Koło PZW Bychawa
http://www.pzw.org.pl/bychawa

Aktualności

Najwcześniej wakacje zaczęli w tym roku wędkarze...

Aktualności | 2017-06-21 | Publikujący: Koło PZW Bychawa

...a w zasadzie młodzi sympatycy sportów wędkarskich.

Wędkarski narybek

W niedzielę 18 czerwca na Zalewie Podzamcze rozegrano zawody dla dzieci do lat 16 - "Rozpoczęcie wakacji".

Zgodnie z planem nad wodą zjawili się harcerze w liczbie dwunastu, dzieci do lat 12 (a była ich ósemka ) oraz czwórka młodzieży młodszej do lat 16. Wszyscy (24 zawodników) uzbrojeni byli w wędkę spławikową, garść przynęt i dobry humor! Jeśli do tego dodamy dobrą pogodę, puchary, grillowy poczęstunek i pamiątkowe gadżety dla uczestników to mamy pełny obraz dobrej zabawy
z wędką nad wodą. Każdy uczestnik miał trenera (najczęściej rodzica) i apetyt na zwycięstwo. Ale jak w każdym sporcie liczba miejsc na podium była ograniczona i wszyscy tam się nie zmieścili. Kategorię "harcerzy" wygrali ex aequo: Natalia Polska i Jakub Małocha. Drugie miejsce przypadło Piotrowi Augustynowiczowi, a trzecie Jakubowi Kostrubie.

Kategorię wiekową do lat 12 - wygrał Mateusz Rachwał, drugie miejsce dla Zuzanny Janczak, trzecie dla Szymona Sawickiego.

Wśród zawodników do lat 16 najlepszym okazał się Miłosz Kniaź, drugie miejsce zajęła Anna Janczak, a z trzecim miejscem zawody zakończył Przemysław Malec.

Gratulujemy Zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom.

Organizatorzy – Koło PZW nr 2 w Bychawie w imieniu uczestników dziękują sponsorom:

Burmistrzowi Bychawy Januszowi Urbanowi i Zarządowi Okręgu PZW w Lublinie oraz OSM Bychawa, Piekarni Juryccy, sklepowi "Rybka" za puchary i produkty spożywcze.

Wędkarskie wakacje rozpoczęte, kto wie może spotkamy się w sierpniu nad wodą
by zakończyć lato dobrą zabawą?