Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dyżury Skarbnika w lutym!

Aktualności | 2018-02-03 | Publikujący: Koło PZW Bychawa

Zapraszamy do siedziby Koła Bychawa przy ul. Kopernika!

w godzinach 16.00 - 19.00

 

 

Dyżur Skarbnika - w godzinach 16.00- 19.00!

7 luty (środa)

12 luty (poniedziałek)

19 luty (poniedziałek)

27 luty (wtorek)

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (24)

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Mietek, predaktor, heniek i cała reszta. Niestety nie potrafię z wami dyskutować nie ten poziom. Nie potraficie czytać, macie braki w wykształceniu i to jest powodem, dla którego nie potraficie zrozumieć, tego co piszę. Dopóki nie zrozumiecie, że nie macie zielonego pojęcia o systemie prawnym funkcjonującym w naszym kraju nie mam o czym z Wami dyskutować. Jak pan taki kram. Wasze prymitywne "buahhahah " itp świadczy o końskim poziomie. Kto wreszcie powie że nie jesteście ponad prawem? Niestety zmiany są potrzebne, żeby rozwalić ten beton. Pozdrawiam akuku!!

 • mietek1234 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Kolega contrast znowu puszcza wodze fantazji ...... najbardziej podobało mi się określenie ,,czarna owca,,- w liczbie pojedyńczej, rodzaju męskiego-owca? Musiały w tym pomóc i tu drugie określenie kolegi ,, koneksje ,,i ,,szeryf,, -Kolega ogląda za dużo filmów gangsterskich i westernów w telewizji. Odnoszę w sumie wrażenie ,że kolega nie przyswoił pierwotnej informacji o tym ,iż prawo zaproponowali wędkarze i wędkarze głosowali za nim.
  Cały czas kolega pisze o prezesie , szeryfie itd. to znaczy ,że przewodnim celem kolegi nie jest to prawo ,a konkretna osoba [mam na myśli prezesa koła]. Wygląda jakby kolega miał żal i tu starał się go wylać.
  Może kolega ma ambicje [ wyborcze] niespełnione i w tym leży problem, albo boi się tej kontroli SSR.
  Natomiast żeby coś konstruktywnie komentować trzeba pozbyć się tych złych emocji personalnych koledzy , bez tych epitetów będzie tu przyjemniej. Polecam również trzymać się faktów i pamiętać ,że wędkarstwo to hobby i nie jest ważna [przynajmniej dla mnie] ,,atrakcyjność,, łowiska , a kontakt z przyrodą. Czyli jedziemy na ryby ,a nie po ryby.

 • predaktor Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Obawiam, się, że to już ostatnie posty jakie pisali "ludzie szeryfa". Tak naprawdę ponieśli sromotną klęskę, takie Bychawskie Waterloo. Mogą jedynie we własnym gronie przeklinać "czarną owcę", która nie dopuściła do złamania prawa. W tym wypadki nie pomogły żadne koneksje. Szeryf za to chcąc zachować twarz i cywilną odwagę powinien oznajmić gawiedzi, że od tej pory będzie kierował się praworządnością a nie rządnością. Pozdrawiam wszystkich członków PZW z całego kraju. Okazuje się, że jednak można wygrać z łamaniem prawa. Zawsze stałem i stoję za przestrzeganiem prawa, natomiast nie zawsze są odpowiednio dobrani ludzie żeby potrafili nad jego przestrzeganiem czuwać. DO zobaczenia nad wodą, tylko którą? o to jest pytanie.

