Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA ZA NAMI

PAWEŁ BERENGUT MISTRZEM KOŁA

WYŁONILIŚMY MISTRZA KOŁA NA ROK 2014 METODĄ SPŁAWIKOWĄ!

 W tym roku, decyzją większości uczestników, rozegraliśmy po raz pierwszy w bogatej historii koła PZW BYSTRZYCA zawody, których każda z dwóch tur rozgrywana była na innym zbiorniku.

18 maja pierwszą turę rozegraliśmy na zbiorniku w Bychawie, a na drugą odsłonę wytypowano zbiornik w Mełgwi z terminem rywalizacji 8 czerwca.

Jak się okazało po zawodach, dobra pozycja wyjściowa po pierwszej turze, nie dawała gwarancji na końcowy sukces i przy bardzo wyrównanej stawce zawodników, do ostatniej syreny Sędziego Głównego Roberta Zowczaka trzeba było walczyć o wynik.

                                                                                                                                  

   Na uwagę zasługuje fakt, że klasą dla siebie był kolega Grzegorz Marzec, który tym razem nie „przespał" zawodów i wynikiem ponad 10 tysięcy punktów wygrał swój sektor i osiągnął najwyższy wynik wśród startujących. Równa i tradycyjnie wysoka dyspozycja Pawła Berenguta, umożliwiła mu zwycięstwo w sektorze i zdobycie tytułu MISTRZA KOŁA.Chęć rehabilitacji po zawodach w Bychawie kolegów Grzegorza Marca i Waldka Piszcza, zepchnęła na trzecie miejsce w sektorze Waldka Kubeckiego, co w konsekwencji dało mu tytuł WICE MISTRZA.
Zwycięzca trzeciego sektora Przemysław Niećko zniwelował straty do najlepszych po pierwszej turze i zdobył brązowy medal.Po ceremonii dekoracji najlepszych, coś na podniebienie przygotowane przez kolegę Krzysztofa Łukasika, a na koniec kolega Adam Leszek przeprowadził losowanie wśród uczestników sympatycznych upominków.

W koleżeńskim klimacie rozjechaliśmy się do domów i oczekujemy na następne zawody koła z cyklu GRAND PRIX 2014.

Szczegółowe wyniki z zawodów przedstawiamy poniżej.  

                                   BYCHAWA 18.05.2014r.   MEŁGIEW 08.06.2014r.            

Lp.

Imię i Nazwisko

S.t

1 t

Ryb wag

Pkt 1T

S.t

2 t

Ryb

wag

Pkt

2 T

Suma

Pkt

MIE / PKT

G.P 14

  1

Paweł BERENGUT

19

3985

2

10

6550

1

3

1

  2

Waldemar KUBECKI

20

4985

1

5

7140

3

4

2

  3

Przemek NIEĆKO

12

1815

4

21

7950

1

5 / 9765

3

  4

Piotr  SOWA

5

2615

1

20

5230

4

5 / 7845

4

  5

Adam  LESZEK

9

3585

1

18

4730

5

6 / 8315

5

  6

Leszek GOŁOFIT

29

1520

3

22

6065

3

6 / 7585

6

  7

Mariusz  RODAK

21

2035

5

17

6780

2

7 / 8815

7

  8

Czesław WOŹNIAK

22

2035

5

15

6220

2

7 / 8255

8

  9

Arek  BARTKIEWICZ

25

1530

2

8

5610

5

7 / 7140

9

 10

Paweł  BRZEZICKI

16

2740

3

11

2855

4

7 / 5595

10

 11

Artur ŁAWNIK

24

1755

1

12

2350

6

7 / 4105

11

 12

Grzegorz MARZEC

13

450

7

4

10020

1

8 / 10470

12

 13

Jacek  MAKLAKIEWICZ

18

2665

4

6

6475

4

8 / 9140

13

 14

Waldemar  PISZCZ

17

1415

7

3

8380

2

9 / 9795

14

 15

Krzysztof  ŁUKASIK

29

1050

4

13

2360

5

9 / 3410

15

 16

Tomasz  JĘCZEŃ

7

1030

7

14

2925

3

10

16

 17

Wiesław  CYBUL

6

1255

5

7

3355

6

11

17

 18

Marcin KŁYSIAK

15

2340

2

---

NS

----

 

18

 19

Piotr ZIELENIAK

4

1505

2

---

NS

---

 

19

 20

Krzysztof  MARUSZAK

11

1850

3

---

NS

---

 

20

 21

Grzegorz CHROBAK

8

1355

3

---

NS

---

 

21

 22

Ryszard BĄK

3

1270

4

---

NS

---

 

22

 23

Sławomir SKAŁUBA

10

1650

5

---

NS

---

 

23

 24

Paweł KOZAK

23

435

5

---

NS

---

 

24

 25

Marek  JACZYŃSKI

---

NS

---

19

1580

6

 

25

 26

Grzegorz  ZGIERSKI

2

1180

6

---

NS

---

 

26

 27

Jan KUBECKI

14

895

6

---

NS

---

 

27

 28

Mariusz WAŁACHOWSKI

27

420

6

---

NS

---

 

28

 29

Andrzej  PIETRZYK

26

290

7

---

NS

---

 

29

                                             

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.