Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAPROSZENIE - PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO PZW BYSTRZYCA LUBLIN 09.06.2019 KRZCZEŃ

ZAPROSZENIE

ZARZĄD KOŁA PZW BYSTRZYCA LUBLIN ZAPRASZA NA ZAWODY "PUCHAR KAPITANA SPORTOWEGO", KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 09.06.2019 NA ZBIORNIKU KRZCZEŃ (Łowisko nr 1 na mapce).

 

Zawody są zawodami drużynowymi, z czego jeden zawodnik z drużyny łowi metodą spławikową, a drugi łowi metodą gruntową. Klasyfikacja liczona jest na podstawie punktów sektorowych zdobytych przez dwóch zawodników. Łowisko podzielone zostanie na dwa sektory: w jednym łowiły będą osoby startujące na spławiku, w drugim metoda gruntowa.

 

Przy zapisach proszę o zgłaszanie par (w przypadku zawodników bez pary, proszę o podawanie metody, na którą dana osoba chciałaby łowić - zostanie jej dopisany zawodnik, który łowił będzie drugą metodą).

Osoby nie posiadające pary otrzymają średnią wagę zawodników z drugiego sektora lub zostaną połączeni w pary decyzją Organizatora (zawody rozgrywane drużynowo)

Łowimy na wymiarach PZW zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, zawodnicy nie posiadający siatek do przetrzymywania ryb, nie zostaną dopuszczeni do zawodów - zawody na żywej rybie.

 


 

Zgłoszenia na zawody przyjmowane telefonicznie lub wiadomość SMS na numer

536 240 110 (JAREK)

Wpisowe od zawodnika: 5 zł

 


 

Rodzaj zawodów: zawody towarzyskie drużynowe 

Czas trwania tury: 5 godzin

Metoda połowu: spławik i grunt (każdy zawodnik łowi na dwie wędki w danej metodzie)

Zbiórka: 7:00 parking przy przepompowni (mapa z zaznaczonym miejscem)

Zakończenie zawodów: 14:00


 

Plan minutowy zawodów:

07:00 - zbiórka i losowanie stanowisk w sektorach, odprawa,

07:20 - wejście na stanowiska i przygotowania,

08:20 - nęcenie zanętą ciężką,

08:30 - rozpoczęcie łowienia,

13:30 - koniec łowienia,

13:30-14:00 - praca komisji sędziowskiej,

14:00 - oficjalne zakończenie zawodów, posiłek, losowanie nagród.


Skład komisji sędziowskiej:

Sędzia główny: Madycki Grzesiek

Sędzia wagowy: Jęczeń Tomek

Sędzia sekretarz: Leszczyński Jarek

 

 

LISTA STARTOWA

1. MADYCKI Grzegorz (S) i  LESZCZYŃSKI Jarek (G)

2. WÓJCIK Andrzej (S) i MURMYDŁOWSKI Radek (G)

3. BRZEZICKI Paweł (S) i KNAP Marek (G)

4. MĘDEL Bartek (S) i GONTARSKI Wojtek (G)

5. MĘDEL Anna (S) i TOMASIK Jakub (G)

6. ŁUKASIK KRZYSIEK (S) i PAWŁAT JAROSŁAW (G)

7. JĘCZEŃ Tomek (S) i CYBUL Wiesiek (G)

8. KIEREPKA Łukasz (S) i SZUKALSKI Witek (G)

9. JEŻYNA Wiesiek (S) i JEŻYNA Kazimierz (G)

10. JEŻYNA Marcin (S) i JEŻYNA Piotrek (G)

11. BANUCHA Józef (S) i TĘCZA Robert (G)

 

Legenda:

(S) - zawodnik łowiący na spławik,

(G) - zawodnik łowiący na grunt.

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chcielibyście, aby były organizowane zawody na rzekach.
Tak, na rzece Bug
Tak, na rzece Wieprz
Tak, na rzece Wisła
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin