Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

"ZAWODY NOCNE" 13 - 14 lipca . Zapraszamy

Aktualności | 2013-07-05 | Publikujący: Koło PZW Brzeg nr 1

Zapraszamy na " Zawody Nocne " , które odbędą  się  w dniach 13 -14 lipca na stawie w Lubszy. Zbiórka zawodników o godzinie 18 na parkingu przed stawem. Zapisy dwuosobowych drużyn w siedzibie naszego . Metoda połowu dowolna na jedną wędkę na zawodnika. Wpisowe 50 zł od drużyny.

Informacje  tel. 694600017  ,  606165178 .

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • waldiw Data dodania: 6 lat temu Oceń: 9 + / -

  Dlaczego 50 zł od drużyny? Proste trzeba Marianowi działkę odpalić. Prawda to jest chore żeby zawody organizować na prywacie, nabijając właścicielowi kieszeń i robić darmową reklamę. Swoją drogą kiedyś dawno kiedy jeździłem jeszcze na zawody, brało w nich udział kilkadziesiąt osób, dziś to jest dramat. Ciekawe dlaczego nikt nie wpadł na pomysł zorganizowania takich zawodów na Odrze? Ale czego ja oczekuję....

 • fuksik Data dodania: 6 lat temu Oceń: 7 + / -

  Myślałem że jestem osamotniony w swoich opiniach ale rozmawiałem z paroma kolegami ,którzy nie mają konta na stronie i równiez są wk.....ni .Ale sprawę bedziemy wyjaśniac w innym miejscu bo w Brzegu nawet nikt nie ma odwagi odpowiedzieć i napisać .

 • bobr Data dodania: 6 lat temu Oceń: 7 + / -

  Zgadzam się z twoim komentarzem Fuksik .Też uważam ,że powinno robić się zawody na swoich wodach a nie na prywatnych stawach a do tego ta opłata.Przecież nie każdego stać by wydać 25 zł tylko za udział w zawodach.Z 10 zrobiło się 25 czy czasami koledzy z zarządu nie przesadzacie - tam jeszcze trzeba dojechać a paliwo coraz droższe ?

 • fuksik Data dodania: 6 lat temu Oceń: 6 + / -

  Drodzy koledzy z Zarządu.
  Czemu znów robicie zawody na STAWIE HODOWLANYM? Czy naprawdę nie mamy swoich wód tylko jeżdzicie do swoich koleżków na bardzo płytką wodę.To już jest chyba tradycja że każdy prezes d/s sportu organizuje tam zawody .No a wpisowe to już trochę przesada -uważam że wędkarze powinni zbojkotować te zawody i nie zapisywać się.
  Normalne jaja sobie robicie z kolegów po kiju .