Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAPROSZENIE - SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW BYSTRZYCA LUBLIN 12.05.2019 UŚCIWIERZ

ZARZĄD KOŁA PZW BYSTRZYCA LUBLIN ZAPRASZA NA SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ NA ZBIORNIKU USCIWIERZ W DNIU 12.05.2019 ROKU.

 

ZAWODY ROZEGRANE ZOSTANĄ W 1 TURZE 5 GODZINY ZBIÓRKA O GODZINIE 05:00

 

Rodzaj zawodów: Spinnigowe Mistrzostwa Koła PZW Bystrzyca Lublin

Łowisko: Usciwierz,

Metoda połowu: spinning,

Miejsce i godzina zbiórki: 05:00, Uściwierz (zdjęcie i opis dojazdu poniżej)

DOJAZD:

https://www.google.com/maps/place/Grabniak+43A,+22-234+Grabniak/@51.3744814,23.0895892,15.25z/data=!4m5!3m4!1s0x4723b68949c0be0f:0xd0ece902a18f8065!8m2!3d51.377973!4d23.096805

W google maps wpisujemy Grabniak 43a i pokieruje Was pod domek, spod którego nad samo miejsce zbiórki jest jakieś 100 metrów.

 

Z drogi głównej należy skręcić w lewo przy znaku Grabniak 2 (oraz tablica informacyjna o Gospodarstwie Agroturystycznym) - NIE WCZEŚNIEJ BO PO KIERUJE WAS W LAS

 

 

Opłata startowa od zawodnika: 5 zł

UWAGA !!!!!!

KAPOKI WE WŁASNYM ZAKRESIE

 

Zapisy na zawody: telefonicznie lub SMS pod numerem 536 240 110 JAREK)

 

Obowiązują opłaty dokonane w kole PZW Bystrzyca Lublin na rok 2019.

Szczegóły rozgrywania zawodów rangi mistrzowskiej dostępne
w załączniku

Liczba miejsc ograniczona ze wzgledu na ilość łódek (zarezerwowanych 6 łódek). Osoby posiadające własny srodek pływający proszę o podawanie tej informacji przy zapisywaniu się.

Obowiązuje posiadanie siatki do przetrzymywania ryb - zawody na żywej rybie

Dla osób, nie wiedzących jak dojechać na łowisko, zbiórka pojazdami na parkingu Leclerc na Turystycznej o godzinie 4:00. O godzinie 4:00 ruszamy pojazdami na łowisko.

 

 PLAN MINUTOWY ZAWODÓW:

5:00 - ZBIÓRKA, POTWIERDZENIE OBECNOŚCI, ODPRAWA

6:00 - ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW

11:00 - KONIEC ZAWODÓW

11:00 - 11:30 - CZAS NA ZMIERZENIE RYB (spłynięcie i przedstawienie ryb komisji sędziowskiej)

11:30 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW, POSIŁEK

 

SKŁAD KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ:

SĘDZIA GŁÓWNY: Grzegorz Madycki

SĘDZIA SEKRETARZ: Artur Ławnik

 

LISTA STARTOWA: (b/p oznacza zawodnika bez pary, do uzgodnienia na miejscu)

1. MADYCKI Grzesiek

2. LESZCZYŃSKI Jarek

3. ŁAWNIK Artur

4. MARZEC Grzegorz

5. MARUSZAK Krzysztof

6. KOZAK Paweł

7. KŁYSIAK Marcin

8. PASIEKA Rafał

9. TĘCZA Robert (B/P)

10. KNAP Marek (B/P)

11. CHMIELEWSKI Grzegorz (B/P)

12. ŁUKASIK Krzysiek (B/P)

WŁASNY ŚRODEK PŁYWAJĄCY:

13. WILCZYŃSKI Paweł

14. WILCZYŃSKI Krystian

15. RODAK Mariusz

16. PISZCZ Waldemar

17. BRZEZICKI Paweł

18. RAFA Krzysztof

19. PAWŁAT Jarosław

20. KLAUSER Grzegorz

21. IRSAK Mateusz

22. WĘGLIŃSKI Patryk

 


ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE ZMIANY W PLANIE MINUTOWYM. OSOBY NIE ZAPISANE NA LISTĘ MOGĄ NIE ZOSTAĆ DOPUSZCZONE DO ZAWODÓW, ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ ŁÓDEK

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chcielibyście, aby były organizowane zawody na rzekach.
Tak, na rzece Bug
Tak, na rzece Wieprz
Tak, na rzece Wisła
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin