Aktualności | 2020-11-23 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 9 listopada 2020r. odbyło się zarybienie zbiornika Cedzyna , którego nasze koło jest opiekunem. Pod czujnym okiem naszych kolegów zostały wpuszczone ryby następujących gatunków. Karp kroczek 240 kg. Jaz kroczek 125 kg. Lin kroczek 123 kg. Karaś pospolity 41 kg. Szczupak 140 kg.... więcej

PUCHAR KOMENDANTA SSR

Aktualności | 2020-10-06 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr 1 ,,Brzana'' zaprasza swoich członków na towarzyskie zawody spławikowo-feederowe O PUCHAR KOMENDANTA SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ. Zawody zostaną rozegrane dnia 11.10.2020r. na zbiorniku wodnym w Cedzynie. Zapisy na zawody w formie sms z imieniem i nazwiskiem z dopiskiem Cedzyna u kapitana sportowego pod nr. 692-657-133. Zbiórka zawodników na parkingu obok tamy o godz. 7:00. Dojazd na zawody we własnym zakresie. Zawody ze stanowiskami. Przypominamy o obowiązujących zasadach sanitarno-epidemiologicznych zobowiazujących do posiadania maseczek i ...... więcej

PUCHAR PREZESA KOŁA - WYNIKI

W niedzielę 04.10.2020r. na kanale Elektrowni Połaniec , odbyły się zawody naszego Koła O PUCHAR PREZESA. Zdobywcą Pucharu został kol. Grzegorz Kowalski łowiąc największą rybę zawodów leszcza o wadze 2470 pkt. W ogolnej klasyfikacji kolejno zwyciężyli : I miejsce kol. Artur Kurkiewicz 15165 pkt. II miejsce kol. Grzegorz Kowalski 14995 pkt. III miejsce kol. Jan Czerwiński 4950 pkt. IV miejsce kol. Waldemar Sperka 4510 pkt. V miejsce kol. Aleksander Wiech 4250 pkt. VI miejsce kol. Piotr Szmajdel 2475 pkt.... więcej

PUCHAR PREZESA KOŁA

Aktualności | 2020-09-29 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr1 ,,Brzana'' zaprasza swoich członków na ostatnie tego roku zawody wędkarskie O PUCHAR PREZESA KOŁA . Zawody zostaną rozegrane dnia 04.10.2020r. na kanale elektrowni Połaniec. Zapisy na zawody w formie sms z imieniem i nazwiskiem z dopiskiem Połaniec u kapitana sportowego pod nr. 692-657-133. Zawody ze stanowiskami, dozwolone metody połowu spławik lub feeder. Zbiorka zawodników w dniu zawodów o godz. 6:00 nad kanałem w Połańcu ( środkowy wjazd- topole ) Dojazd na zawody we własnym zakresie Przypominamy o obowiązujących zasadach ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY W ŁOWIENIU GRUNTOWYM-WYNIKI

Aktualności | 2020-09-22 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 20 września 2020r. na zbiorniku w Strawczynie odbyły się zawody naszego koła w łowieniu feederowym zaliczane do punktacji grand prix. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: I miejsce kol. Grzegorz Kowalski 4655 pkt. II miejsce kol. Mateusz Stamirowski 430 pkt. III miejsce kol. Jan Czerwinski 1930 pkt. IV miejsce kol. Arkadiusz Dąbrosiak 320 pkt. V miejsce kol. Damian Gołąbek 1340 pkt. VI miejsce kol. Aleksander Wiech 240 pkt.... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY W ŁOWIENIU GRUNTOWYM

Aktualności | 2020-09-15 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr 1,, Brzana'' zaprasza swoich członków na towarzyskie zawody wędkarskie w łowieniu feederowym zaliczane do punktacji G.P. Zawody zostaną rozegrane dnia 20.09.2020r. na zbiorniku w Strawczynie. Osoby małoletnie mogą uczestniczyć w zawodach tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Obowiązkowe zapisy w siedzibie koła ul. Warszawska 34A we wtorki w godz.15:00-18:00 lub w formie sms z imieniem i nazwiskiem z dopiskiem feeder u kapitana sportowego pod nr tel. 692- 657- 133 . Zbiórka zawodników nad zbiornikiem o godz. 7:00. Dojazd na zawody we własnym ...... więcej

PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO-Wyniki

Aktualności | 2020-08-31 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W niedzielę 30 sierpnia na rzece Wiśle w Sandomierzu, odbyły się zawody naszego koła w metodzie feederowej O PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO. Zwycięzcą całych zawodów został kolega Grzegorz Rugała z wynikiem 4640 pkt. jednocześnie łowiąc największą rybę zawodów o wadze 630 pkt. II miejsce zajął kol. Grzegorz Kowalski z wagą 4555 pkt. III miejsce zajął kol. Grzegorz Dyk z wagą 4010 pkt. IV miejsce zajął kol. Stanisław Piłat z wagą 2720 pkt. V miejsce zajął kol. Waldemar Sperka z wagą 2570 pkt. VI miejsce zajął kol. Wiesław Grabarski z wagą 2340 pkt.... więcej

Wyniki nocnych zawodów feederowych Chańcza 2020

Aktualności | 2020-08-26 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W miniony weekend tzn z 22-23 sierpnia 2020r na zbiorniku wodnym Chańcza w miejscowości Życiny , odbyły się nocne zawody drużynowe naszego koła. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: I miejsce zajęła drużyna w składzie Arkadiusz i Łukasz Dąbrosiak z wagą 21260 pkt. II miejsce drużyna w składzie Artur Kurkiewicz i Grzegorz Kowalski z wagą 19030 pkt. III miejsce drużyna w składzie Stanisław i Andrzej Piłat z wagą 10875 pkt. Nagrodę za największą rybę zawodów zdobył kolega Stanisław Piłat łowiąc karpia o wadze 1770 pkt.... więcej

PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO

Aktualności | 2020-08-23 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr 1 ,,Brzana" zaprasza swoich członków na towarzyskie zawody wędkarskie O Puchar Kapitana Sportowego. Zawody zostaną rozegrane dnia 30.08.2020r na rzece Wiśle w Sandomierzu. ( opaska za targowicą) Metoda połowu feeder klasyczny. Zbiórka zawodników w dniu zawodów o godz. 6:00 nad rzeką Wisłą w Sandomierzu. Dojazd na zawody we własnym zakresie. Obowiazkowe zapisy w formie sms z imieniem i nazwiskiem z dopiskiem Sandomierz u Kapitana Sportowego pod nr. 692-657-133 Przypominamy o obowiązujących zasadach sanitarno-epidemiologicznych ...... więcej

NOCNE ZAWODY FEEDEROWE CHAŃCZA 2020

Aktualności | 2020-08-13 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd Koła nr 1 ,,Brzana'' zaprasza swoich członków na Nocne Zawody Feederowe Chańcza 2020. Zawody zostaną rozegrane na zbiorniku Chańcza w dniach 22-23 sierpnia 2020r. w godzinach 17:00 - 9:00. Obowiązuje formuła drużynowa tzn. dwóch zawodników łowi z jednego stanowiska mierzącego ok. 20 metrów. Zapisy na zawody w formie sms z imieniem i nazwiskiem zawodników z dopiskiem Chańcza 2020 u kolegi Artura pod nr. 501-261-699 Zbiórka zawodników nad zbiornikiem w dniu zawodów o godz. 17:00 w miejscowości Życiny sektor 7 Dojazd na ...... więcej