PUNKTACJA GRAND-PRIX KOŁA NR 1 W 2018R.

Aktualności | 2018-10-11 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

I miejsce Kowalski Grzegorz 107 pkt. II miejsce Waleron Krzysztof 103 pkt. III miejsce Kurkiewicz Artur 102 pkt. IV miejsce Wiech Aleksander 102 pkt. V miejsce Pawlik Zygmunt 77 pkt. VI miejsce Piłat Stanisław 75 pkt. ... więcej

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018

W dniu 07.10.2018r. w miejscowości Połaniec zostały rozegrane ostatnie zawody towarzyskie naszego koła pod nazwą ,, Zakończenie Sezonu 2018". Przy pięknej pogodzie na miejscowym kanale elektrowni Połaniec , naszym uczestnikom udało się złowić kilkadziesiąt kilogramów ryb. I tak w zawodach kolejno zwyciężyli:I miejsce kol.Pietrzyk Jacek 6965 pkt. II miejsce kol. Dyr Grzegorz 5385 pkt. III miejsce kol. Kowalski Grzegorz 4565 pkt. IV miejsce kol. Skotnicki Paweł 3870 pkt. V miejsce kol. Bartusiak Janusz 3290 pkt. i VI miejsce kol. Stachura Robert 3215 pkt.... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA W ŁOWIENIU SPŁAWIKOWYM NA WODZIE PŁYNĄCEJ

Aktualności | 2018-09-30 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 30.09.2018r. na rzece Wiśle w Sandomierzu odbyły się Mistrzostwa Koła w łowieniu spławikowym na wodzie płynącej. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: I miejsce kol. Pawlik Zygmunt 7620 pkt. II miejsce kol. Waleron Krzysztof 5315 pkt. III miejsce kol. Grabarski Wiesław 3480 pkt. IV miejsce kol. Kowalski Grzegorz 3190 pkt. V miejsce kol. Wiech Aleksander 2910 pkt. i VI miejsce kol. Artur Kurkiewicz 2175 pkt.... więcej

MISTRZOSTWA SPINNINGOWE

Aktualności | 2018-09-18 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W niedzielę 16.09.2018r. w miejscowości Rębów odbyły się Mistrzostwa Spiningowe naszego koła. Pomimo niskiego stanu wody w rzece co w znacznym stopniu uniemożliwiło nasze połowy , sześciu zawodników zgłosiło ryby do klasyfikacji, która przedstawia się następująco :I miejsce kol. Pietrzyk Jacek 600 pkt. II miejsce kol. Wiech Aleksander 255 pkt. III miejsce kol. Waleron Krzysztof 220 pkt.IV miejsce kol. Piłat Stanisław 190 pkt. V miejsce kol. Kowalski Grzegorz 170 pkt. i VI miejsce kol. Kurkiewicz Artur 110 pkt.... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY WĘDKARSKIE SANDOMIERZ

Aktualności | 2018-09-09 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 09.09.2018r. na rzece Wiśle przy pięknej pogodzie odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie naszego koła. Tym razem ryby dopisały co przełożyło się na wysokie wyniki uzyskane przez naszych kolegów. W zawodach kolejno zwyciężyli: I miejsce kol. Artur Kurkiewicz 7225 pkt. II miejsce kol. Jarosław Barwinek 6480 pkt. III miejsce kol. Wiesław Grabarski 5780 pkt. IV miejsce kol. Tomasz Ciesek 3720 pkt. V miejsce kol. Zygmunt Pawlik 3715 pkt. i VI miejsce kol. Jerzy Ubowski 3430 pkt.... więcej

PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO

Aktualności | 2018-08-28 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 26.08.2018r. na rzece Wiśle w miejscowości Dębina koło Sandomierza odbyły się zawody wedkarskie O PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO. Puchar Kapitana zdobył kol. Robert Stachura łowiąc leszcza o wadze 580 pkt. , natomiast w zawodach kolejno zwyciężyli : I miejsce kol. Skotnicki Marek 2535 pkt. II miejsce kol. Stachura Robert 2430 pkt. III miejsce kol. Magdziarz Wojtek 2420 pkt. IV miejsce kol. Sperka Waldemar 1915 pkt. V miejsce kol. Piłat Stanisław 1335 pkt. VI miejsce kol. Sroka Grzegorz 1000 pkt.... więcej

ZAKOŃCZENIE WAKACJI-ZAWODY DLA MŁODZIEŻY

W dniu 25.08.2018r. odbyły się zawody dla młodzieży naszego koła na Zalewie Kieleckim. W zawodach zwyciężył kol. Bartosz Rugała z wynikiem 1305pkt. drugi był kol. Adam Kowalski 250 pkt. a trzecie miejsce zajęła Kinga Kowalska 225 pkt.... więcej

Aktualności | 2018-07-08 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 24 czerwca 2018r. na rzece Wiśle w Sandomierzu odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie naszego koła. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: I miejsce kol. Zygmunt Pawlik 3495 pkt. II miejsce kol. Artur Kurkiewicz 1570 pkt. III miejsce kol. Jarosław Barwinek 1550 pkt. IV miejsce kol. Tomasz Ciesek 1470 pkt. V miejsce kol. Aleksander Janyst 1030 pkt. i VI miejsce kol. Stanisław Piłat 870 pkt.... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA W ŁOWIENU ODLEGŁOŚCIOWYM

Aktualności | 2018-06-12 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W minioną niedzielę 10 czerwca na zbiorniku w Cedzynie , odbyły się Mistrzostwa Naszego Koła W Łowieniu Odległościowym. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: w kat. senior. I miejsce kol. Artur Kurkiewicz 3255 pkt. II miejsce kol. Krzysztof Waleron 2300 pkt. III miejsce kol. Waldemar Sperka 1915 pkt. IV miejsce kol. Grzegorz Kowalski 1770 pkt. V miejsce kol. Aleksander Wiech 885 pkt. VI miejsce kol. Stanisław Piłat 555 pkt. W kat. junior I miejsce kol. Michał Karyś 1675 pkt.... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY BARANÓW SANDOMIERSKI

Aktualności | 2018-05-31 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 27 maja na rzece Wiśle w Baranowie Sandomierskim odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie naszego koła. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: I miejsce kol. Piłat Andrzej 2760 pkt. II miejsce kol. Bartusiak Emil 2735 pkt. III miejsce kol. Piłat Stanisław 2425 pkt. IV miejsce kol. Magdziarz Wojciech 2375 pkt. V miejsce kol. Grabarski Wiesław 1850 pkt. i VI miejsce kol. Janowski Wojciech 1525 pkt.... więcej