Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki zawodów - Zakończenie sezonu o puchar Wójta Gminy Nędza 2019

W niedzielę, 20 października odbyły się ostatnie w tym roku zawody wlicznane do klasyfikacji spławikowego Grand Prix Koła. Tym razem nasi wędkarze rywalizowali o puchar Wójta Gminy Nędza. Zawody odbyły się na zbiorniku nr 604 Łęg (woda Pollenowska) w jednej turze, trwającej od godziny 9:30 do 13:30. Ryby w tym dniu niechętnie współpracowały z zawodnikami, co przełożyło się na niezbyt wysokie wyniki końcowe. Wśród łowionych gatunków ryb znalazły się: karpie, karasie, płocie, wzdręgi, okonie, jazgarze, sumiki karłowate, leszcze i ...... więcej

Wyniki zawodów - Puchar Sklepu Wędkarskiego Nemo, 29.09.2019

W niedzielę, 29 września odbyły się przedostatnie zawody wliczane do tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem nasi wędkarze rywalizowali na wodzie "Mały Łęg". Na starcie pojawiło się 18 uczestników, którzy rywalizowali w jednej, 4 - godzinnej turze. Wśród łowionych ryb znalazły się: leszcze, krąpie, jazie, klenie, płocie, okonie, sumiki karłowate, wzdręgi, liny i karasie. Zwycięzcą zawodów zostałKamil Żymełka, który uzyskał wynik 3 670 punktów. II miejsce zająłAndrzej Kuraz wynikiem 2 585 pkt. III miejsce zdobył Prezes ...... więcej

Wyniki zawodów - Puchar Prezesa Koła, 08.09.2019

W niedzielę, 8 września na zbiorniku nr 604 Łęg (Pollenowska) odbyły się kolejne zawody wliczane do klasyfikacji spławikowego Grand Prix Koła. Tym razem nasi wędkarze rywalizowali o Puchar Prezesa Koła. Pierwotnie zawody te miały się odbyć na rzece Odrze, jednak ze względu na długotrwałe opady deszczu zostały przeniesione na wodę Pollenowską. Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników, którzy łowiłi głównie płocie, leszcze, karasie, krąpie, wzdręgi, jazgarze, okonie i sumiki karłowate. Zwycięzcą zawodów został Ryszard Michalczyk z ...... więcej

Zawody drużynowe z okazji jubileuszu 45-lecia działalności Koła PZW nr 48 Radlin

W sobotę 10 sierpnia na zbiorniku nr 007 Odra rozegrano drużynowe zawody wędkarskie z okazji jubileuszu 45-lecia działalności Koła PZW nr 48 Radlin. W imprezie uczestniczyło 20 drużyn z Kół Rejonu VI oraz drużyna Zarządu Okregu PZW w Katowicach. Nasz zespół w składzie - Bernard Sławik, Amadeusz Sirzisko, Kamil Żymełka (+ Kapitan Marek Waliczek) - zajął 14 miejsce. Sędzią głównym zawodów był Anrzej Jaguś. Z pełnymi wynikami zawodów można zapoznać się pod poniższym ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 2019

W dniach 10-11 sierpnia na wodach Dziećkowice i Przeczyce odbyły się zawody o Mistrzostwo Okręgu seniorów w dyscyplinie Spinningowej. Naszym przedstawicielem na powyższych zawodach był tegoroczny Mistrz Koła - Patryk Jasiek. Z wynikami zawodów można zapoznać się pod poniższym adresem: http://www.katowice.pzw.org.pl/cms/9095/%EF%BF%BD_sportwyniki_2019_... więcej

Wyniki zawodów - V Towarzyskie zawody drużynowe

W dniach 28-30 czerwca na akwenach wodnych nr 604 Łęg odbyła się V edycja Towarzyskich zawodów drużynowych. Do rywalizacji przystąpiło 11 uprzednio zapisanych drużyn. Na zbiórce, która miała miejsce w piątkowe popołudnie o godzinie 18:00 prezes Koła powitał zebrane drużyny, kapitan sportowy omówił kwestie organizacyjne i regulamin, a następnie przystąpiono do losowania stanowisk, które rozmieszczone były na dwóch wodach - "Pollenowska" i "Duża". Rywalizacja trwała do godziny 10:00 w niedzielę. Ryby współpracowały bardzo ...... więcej

Wyniki zawodów - Puchar Dyrektora COBEX, 22.06.2019

W sobotnie popołudnie, 22 czerwca odbyły się kolejne zawody, wliczane do cyklu spławikowego Grand Prix Koła PZW nr 46 COBEX-SGL. Tym razen Nasi wędkarze rywalizowali nad rzeką Odrą przy ulicy Piaskowej w Raciborzu. W zawodach wzięło udział 19 uczestników, którzy łowili następujące gatunki ryb: leszcze, karasie, klenie, płocie, krąpie, kiełbie i ukleje. Zwycięzcą zawodów został Bogdan Mikołajek, który zdobył 3 170 punktów. II miejsce zajął Ryszard Michalczyk z wynikiem 1 920 punktów. III miejsce zając Arkadiusz Morcinek, ...... więcej

Wyniki zawodów - "ODRA 2019"

W sobotnie popołudnie 15 czerwca odbyły się zawody "Odra 2019. Na odcinku rzeki Odry przy ul. Piaskowej w Raciborzu (między mostem drogowym a kolejowym) rywalizowało 25 wędkarzy z kół: nr 46 COBEX-SGL, nr 45 Racibórz Miasto oraz zaproszeni goście. Tegorocznym zwycięzcą został Sebastian Omachel, a podium uzupełnili: Patryk Jasiek oraz Bogdan Mikołajek. Poniżej pełna lista wyników oraz linki do artykułów przygotowanych przez raciborskie ...... więcej

Wyniki Mistrzostw Koła w dyscyplinie spinningowej 2019

W niedzielę, 19 maja na wodach nr 604 Łęg odbyły się zawody o mistrzostwo Koła nr 46 COBEX-SGL w dyscyplinie spinningowej. Spośród pięciu biorących udział zawodników, jedynie trzech zdołało złowić punktowane ryby. Mistzem Koła PZW nr 46 COBEX SGL w dyscyplinie spinningowej zostałPatryk Jasiek, zdobywając820 punktów, na które złożyły się cztery okonie o następujących rozmiarach: 24,2 cm; 26,0 cm; 26,1 cm; 23,0 cm. I V-ce Mistrzem Koła zostałMarek Waliczek, uzyskując300 punktów. Jeden złowiony okoń o długości 30 cm. II V-ce ...... więcej

Wyniki Mistrzostw Koła w dyscyplinie spławikowej

W dniach 11-12 maja odbyły się zawody o Mistrzostwo Koła w dyscyplinie spławikowej. Terenem zawodów były łowiska nr 604 Łęg ("Krata" i "Środkowa"). Do rywalizacji o tytuły mistrzowskie przystąpiło 16 seniorów, 2 zawodników w kategorii do lat 25 oraz po jednym zawodniku w kategoriach: Junior U20 i Kadet U15. Rywalizacja seniorów toczyła się w dwóch sektorach po ośmiu zawodników. Sobotnie, słoneczne przedpołudnie przełożyło się na zdecydowanie lepsze wyniki niż podczas niedzielnej rywalizacji, której towarzyszyły silne ...... więcej