 • andzia72 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 2 + / -

  O widzę że sporo mnie ominęło. A tak swoją drogą to cenzura działa niektórzy pamiętają minioną epokę i tłumacząc się nieumiejętnością obsługi komputera nazywają innych frustratami a tak naprawdę sami tacy są. a co do przysłów" LEPIEJ Z MĄDRYM ZGUBIĆ NIŻ Z GŁUPIM ZNALEŹĆ " A na wasze wyjaśnienia nie miałem czasu i to nie dlatego że prałem majtki z gówna tylko wyobraźcie sobie że niektórym naprawdę brak czasu na "głupie "rozmowy
  które i tak przekręcicie jak będzie białe to waszymi oczyma będzie szare albo czarne

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  To ja zacytuję koledze anthr inne przysłowie: ":nie dyskutuj z głupcem bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy". Temat nowych uprawnień SSR Bychawa zamknięty, prezes musiał niestety usunąć punkt 16 regulaminu i nawet Was nie pytał o zdanie i nie poinformował, może dzisiaj na zabraniu się przyzna do uchwalenia tego prawnego bubla..
  Do kolegi Heńka, nie chodzę na zebrania, na których decyzję podejmują osoby niekompetentne, nie znające obowiązującego prawa, więc nie widzę płaszczyzny porozumienia.

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  To ja zacytuję koledze anthr inne przysłowie: ":nie dyskutuj z głupcem bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy". Temat nowych uprawnień SSR Bychawa zamknięty, prezes musiał niestety usunąć punkt 16 regulaminu i nawet Was nie pytał o zdanie i nie poinformował, może dzisiaj na zabraniu się przyzna do uchwalenia tego prawnego bubla..
  Do kolegi Heńka, nie chodzę na zebrania, na których decyzję podejmują osoby niekompetentne, nie znające obowiązującego prawa, więc nie widzę płaszczyzny porozumienia.

 • anthr Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • heniek64 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  No chłopaki trzymamy kciuki 17.00 już tuż, tuż. Cieszę się bardzo , że będę mógł posłuchać, oczywiście administrator tego forum w moim wcześniejszym wpisie nie potwierdził mi czy i ja mogę wejść na spotkanie sądu koleżeńskiego z Prezesem Koła oraz zaproszonymi kolegami contrast i prezes79, ale myslę, że nie odmówią mi uczestniczenia w tychże obradach. Wtedy chętne posłuchamy. Zapewne kolega nie omieszka zabrać ze sobą w formie papierowej to co zamieścił w linku

  I mam nadzieję, że z powodu dzisiejszym mrozów i śnieżyc jutro na forum nie będziemy wysłuchiwali tłumaczenia i płaszczenia się kolegów, że niby to was zawiało czy że mróz nie pozwolił uruchomić akumulatora.
  Trzymamy kciuki za bezpieczne dotarcie kolegów na spotkanie. Sobota 24 lutego , godzina 17.00

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Tak wyglądają uprawnienia SSR http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/144270/62/uprawnienia_straznikow_spolecznej_strazy_rybackiej

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • predaktor Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Dlaczego Administrator usunął mój post?????

 • prezes79 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  Kolego iwan123 oraz heniek64
  Na zebraniu nie byłem i na kolejne też się nie wybieram. Bynajmniej nie dlatego, że popuściłem. Napisałem jasno i wyraźnie czego oczekuję po ww. stronie Koła. Po części otrzymałem informację od Administratora skąd bierze się brak informacji na temat walnego. Ze swojej strony jednak czekuje więcej, co opisałem poniżej. Natomiast jak czytam Panów komentarze to się zastanawiam kto tutaj jest frustratem.
  Administrator zezwolił na zamieszczanie komentarzy to sobie (podobnie jak Koledzy) na nie pozwoliłem, czym jak widzę naraziłem się Kolegom. Od decyzji Administratora strony czy też Zarządu pozostaje decyzja czy pojawi się tu więcej informacji czy też nie. Administrator póki co odpowada "być może na niewygodne" tematy chociaż nie musi, więc liczę że i informacji pojawi się więcej. Ja swoje zdanie wyraziłem i z mojej strony kończe temat żeby nie wywoływać jałowej dyskusji.

