Na mistrzostwach świata juniorów w wędkarstwie rzutowym, które odbyły się w Puławach w dniach 19-20 lipca 2018 roku Polacy zdobyli łącznie aż 20 medali ! ( 6 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych ). Zawody dotyczyły 5-boju. Walczono w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. W reprezentacji Polski wystąpiły dwie zawodniczki z naszego Koła: Natalia Zaczek i Magda Serafin. Spisały się znakomicie zdobywając 5 medali. 16-letnia Natalia została mistrzynią świata w ostatniej, najtrudniejszej konkurencji- w odległości spiningowej. Mistrzowski rzut wynosił 59,70 m. ...... więcej

Zawody Nocne 14/15.07.2018 - Wyniki

Aktualności | 2018-07-17 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 14/15 lipca br. Zarząd Koła w Brodach zorganizował Towarzyskie Zawody Nocne. Były to kolejne zawody zaliczane do ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła. Na starcie w sobotę o godzinie 19 stawiło się 32 zawodników. Pomimo nieciekawej pogody ryby dopisały, ponieważ aby znaleźć się w pierwszej „10” koniecznym było złowienie minimum 3,5kg ryb. Tym razem najlepszy okazał się Łukasz Bebas, który uzyskał wynik wynoszący 8895 punktów zbudowany leszczami łowionymi na grunt, ale tez uklejkami łowionymi przy brzegu. Drugie miejsce ...... więcej

Magda i Ola Serafin na podium Rzutowych Mistrzostw Okręgu.

Aktualności | 2018-07-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 7 lipca w Pińczowie odbyły się Rzutowe Mistrzostwa Okręgu. W kategorii juniorów wygrała Magda Serafin natomiast Ola Serafin zajęła 3 miejsce. Relacja z zawodów, wyniki oraz zdjęcia na stronie Okręgu Kielce pod linkiem: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/173808/60/mistrzostwa_okregu_kieleckiego_pzw_w_wedkarstwie_rzutowym_na_rok">... więcej

Które z miejsc uważasz za najbardziej atrakcyjne wędkarsko?