Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności zobacz archiwum

Zakończenie Sezonu 2019 kan. Odry w Brzegu 06.10.2019

O G Ł O S Z E N I E KOŁO PZW NR 2 GARNIZONOWE W BRZEGU ORGANIZUJE ZAWODY WĘDKARSKIE "Zakończenie Sezonu 2019" TOWARZYSKIE ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA -Kan Odry Brzeg DNIA 06.10.2019 ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW - GODZ. 700 CZAS TRWANIA ZAWODÓW do - 4 GODZIN METODA - DOWOLNA OPRÓCZ SPININGU POŁÓW DO DWÓCH WĘDEK Sędziują kol. Furtak Mieczysław - sędzia główny Wilk Krzysztof - sędzia wagowy ZAPISY ORAZ WPISOWE PRZYJMUJE: kol. Januszewski Mariusz (tel. nr 608204797 lub kol. Zapotoczny Piotr tel. nr 798335 582 do dnia 03.10.2019 (czwartek) termin ...... więcej

Wyniki w Zawodach Wędkarskich „ Federowe” w dniu 22.09.2019 r. na akwenie Odry w Naroku

LP Nazwisko i imię Punkty Lokata 1 Deka Franciszek 975 7 2 Stefurak Jan 265 12 3 Januszewski Mariusz 3245 1 4 Haratym Marek 0 13 5 Sasak Andrzej 465 11 6 Łoziński Zdzisław 1225 3 7 Kita Jerzy 780 8 8 Rakoczy Mirosław 1175 5 9 Szałański Janusz 625 10 10 Bielecki Piotr 650 9 11 Białon Zygmunt 1630 2 12 Kurdybelski Waldemar 1210 4 13 Januszewska Dorota 1025 6 RAZEM 13 270 ... więcej

Zawody FEDEROWE na Odrze w m. Norok w dniu 22.09.2019

O G Ł O S Z E N I E GARNIZONOWE KOŁO WĘDKARSKIE „LIN” w BRZEGU ORGANIZUJE ZAWODY W KATEGORII GRUNTOWEJ FEDRROWE ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA – akwenie ODRY w m. NAROK (zbiórka przy rzece ODRA na drodze przeprawy ) DNIA 22.09.2019 1. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW - GODZ. 7 00 2. CZAS TRWANIA ZAWODÓW DO - 5 GODZIN 3. METODA GRUNTOWA 4. POŁÓW NA JEDNĄ WĘDKĘ. 5.Uczestnictwo w zawodach wynosi Seniorzy 15,00 zł. Zawody rozegrane zostaną zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego 6. Przy zgłoszeniu należy podać numer ...... więcej

Wyniki zawodów Pucharu Lata 2019 z dnia 01.09.2019

WYNIKI uczestników w Zawodach Wędkarskich „ Puchar Lata 2019" w dniu 01.09.2019 r. na akwenie Ptakowice LP Nazwisko i imię Punkty Lokata 1 Stefurak Jan 1450 9 2 Drankowski Miroslaw 745 13 3 Deka Franciszek 360 18 4 Januszewski Mariusz 1390 10 5 Sasak Andrzej 545 16 6 Skwarek Czesław 1525 8 7 Małogłowski Mateusz 3995 1 8 Dworak Mateusz 2565 3 9 Piotrowski Romuald 2170 4 10 Michalak Sebastian 1210 12 11 Płócienniczak Grzegorz 3580 2 12 Andres Stanisław 295 19 13 Omasta Marcin 585 14 14 Szałański Janusz 570 15 15 Furtak ...... więcej

Zmiana miejcsa Zakończenia Sezonu 2019

UWAGA Z powodu niskiego stanu wody na zb. Michalicezmienia się miejsce zawodów "Zakończenie Sezonu 2019" ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA - KAN. ODRY BRZEG DNIA 06.10.2019 ... więcej