 • iwan123 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Do kolegi heniek64 , tak czytałem sobie własnie różne poprzednie komentarze i spójrz na dzień 26 października ubiegłego roku takie zaproszenie już mieli koledzy prezes79 i niejaki andzia72, kolega andzia nawet zobowiązał się przyjść "jak znajdzie czas" ( buaha ha ha ha ha co z góry znaczyło ze się ze......ra ) i co przyszli? Tego nie wiem bo na forum nie było to komentował, ale podejrzewam ze się z.........srali w majtki na samą myśl spotkania.
  Łapka w górę koledzy, obstawiamy zakłady czy kolega contrast i kolega prezes79 przyjdą na spotkanie z władzami koła ? czy się z..................ją a kolega prezes nadal będzie bajki opowiadał jak o on nie chce zakłucać ciszy i spokoju skarbnikowi buahaha hahah ah ha ha ha ,,
  Obstawiamy

 • heniek64 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  No proszę, proszę. Dwóch frustratów ma zaproszenie na sobotę 24 lutego o godzinie 17.00 na spotkanie sądu koleżeńskiego i Prezesa. No proszę fajna propozycja bo jak to stwierdził prezes79 (tutaj go zacytuje) ''Oczywiście znam tel. min. do skarbika, ale czy nie lepiej zamiast zajmować jego cenny czas, a jeszcze gorzej nasłuchać sie plotek, zajrzeć na ww. strone? ''
  Pewnie zamiast zajrzeć jak to stwierdził kolega prezes79 na stronę by nie nasłuchać się polotek , lub nie marnować "czyjegoś cennego czasu", to przyjdzie na spotkanie w dniu 24 lutego o godzinie 17.00, chyba , że ............. popuści w majtki he he he he , i będzie nadal rozżalonym frustratem? he he he .
  Nie jestem z waszego koła ale jeśli włodarze pozwolą mi też jako słuchacz - obserwator też przyjść w tym dniu i posłuchać żalenia się dwóch frustratów to chętnie odwiedzę waszą siedzibę - oczywiście za pozwoleniem i tylko jako słuchacz.

 • heniek64 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  No proszę, proszę. Dwóch frustratów ma zaproszenie na sobotę 24 lutego o godzinie 17.00 na spotkanie sądu koleżeńskiego i Prezesa. No proszę fajna propozycja bo jak to stwierdził prezes79 tutaj go zacytuje ''Oczywiście znam tel. min. do skarbika, ale czy nie lepiej zamiast zajmować jego cenny czas, a jeszcze gorzej nasłuchać sie plotek, zajrzeć na ww. strone?

 • prezes79 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Co do samego zaś, zacytuję Administratora:
  "Pozwala to mieć nadzieję, że Zarząd tego Koła będzie miał w Kolegach wsparcie gdy przyjdzie do praktycznej realizacji zapisów statutu mówiących o trosce wędkarza o stan przyrody - w naszym przypadku o utrzymanie w atrakcyjnej jakości zbiornika Podzamcze"

  Powątpiewam co do atrakcyjności tego zbiornika od lat kilku. Musze też dodać, że z roku na rok tych wątpliwości mam więcej. Dlatego płonne mogą być Pana nadzieję bo bardziej tutaj trzyma mnie chyba sentyment niż jego atrakcyjność. Co do dbałość o stan samej przyrody to dbam o nią najlepiej jak mogę i będę to dalej robił tylko pytanie czy napewno nad tym zbiornikiem. No ale tego sie dowiemy jak już wreszcie będę mógł przeczytać co tam Zarząd przygotował nam na rok 2018 r.

 • prezes79 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Miałem już skończyć, ale podsumowując (chyba też troche uszczypliwie - proszę wybaczyć).
  Skoro moje poprzednie -podkręślam - "słownie dwa" komentarze zostały uznane za niesłabnącą aktywość, życzę Administratorowi i Zarządowi żeby czerpali wzory z lepszych. Nawet na tym portalu znajdą się Koła dużo bardziej aktywne i chwała im za to. Czego Państwu i sobię raz jeszcze życzę.

