Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

PUCHAR KOMENDANTA SSR 09.04.2017 za nami

PUCHAR KOMENDANTA SSR 09.04.2017 za nami

Sezon letniego wędkarstwa rozpoczęty. W dniu 09.04.2017 odbyły się Towarzyskie Zawody o Puchar Komendanta SSR. na zbiorniku Krzczeń. Zawody rozpoczęły się o planowanej porze i nic ich nie zakłóciło, choć były obawy że może pogoda się zepsuć, to wręcz przeciwnie było ciepło i słonecznie.

W zawodach wystartowało 15 zawodników, gdzie wszyscy naprawdę połowili sporo ryb. Choć nie były to duże okazy ale była to głównie drobna rybka typowo sportowa do szybkościowego łowienia. Sądzę że tego typu łowiska powinny być częściej wybierane, ponieważ nikt się nie nudził i na tego typu łowisku dopiero można zauważyć precyzję i szybkość połowu przez zawodników, ponieważ nie ma sytuacji gdzie zawodnik łowi jedną czy dwie duże ryby i wygrywa zawody, tu każdy miał równe szanse.

 Wspominając o samym łowisku to jest to przede wszystkim zbiornik bardzo równy, i rybodajny, gdzie każdy zawodnik ma równe szanse,. Podstawową łowioną rybą była: Płoć, leszczyk, krąp, wzdręga, ukleja, oraz sumik karłowaty, więc typowa ryba zawodnicza czyli tylko siadać i łowić.

Choć niektórzy nie byli zadowoleni z rozmiaru ryb, mimo to było kliku zawodników którzy naprawdę pokazali że na takiej rybie można zrobić wynik i wystarczy tylko utrzymać tępo łowienia, ponieważ zrobienie wyniku 4-5 kg płocią 10 cm to nie lada wyczyn.

1 miejsce zajął kolega KRAWCZYK  KAMIL z wynikiem 5425 punktów

2 miejsce zajął kolega LESZEK  ADAM z wynikiem 5125 punktów

3 miejsce zajął kolega MADYCKI  Grzegorz z wynikiem 4810 punktów

 

Kolejny raz pragniemy podziękować naszemu gospodarzowi koła Witkowi za zorganizowanie posiłku po zawodach, oraz pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom, którzy stawili się na zawodach, dzięki czemu jak zwykle była bardzo miła atmosfera.

Pełne wyniki w załączniku

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chcielibyście, aby były organizowane zawody na rzekach.
Tak, na rzece Bug
Tak, na rzece Wieprz
Tak, na rzece Wisła
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin