Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

WYNIKI - FEEDEROWE MISTRZOSTWA KOŁ PZW BYSTRZYCA LUBLIN 05.05.2019 KRAŚNIK

W dniu 05.05.2019 spotkaliśmy się na zbiorniku Budzyń koło Kraśnika, aby rozegrać Feederowe Mistrzostwa Koła PZW Bystrzyca Lublin., Zbiórka o godzinie 06:00, zawodnicy pomimo niesprzyjających prognoz pogodowych stawili się, zgodnie z deklaracjami.

Szybkie przygotowanie stanowisk, losowanie, odprawa i rozpoczynamy przygotowania do 5 godzinnej tury zmagań feederowych. Godzina 8:00 rozpoczynamy nęcenie, godzina 8:10 start zawodów – z obawami o to, czy pogoda wytrzyma.

Pierwsze zestawy lądują w wodzie i już po chwili na brzegu pojawiają się pierwsze rybki, bękarty oraz leszczyki. Kolega Jarek Leszczyński (stanowisko nr 3) rozpoczyna stosunkowo dobrze, pierwszy rzut i na brzegu ląduje spory bękart, kolejny rzut i kolejna ryba, i za chwilę następne. Na stanowisku nr 20 kolega Marek Knap wygrywa dwa razy walkę z karpiami, które lądują w siatce. Pozostali zawodnicy również nie odstają i co chwilę odławiają kolejne rybki. Sielanka nie trwała jednak długo, po około godzinie (może 1,5 godziny) brania ustają i stają się coraz bardziej chimeryczne. Pomimo starań zawodników, ryba nie reaguje na zmianę przynęt, zanęt, sposobu ich podania itd.

Kolega Grzegorz Madycki w pewnym momencie skraca odległość łowienia, co okazuje się w jego przypadku strzałem w dziesiątkę. Grzesiek co chwilę ląduje w podbieraku „akwariowej” wielkości leszczyki, które jednak sukcesywnie powiększają jego punkty. Godzina 13:10, mija 5 godzin zmagań z chimeryczną rybą i zimnym wiatrem. Rozpoczynamy ważenie. Stanowisko nr 20 Marek Knap waga 2910 z czego w siatce dwa karpiki i kilka leszczyków, kolejne stanowiska pokazują, że dziś rewelacji nie było na żadnym stanowisku.

Po zważeniu wszystkich zawodników, okazało się, że Feederowym Mistrzem Koła został Marek Knap z wynikiem 2910 g, drugie miejsce zajął Jarek Leszczyński z wynikiem 2520 g, a tuż za nim na trzecim miejscu uplasował się Witek Szukalski z wynikiem 2415 g. Pozostałe wyniki w załącznikach.

Serdeczne podziękowania dla Prezesa i Kolegów z Koła MEDYK Lublin, za wspólne wędkowanie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Kapitan Sportowy

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chcielibyście, aby były organizowane zawody na rzekach.
Tak, na rzece Bug
Tak, na rzece Wieprz
Tak, na rzece Wisła
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin