Głosujmy na Donatę Żelazowską w plebiscycie na najlepszego sportowca powiatu starachowickiego

Aktualności | 2014-12-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

DONATA ŻELAZOWSKA Koło PZW Brody, wędkarstwo rzutowe, 17 lat. Mieszka w Brodach. Reprezentantka kadry Polski w wędkarstwie rzutowym w kategorii juniorek. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i brązowa medalistka Mistrzostw Świata w wędkarstwie rzutowym. Głosuj! http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt/karta/donata-zelazowska,24621,1338463,t,id,kid.html przez Facebook lub wysyłając sms pod numer 71321 o treści swsst.27.... więcej

Głosujmy na Donatę! Brakuje tylko 50 SMSów po 1,23zł do pierwszego miejsca

Aktualności | 2015-01-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Miło nam jest poinformować, że nasi reprezentanci startują w plebiscycie na sportowca powiatu starachowickiego. Głosowanie kończy się w poniedziałek, 19 stycznia 2015 roku, o godzinie 24.Jeden SMS za 1,23 zł (z VAT) to aż 10 punktów. Janek Kita jest na miejscu 10 Zatem głosujmy... DONATA ŻELAZOWSKA Koło PZW Brody, wędkarstwo rzutowe, 17 lat. Mieszka w Brodach. Reprezentantka kadry Polski w wędkarstwie rzutowym w kategorii juniorek. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i brązowa medalistka Mistrzostw Świata w wędkarstwie rzutowym. Głosuj! ...... więcej

Donata Żelazowska najpopularniejszym sportowcem!

Aktualności | 2015-01-20 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Miło jest nam poinformować, że nasza brązowa medalistka Mistrzostw Świata w wędkarstwie rzutowym Donata Żelazowska wygrała zakończony 19 stycznia http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt/wyniki/sw-sportowiec-powiat-starachowicki,24621,t,id.html" target="_blank.Janek Kita zajął 7 miejsce. Naszym sportowcom gratulujemy a wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu dziękujemy. Dziękujemy również administratorowi strony internetowej Zarządu Głównego w Warszawie, który na stronie głównej oraz Facebooku prowadził akcję promocyjną naszych ...... więcej

Zawody Gruntowe 30.08.2015 - WYNIKI

Aktualności | 2015-09-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 30 sierpnia na zalewie w Brodach zostały rozegrane zawody gruntowe. Przy upalnej pogodzie niewielu zawodnikom udało się skusić do brania pojedyncze ryby. Po trwającej cztery godziny turze przy szkole w Rudzie, okazało się, że najlepszy wynik wśród seniorów uzyskał Marcin Nowak – 900 pkt. Kolejne miejsca zdobyli Bartłomiej Lesiak – 690 pkt, oraz Maciej Zaczek – 555 pkt. Zwycięzcom wręczono pamiątkowe statuetki. Na zakończenie przeprowadzono losowanie nagrody niespodzianki spośród wszystkich uczestników zawodów. ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 22.10.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-10-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

22 października odbyły się ostatnie już zawody zaliczane do ogólnej klasyfikacji Grand Prix Koła Brody. Jak co roku ostatnie zawody sezonu rozegrane zostały w dyscyplinie spinningowej. Tradycyjnie zawody wygrał Marcin Piwnik potwierdzając, że zasłużył na miano Najwszechstronniejszego Wędkarza Koła Brody w roku 2017. Marcin w niedzielę złowił 6 ładnych okoni ważących 980 gram deklasując rywali. Drugie miejsce zajął Albert Maciejczak z wynikiem 245 gram. Był to dopiero jego drugi start w naszych zawodach. Miejsce na podium zawdzięcza ładnemu okoniowi ważącemu ...... więcej