 • prezes79 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Nie mogę skomentować tutaj: Informacja dla Kolegów Contrast i Prezes 79
  Odniosę się zatem do tego niebywałego wyróżnienia w tym wątku.
  Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takowe, ale skoro moja aktywność jest niesłabnąca niech będzie tak i tym razem.
  Dziekuję Administratorowi za wyjaśnienie kwesti związanych z samym walnym.
  Proszę mnie natomiast nie zrozumieć w sposób negatywny. Może moje poprzednie komentarze (aż dwa) miały trochę dociekliwy i uszczypliwy charakter. Natomiast zaznacze , że nie mam zamiaru nikogo desredytować. Nie jestem też frustratem. Choiciaż musze przyznać, że wyczuwam też pewien sarkazm we wpisach samego Administratora.
  Do rzeczy jednak. Jako że na ryby mam mało czasu, walne zebrania kojarzą mi się z minionym ustrojem (podobnie zresztą jak sama instytucja PZW i sposób jej zarządzania - ale nie czas o tym), a po bychawskich chodnikach nie spaceruje, stąd moje pytanie odnośnie tych informacji. Statusu fakt nie znam. Może gdybym znał to czekałbym cierpliwie.
  Uważam jednak, że skoro internet pełni w obecnych czasach tak ważne źródło informacji, koło posiada własną podstronę oraz szanownego Kolegę Administratora to informacje będą tutaj "rzetelne" i wyczerpujące.
  I chyba tego ostatniego mi właśnie brakuję. Za mało tutaj wszelkich informacji.
  Chciałbym opłacić składki (marzenim byłaby forma opłaty przelewem - może dożyję czasów jednej składki dla całego kraju, bez porozumień itp - ale tu też nie czas o tym), dowiedzieć się czy coś do tej wody wpuszczono i w jakiej ilości, czy też informacji o zakazie połowu, czy zamknięciu zbiornika przed wyruszeniem nad wodę (takie sytuacje miały miejsce).Szanuje Pana czas i zaangażowanie na rzecz koła, dlatego mam prośbę. Proszę ten postulat przedstawić na zarządzie koła i niesmiałe kroki w stronę mediów elektronicznych zamienic na duży krok ku lepszemu (o ile ten nieszczęsny statut pozwoli oczywiście).Oczywiście znam tel. min. do skarbika, ale czy nie lepiej zamiast zajmować jego cenny czas, a jeszcze gorzej nasłuchać sie plotek, zajrzeć na ww. strone?Pozdrawiam

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Skoro Pan Administrator zamieścił takie oto informacje, należy domniemywać, że próba uchwalenia w nowym regulaminie na rok 2018 limitów połowu ilości ryb jest nieważna, czyli wykupując pozwolenie na 2018 obowiązuje stary regulamin, czy ja to dobrze zrozumiałem? Teraz zacytuję P. Admina stron PZW
  "Do dziś nie wpłynęło do Zarządu Koła Bychawa pismo w sprawie zaakceptowania wszystkich zmian z Walnego (za wyjątkiem zmiany w kontrowersyjnym zapisie o uprawnieniach kontrolujących). Obowiązuje więc tekst zapisany w samych pozwoleniach które są do nabycia
  u skarbnika Koła. Pełny Regulamin pojawi się po ostatecznej akceptacji jego treści przez Zarząd Okręgu!

  Administrator

 • contrast Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Jestem rozczarowany postawą osób odpowiedzialnych za relacje pomiędzy członkami koła a zarządem, który nabrał wody w usta i nie odpowiada na pytania szeregowych członków koła. Pytanie zasadnicze: nie czytają? czy czytają i nie chcą udzielić odpowiedzi, a może się obrazili? Popieram pytanie kolegi prezesa79, a ze swojej strony poproszę o informację co się dzieje ze sprawą uprawnień SSR nadanych na Walnym Zebraniu w roku 2017?

 • prezes79 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Gdzie znajdę załączniki do protokołu z walnego? Składki, regulamin, informacje na temat zarybień itp.?
  Czemu ta strona koła działa tylko półgębkiem? Był jakiś wniosek na walnym, żeby informacje były spójne, ogólnodostępne, ale chyba nie przeszedł?