Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacje o odłowach na Zalewie Podzamcze

Aktualności | 2017-10-11 | Publikujący: Koło PZW Bychawa

Zapraszamy zainteresowanych członków Koła na Zarząd Koła 26 X 2017 r na 18.00 do siedziby Koła

Wszystkich zaineresowanych informacją o wynikach dotychczasowych odłowów i planach Zarządu w tym zakresie zapraszamy na otwarte posiedzenie Zarządu które odbędzie się 26 października (czwartek) o 18.00 w siedzibie Koła przy ul. Kopernika 20.

W szczególności zapraszamy Kolegów: prezes 79 i andzia72 - będzie okazja skonfrontować rozsiewane przez Kolegów informacje z faktami i dokumentacją w tym zakresie.

 Członkowie Zarządu bardzo chętnie odpowiedzą na pytania każdego z członków Koła, nie tylko na temat odłowów ale chociażby planów zarybienia w tym i następnym roku! Dotychczasowa praktyka pozwala także stwierdzić, że zadawanie pytań Zarządowi nie jest powodem do wstydu. Lepiej pytać niż posługiwać się pomówieniami.

 Już dziś odpowiadamy na pytanie czy był smaczny? (sugestię o skonsumowaniu SUMA). Niestety nie wiemy jak smakował gdyż nikt go nie zjadł.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • andzia72 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Dziękuję za zaproszenie jak znajdę chwilę
    to na pewno przyjdę. Mam nadzieję , że zarybienie będzie równie szybkie jak wasze odpowiedzi. Informacje jak piszecie rozsiewane , to są informacje zasłyszane nad zbiornikiem rozpowiadane przez niektórych członków zarządu , czyli wychodzi na to , że nie ma u Was jedności. Więcej informacji uzyskam mam nadzieję
    na zebraniu walnym na które już rezerwuję czas. Pozdrawiam