Nasze galerie

Liczba zdjęć: 10
Liczba zdjęć: 17
Liczba zdjęć: 6
W dniu 02.10.2011r na rzece Warcie w Korbielewku nasze koło zorganizowało spiningowe zawody wędkarski.Zawody wygrał kolega Jacek Bartkowiak który złowił dwa szczupaki o wadze 3120g.Drudgie miejsce zająl nowicjusz, kolega Krzysztof Grześkowiak, który złowił szczupaka i dwa okonie o łącznej wadze 1820g.Trzecie miejsce zajął kolega Marek Łapa, który złowił szcupaka o wadze 1270g.
Liczba zdjęć: 16
W dniu 25.09.2011r na rzece Warcie w miejscowości Mściszewo odbyły się zawody naszego koła o największą rybę.W zawodach tych było można wędkowac na każdą metodę wędkowania:spiningową,gruntową spławikową i gruntową. O godz. 7: 00 przy bardzo słonecznej pogodzie rozpoczęto zawody. Zawody wygrał kolega Jacek Bartkowia,który na spining złowił szczupaka o wadze 1320g.Drugie miejsce zajął kolega Marek Gałęzewski który łowiąc na tyczkę złowił jazia o wadze 940g.Tzrecie miejsce zajął kolega Jakub Gałężewski,który na spining złowił klenia o wadze 700g.
Liczba zdjęć: 8
W dniu 18.09.2011r na rzece Odrze w miejscowosci Przewóz nasze koło zorganizowało zawody spiningowe.Rzeka Odra nie była zbyt gościnna dla naszych wędkarzy. W ulewnych opadach deszczu ryby nie chciały z nami współpracowac.Zawody wygrał kolega Jacek Bartkowiak łowca szczupaka o wadze 870g.Drugie miejsce zajął Jakub Gałężęwski który złowił siedem okoni o wadze 730r,trzecie miejsce przypadło koledze Fredowi Ignacowi łowcy trzech okoni o wadze 350g.Miłym akcentem na zakończenie zawodów były cieplutkie golonki które jak zwykle zawdzięczamy koledze Przemkowi Maculewiczowi.Odra jest piekna więc mimo kiepskich wyników jeszcze nad nią wrócimy.
Liczba zdjęć: 15
W dniu 11.09.2011r w piękną pogodę na jeziorze Rościnno odbyły się zawody o Puchar NSZZ Elektrochemików.Zawody wygrał i zdobył puchar kolega Błarzej Kielichowski.Drugie miejsce zajął kolega Lech Przemysław, a trzecie kolega Marek Gałężewski.Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody,pamiątkowe medale oraz poczęstunek.W imieniu Zarzadu Koła PZW "Centra" bardzo dziękuję Związkom Zawodowym NSZZ Elektrochemików za zorganizowanie bardzo udanych zawodów i do zobaczenia za rok.
W dniu 03.07.2011r na jeziorze Koninko odbyły się zawody wędkarskie naszego koła o puchar OM NSZZ Solidarnośc.Zawody wygrał i zdobył puchar kolega Marek Gałężewski. Drugie miejsce zdobył kolega Błażej Kielichowski, a trzecie kolega Jakub Gałężewski.Puchar i nagrody wręczali przedstawiciele związku Karol Czarniecki i Grzegosz Ganas. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, pamiątkowe medale oraz poczęstunek.W imieniu Koła PZW "Centra" bardzo dziękujemy za zorganizowanie bardzo udanych zawodów.Szczegulne podziękowania dla kolegi Przemysława Maculewicza za wielkie zaangażowanie w organizacji zawodów. Wielkie dzięki i do zobaczenia za rok.
Liczba zdjęć: 12
Chciałbym poinformowac o wielkim sukcesie naszego kolegi,członka Koła PZW "Centra" Kuby Gałężewskiego.Kuba po fantastycznej walce i wygraniu obydwóch tur został Indywidualnym Spiningowym Mistrzem Okręgu.W dniu 25.06.2011r na rzece Warcie w Poznaniu odbyła się pierwsza tura Spiningowych Mistrzostw Okręgu.Kuba łowiąc kilka okoni i bolenia zajmuje pierwsze miejsce.Druga tura odbyła się 23.07.2011r na Zalewie Radzyny.Kuba łowi sześc pięknych okoni i miarowego szczupaka.Ten połów daje mu ponowne zwycięstwo w sektorze.Uzyskuje fantastyczny wynik dwóch punktów i bezapelacyjnie zostaje Indywidualnym MIstrzem Okręgu. Wielkie gratulacje.
Liczba zdjęć: 21
W dniu 05.06.2011r na jez. Nienawiszcz odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o puchar Prezesa "Centry".W zawodach udział wzięło dwudziestu członków naszego koła.Zawody wygrał i puchar zdobył kolega Piotr Szczepanik,który złowił 3100g ryb.Drugie miejsce zdobył Marek Gałężewski,który złowił 2590g,a trzecie miejsce zajął kolega Błażej Kielichowski który złowil 2550g ryb.Puchar zwycięscy wręczył osobiście Prezes "Centry" pan Janusz Mieloszk,któremu bardzo dziękujemy za przybycie i wręcenie pucharu.Po części oficjalnej nastapił poczęstunek i po nim wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do domów.
Liczba zdjęć: 18
Wdniu 29.05.2011r na Jez. Dębno Błotne odbyły się spławikowe zawody wędkarskie naszego koła.Pogoda i nastroje dopisały w przeciwieństwie do ryb.Zawody wygrał kolega Lech Przemysław który złowił 1600g ryb. Drugie miejsce zajął kolega Bartkowiak Jacek,który złowił 1140g ryb,a trzecie miejsce zajął kolega Gałężewski Marek,który złowił 1110g ryb.