Spławikowe Mistrzostwa Koła - 7.05.2017

Aktualności | 2017-05-11 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

W dniu 7 maja na zbiorniku Radzanów odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Na starcie zawodów stanęło 20 seniorów oraz 2 kadetki (Alicja Kucięba i Natalia Kolarz). Po krótkiej odprawie przez Kapitana Sportowego przystąpiono do rywalizacji o tytuł „mistrza koła”. Zawody odbyły się w dwóch turach trzygodzinnych. Po podsumowaniu wyników zwycięzca został Wilkus Piotr, drugie miejsce zajął Opozda Piotr a trzecie Jacek Kuza. Statystyka: Startowało 22 osoby, w tym 2 kadetki Złowiono: 14100 gram ryb Punktowało 12 ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła - 1.05.2017

W dniu 1 maja jak co roku na zbiorniku w Radzanowie odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła. Na starcie zawodów stanęło 15 zawodników. Po krótkiej odprawie przez Sędziego Głównego przystąpiono do czterogodzinnej rywalizacji. W trakcie zawodów „padło” 39 szczupaków, okonie oraz sandacz, który został wypuszczony. Rywalizację wygrali ex aeguo Arabski Michał i Gręda Tomasz z wynikiem 900pkt, trzecie miejsce zajął Jacek Kuza w wynikiem 430 pkt. Statystyka: Startowało 15 zawodników Punktowało 6 zawodników... więcej

Towarzyskie zawody spławikowe - otwarcie sezonu - 9.04.2017 - Łowiska

Aktualności | 2017-04-11 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

W niedzielę 9 kwietnia 2017 r na zbiorniku „Łowiska” odbyły się zawody wędkarskie z cyklu „GRAND PRIX” metodą spławikową. Na starcie stanęło 21 zawodników, w tym 4 kadetów. Przeglądając archiwum Koła taka frekwencja to rzadkość na tych zawodach. W 2010 roku na starcie stanęło 26 wędkarzy „spragnionych zwycięstwa” i była to największa frekwencja zawodów „otwarcia sezonu” odnotowana w Kronice Koła. Po przeprowadzonej odprawie przez Kapitana Sportowego przystąpiono do losowania miejsc startowych. Pogoda ...... więcej

Towarzyskie Zawody Podlodowe - 22.01.2017

Aktualności | 2017-01-23 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

22 stycznia na zbiorniku „Łowiska” odbyły się pierwsze podlodowe zawody wędkarskie zserii Grand Prix koła wędkarskiego w Busku-Zdroju.Na zbiórkę o godzinie 8.00 zebrało się 13 uczestników zawodów. Kapitan sportowy kol. Robert Wójcikiewicz powitał zebranych oraz omówił wraz z kol. Jackiem Kuzą zasady wędkowania. Zawody zostały podzielone na dwie tury po 2 godziny każda. Po omówieniu zawodnicy udali się ze świdrami na lód. Po otrzymaniu sygnału od sędziego w ruch poszły świdry szukając najbardziej łownych ...... więcej

Towarzyskie Zawody Podlodowe

Aktualności | 2017-01-16 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

Koło Wędkarskie PZW w Busku Zdroju zaprasza na Towarzyskie Zawody Podlodowe - I Grand Prix 2017 Metoda łowienia spławik lub mormyszka na jedną wędkę. Zawody odbędą się w dniu : 22.01.2017. (niedziela) na zbiorniku „Łowiska”. Zbiórka o godz. 8.00 Każdy startujący obowiązkowo musi posiadać: - wiaderko o pojemności minimum 10 litrów - dwie chorągiewki do zaznaczenia stanowiska - linka asekuracyjna Zarząd Koła PZW Busko Zdrój zastrzega sobie odwołanie zawodów ze względu na grubość pokrywy lodowej. Więcej informacji ...... więcej

Walne zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze - 15.01.2017.

Aktualności | 2016-12-26 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

ZAPROSZENIE Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku-Zdroju ma zaszczyt zaprosić na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Koła PZW w Busku-Zdroju które odbędzie się w dniu 15 stycznia 2017r /niedziela/ w Zespole Szkół Podstawowych Nr 1 w Busku-Zdroju, ulica Kościuszki 1. Początek zebrania godz. 9.00 – I termin godz. 9.30 – II termin. Porządek obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego Koła PZW w Busku Zdroju 1. Zagajenie i otwarcie obrad. 2. Wybór przewodniczącego i sekretarza obrad. Stwierdzenie ...... więcej

Opłata składek

Składki | 2016-12-14 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

Składki członkowskie przyjmowane są codziennie w sklepie zoologiczno-wędkarskim w Busku Zdroju przy ul.Batorego 1a. Skarbnik Wojciech Kostera. TABELA SKŁADEK CZŁONKOWSKICH NA 2017 r. W OKRĘGU PZW KIELCE SKŁADKA CZŁONKOWSKA 1. podstawowa – 86zł 2. ulgowa -43zł - młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat, - członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW, - mężczyźni po ukończeniu przed 30 kwietnia 65 roku życia, - kobiety po ukończeniu przed 30 kwietnia 60 roku życia. 3. uczestnik do lat 16 – 22zł 4. członkowie odznaczeni odznaką PZW złotą z ...... więcej

Zamknięcie zbiornika Łowiska 20.10 - 2.11.2016

Aktualności | 2016-10-20 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

Zarząd Koła PZW Busko-Zdrój informuje, że ze względu na zarybienie zbiorników na Łowiskach zakazuje się połowu od dnia 20.10.2016 do 2.11.2016.... więcej

XXXIX zawody dla dzieci z okazji Dnia Dziecka - 3.06.2016 - Łowiska

Aktualności | 2016-10-19 | Publikujący: Koło PZW Busko Zdrój

3 czerwca 2016r na zbiorniku "Łowiska" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój i Koła Wędkarskiego w Busku-Zdroju odbył się XXXIX Otwarty Konkurs Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Zawody obejmowały jedną dwugodzinną turę w czasie, której młodzi adepci wędkarstwa zmagali się ze wszelkimi przeciwnościami, by w końcowym rezultacie zająć jak najlepsze miejsce. W tym dniu pogoda dopisała dlatego na starcie stanęło 31 zawodników. Po powitaniu zawodników i gości przez Prezesa Koła kol. Andrzeja Kuciębę przystąpiono do losowania ...... więcej