Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Regulamin Połowu na Zbiorniku Podzamcze ważny na 2018 r.

Aktualności | 2018-03-06 | Publikujący: Koło PZW Bychawa

Zaakceptowany przez Zarząd Okręgu w Lublinie!

W załącznikach podajemy treść uchwalonego przez WALNE KOŁA BYCHAWA Regulaminu Łowiska Podzamcze w wersji zaakceptowanej przez Zarząd  Okręgu PZW.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (16)

 • contrast Data dodania: 7 dni temu Oceń: 0 + / -

  Beton i tyle. Usuwam konto, nie ma z kim i o czym dyskutować.

 • predaktor Data dodania: 7 dni temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • predaktor Data dodania: 7 dni temu Oceń: 0 + / -

  No w końcu pojawił się kolega contrast, znowu katarynka, która nie ma nic sensownego do powiedzenia tylko niczym zdarta płyta zatrzymał się w czasie i nadaje jedno i to samo w kółko.
  WEŹ PROSZĘ MI W KOŃCU SKOMENTUJ JAK TO WIDZISZ - (kopiuje mój wpis ze wcześniejszych postów)
  U nas w kole opowiada się fajny kawał "czemu w Bychawie na wjeździe na ruiny są tak wielkie doły jak by biegało tam w to i z powrotem stado mamutów" - ? Zna koś odpowiedz? U nas się mówi "bo było tyle wywożonych ryb w samochodach, że jak wędkarz wracał z wędkowania to tylne mosty i inne elementy podwozia wyrywały ziemię". Nie da się ukryć , że za poprzedniego komendanta taki proceder był na porządku dzienny szczególnie w okolicach jeziorka kiedy ryba złowiona od razu bez względu na wymiar i dzienny limit noszona była do samochodu, w skali kilku godzin łowienia samochód nieźle siadał na resorach, taki proceder trwał przez długie lata. Za obecnego komendanta kiedy kontrole są nie planowane i nawet kilkukrotnie w ciągu dnia jestem legitymowany lub z odległości widzę jak ktoś mnie obserwuje przez lornetkę z krzaków, sytuacja zdecydowanie się poprawiła. Dziwię się , naprawdę dziwię się , ze ktoś może negować pracę ludzi którzy chcą ograniczyć nie ukrywajmy dość intensywne kłusowanie i wynoszenie ryb do samochodów w okolicach godzin południowych, dziwię się naprawdę dziwię się, że chłopaki starają się pewnie kosztem swojego cennego czasu robić coś, a ktoś to krytykuje i jak katarynka po raz kilkunasty powtarza swoje obłędne wywody.
  Pozdrawiam komendanta Społecznej Straży Rybackiej w Bychawie, bo widać że jest to ktoś kto chce zrobić coś dla tak wspaniałego zbiornika jak Wasz zalew ( choć bardzo nie wiem kim jest ta osoba i nie znam jej osobiście)

 • iwan123 Data dodania: 7 dni temu Oceń: 0 + / -

  ,,poza tym jesteś analfabetę'' - co to jest za język, czy ty umiesz końcówki odmieniać? to że dyskalkulię masz to jest zrozumiała sprawa, bo jak ktoś nie umie liczyć i nie wie kiedy jest początek a kiedy koniec tygodnia, to dyskalkulia jak się patrzy, ale widzę, że i dysgrafia się kłania :) człowieku , który nie wie kiedy początek a kiedy koniec tygodnia

 • contrast Data dodania: 7 dni temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • contrast Data dodania: 7 dni temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • contrast Data dodania: 8 dni temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • iwan123 Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  ,, Poznasz głupiego po śmiechu jego " głosi jedno stare polskie a jakże wzniosłe i adekwatnych do tej wypowiedzi przysłowie :) :) :)

 • contrast Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  Hahhahahahha, ale się dajecie pompować jak balony hahhahaha

 • iwan123 Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  Ja pier...., ale chłopak błysnął inteligencją, to już nawet największy gamoń z zawodówki, co cała karierę szkolną na miernych ocenach jechał wie a ten nie wie kiedy zaczyna a kiedy kończy tydzień. Nawet dzieciaki z II klasy podstawówki już wiedzą, że każdy tydzień zaczyna się w poniedziałek a kończy w niedzielę. No ale cóż zamiast błyskać intelektem , można zabłysnąć gołym tyłkiem.
  Jak by Koło chciało zacząć i kończyć tydzień dowolnie to by było to przekazane na Walnym, a jeżeli nie to są to ogólnie przyjęte normy które nawet uczeń z zawodówki i podstawówki wie, zna i respektuje.
  Ale bystrzak zabłysnął

 • contrast Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  Może trzeba było zerknąć podczas zebrania Walnego? Tak na marginesie i Wikipedia Ci kolego nie pomoże bo dla ciebie tydzień to tylko taki zwrot nie mający większego znaczenia. Jak by Ci Wikipedia napisała, że tydzień jest od soboty też byś pewnie w to uwierzył. Zanim zaczniesz komuś "doradzać" to informuję, Cię, że koła PZW mogą sobie tydzień zaczynać i kończyć dowolnie, co w tym przypadku nie jest łamaniem prawa tak jak w Waszym kole.

 • tolpyga64 Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  Contrast bystrzachu zerknij do Wikipedi.

 • contrast Data dodania: 9 dni temu Oceń: 0 + / -

  Prosze o podanie definicji tygodnia w związku z limitem połowów. Pozdrawiam

 • predaktor Data dodania: 12 dni temu Oceń: 0 + / -

  Gdzie jest mój kolega contrast. Czy nie czytasz? Czy nie chcesz udzielić odpowiedzi bo wstydzisz by śmiał się z Ciebie cała wędkarska lubelszczyzna łowiąca na zbiorniku Bychawa, a może kolega contrast się obraził , no nie kolego contrast gdzie jesteś? czemu nie udzielasz odpowiedzi na moje pytanie. Czyżbyś poległ niczym Gołota pod ciosami Tysona w walce z 2000 roku? Contrast chcę bys odpoweidział mi na moje w kółko powtarzane pytanie ? Contrast Wo bist du?

 • klaudiusz19 Data dodania: 12 dni temu Oceń: 0 + / -

  Brawo, brawo, brawo dla od jakichś 2-3 latach zauważam na Zbiorniku Bychawa zdecydowane zmiany. Z roku na rok coraz więcej łowi się ryby. Pięknie zarybiony zbiornik karasiem pospolitym którego szczególnie lubię łowić i pięknie "wchodzi" na tyczkę, skąd Zarząd go pozyskuje ???????? musicie mieć niezłe wtyki, bo wiem, że w dzisiejszych czasach szczególnie trudno jest o tą rybę, a z informacji od kolegów wędkarzy wynika, ze puściliście go grubo ponad pół tony, co bardzo uatrakcyjnia ten zbiornik. Natomiast co się tyczy karpia ,to strzał w 10-tkę z tymi limitami. Sam osobiście tylko w kwietniu "przerzuciłem" na wędce tyle wymiarowych, że na innych zbiornikach tyle nie ołowiłbym się przez cały sezon. Z obserwacji dało się zauważyć że praktycznie 100% wędkarzy przebywających na łowisku za każdym razem schodzi z kompletem karpia i tak się działo przez cały kwiecień i maj. Dzięki tej ustawie będziecie mieli eldorado przez cały sezon. Brawo, jeszcze raz brawo dla Zarządu Koła Bychawy.

 • prezes79 Data dodania: 15 dni temu Oceń: 1 + / -

  Dziękuję za informację !