Otwarte zawody Pucharu Lata 2019 w dniu 01.09.2019 na żw. Ptakowice

Brzeg dnia 18.08.2019 Z A P R O S Z E N I Edo uczestnictwa w zawodach wędkarskich PZW Garnizonowe Koło wędkarskie „Lin" w Brzegu organizuje Indywidualne - Otwarte zawody wędkarskie na akwenie żw. PTAKOWICE (cypel)"O P U C H A R L A T A" w dniu 01.09.2019 r. I. Ustalenia: 1Prawo uczestnictwa w zawodach mają zawodnicy Powiatu brzeskiego którzy dokonają zgłoszenie uczestnictwa w zawodach do 29.08.2019r 2. Kontakt: Skarbnik -Marek Haratym tel. kom. 0 660 750629 lub 0664743505, V-ce Prezes ds. spotru - Zapotoczny Piotr kom. 0798335 582 3. Ustala się połów do ...... więcej

Wyniki zawodów NOCNE II z 10/11/08.2019 na zb. Michalice cd.

L I S T A wyników w Zawodach Wędkarskich NOCNE II dniu 10/11.08.2019 r. na zbiorniku Michalice LP Nazwisko i imię Punkty Lokata 19 Omasta Marcin 4480 19 Omasta Jausz 20 Januszewska Dorota 4420 20 Januszewski Mariusz 21 Kulczycki Przemysław 3810 21 Pawluk Radosław 22 Bisto Daniel 3350 22 Mykita Marek 23 Kowalczyk Krzysztof 3480 23 Kowalczyk Krzysztof -junior 24 Anrdraszak Jan 3190 24 Anrdaszak Krzysztof 25 Snopkowski Krzysztof 1550 25 Budzowski Maciej RAZEM 217200 ... więcej

Wyniki zawodów NOCNE II z 10/11/08.2019 na zb. Michalice

L I S T A wyników w Zawodach Wędkarskich NOCNE II LP Nazwisko i imię Punkty Lokata 1 Świętoch Andrzej 20120 1 Marciniak Marek 2 Zapotoczny Piotr 17600 2 Tokar Jacek 3 Kita Jerzy 14465 3 Wierzyński Michał 4 Pawelec Paweł 13230 4 Tamuka Tomasz 5 Zinmy Andrzej 12800 5 Sztandara Wiesław 6 Małogłowski Mateusz 11880 6 Skwarek Czesław 7 Borodziewicz Leszek 10530 7 Sokołowski Jan 8 Szostak Marcin 10490 8 Piekarski Dariusz 9 Krk Leszek 10370 9 Broda Henryk 10 Rosiński Tadeusz 9900 10 Pięta RAFAŁ 11 Mazur Marek 9820 11 Mozgowiec ...... więcej

UWAGA Odwołane Zawody Polowanie na Karpia

Odwołane Zawody Karpiowe Z powodu suszy i braku wody w zbiornikach hodowlanych Zarząd koła odwołuje zaplanowane Zawody „Polowanie na Karpia" w Borucicach w dniu 25.08.2019. Zarząd przeprasza za „zawód" lecz nie za klimat na, który nie mamy wpływu ... więcej

Wyniki zawodów NOCNE I z dnia 07.07.2019 na zb. Michalice

L I S T A wyników w Zawodach Wędkarskich NOCNE I LP Nazwisko i imię Punkty Lokata 1 Bielecki Piotr 11650 7 Gródecki Przemysław 2 Łoziński Zdzisław 16000 5 Wolf Jan 3 Kurdybelski Waldemar 7765 11 Kurdybelski Maciej 4 Kita Jerzy 19415 2 Wierzyński Michał 5 Kowalczyk Krzysztof (junior) 6270 15 Dziwak Paweł 6 Michalak Sebastian 7310 12 Płócienniczak Grzegorz 7 Całus Maciej 2670 21 Całus Wojciech 8 Omasta Marcin 5685 18 Omasta Janusz 9 Januszewski Mariusz 9930 10 Januszewska Dorota 10 Kowalczyk Krzysztof ...... więcej