Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości - archiwum zobacz aktualne

Klasyfikacje zawodów za rok 2017.

Zawody Spławikowe l.p Nazwisko Imię pkt 1 Markowski Grzegorz 39- 27920g 2 Kielichowski Błażej 34- 21310g 3 Bartkowiak Jacek 29- 19850g 4 Borowiak Tadeusz 29- 16960g 5 Strugała Robert 24- 14820g 6 Pogan Stanisław 20- 15921g 7 Szczepanik Piotr 18- 12010g 8 Alwin Marek 17- 16440g 9 Strugała Mateusz 15- 11590g 10 Alwin Maciej 13- 10600g Zawody Spiningowe l.p Nazwisko Imię pkt 1 Bartkowiak Jacek 10- 2820g 2 Gałężewski Marek 9- 2660g 3 Krugiołka Janusz 9- 2430g 4 Markowski Grzegorz 7- 3440g 5 Szczepanik Piotr 7- 990g 6 Roisiński Stanisław 7- ...... więcej

Wyniki zawodów spiningowych za rok 2017.

Rzeka Warta 14.05.2017r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Gałężewski Marek 2550g 2 Krugiołka Janusz 2250g 3 Bartkowiak Jacek 1520g 4 5 6 7 Rzeka Odra Chobienia 10.09.2017r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Markowski Grzegorz 3440g 2 Grześkowiak Krzysztof 2070g 3 Bartkowiak Jacek 1300g 4 Borowiak Tadeusz 240g 5 Krugiołka Janusz 180g 6 Gałężewski Marek 110g 7 Rosiński Stanisław 90g Rzeka Odra Chobienia 01.10.2017r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Szczepanik Piotr 990g 2 3 4 5 6 7 Rzeka Odra Chobienia ...... więcej

Wyniki zawodów spławikowych za rok 2017 część 2.

Jezioro Tuczno 25.06.2017r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Bartkowiak Jacek 8860g 2 Markowski Grzegorz 7620g 3 Pogan Stanisław 6520g 4 Maculewicz Przemysław 5920g 5 Alwin Marek 5540g 6 Rosiński Stanisław 5140g 7 Strugała Robert 4650g 8 Strugała Mateusz 3170g 9 Ignac Alfred 2760g 10 Kamasa Stefan 1040g JezioroRogozińskie ...... więcej

Wyniki zawodów spławikowych za rok 2017 część 1.

Jezioro Tuczno 07.05.2017r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Szczepanik Piotr 7790g 2 Kielichowski Błażej 6490g 3 Borowiak Tadeusz 4610g 4 Sobolewski Krzysztof 4530g 5 Markowski Grzegorz 4480g 6 Dutkowski Roman 4080g 7 Alwin Marek 3830g 8 Alwin Maciej 3810g 9 Pogan Stanisław 3520g 10 Ignac Alfred 2960g Jezioro Tuczno ...... więcej

Wyniki zawodów spławikowych za rok 2016 część 1.

Jezioro Tuczno 24.04.2016r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Szczepanik Piotr 3700g 2 Kielichowski Błażej 3430g 3 Sobolewski Krzysztof 2850g 4 Pogan Stanisław 2060g 5 Borowiak Tadeusz 2020g 6 Alwin Marek 1460g 7 Alwin Maciej 1200g 8 Markowski Grzegorz 980g 9 Maculewicz Przemysław 930g 10 Strugała Robert 430g Jezioro Tuczno 05.06.2016r. ...... więcej

Klasyfikacja zawodów za rok 2016.

ZAWODY SPININGOWE l.p Nazwisko Imię pkt 1 Gałężewski Marek 20 2 Grześkowiak Krzysztof 16 3 Borowiak Tadeusz 16 4 Szczepanik Piotr 9 5 Markowski Grzegorz 9 6 Strugała Robert 9 7 Gałężewski Jakub 8 ZAWODY SPŁAWIKOWE l.p Nazwisko Imię pkt 1 KIelichowski Błażej 47 2 Borowiak Tadeusz 36 3 Szczepanik Piotr 32 4 Alwin Marek 28 5 Sobolewski Krzysztof 23 6 Alwin Maciej 21 7 Strugała Robert 16 8 Pogan Stanisław 13 9 Chromiak Marian 12 10 Maculewicz Przemysław 11 ... więcej

Wyniki zawodów spiningowych za rok 2016 część 2.

Rzeka Warta Zatom 02.10.2016r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Szczepanik Piotr 2360g 2 Grześkowiak Krzysztof 1790g 3 Borowiak Tadeusz 1020g 4 Gałężewski Marek 790g 5 Krugiołka Janusz 720g 6 Bartkowiak Jacek 500g 7 Gałężewski Jakub 300g Rzeka Odra Chobienia 16.10.2016r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Gałężewski Marek 1360g 2 Alwin Marek 850g 3 Ignac Alfred 340g 4 Borowiak Tadeusz 220g 5 6 7 ... więcej

Wyniki zawodów spiningowych za rok 2016 część 1.

Rzeka Warta 08.05.2016r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Borowiak Tadeusz 1360g 2 Markowski Grzegorz 880g 3 Strugała Robert 360g 4 Gałężewski Marek 220g 5 Grześkowiak Krzysztof 140g 5 Bartkowiak Jacek 140g 7 Gałężewski Jakub 70g 7 Alfred Ignac 70g Rzeka Odra Chobienia 18.09.2016r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Grześkowiak Krzysztof 3290g 2 Gałężewski Jakub 1920g 3 Gałężewski Marek 850g 4 Strugała Robert 410g 5 Markowski Grzegorz 400g 6 Szczepanik Piotr 190g 7 Bartkowiak Jacek 160g ... więcej

Wyniki zawodów spławikowych za rok 2016 część 3.

JezioroRogozińskie 25.09.2016r l.p Nazwisko Imię pkt 1 Alwin Marek 5400g 2 Kielichowski Błażej 5280g 3 Chromiak Marian 4620g 4 Borowiak Tadeusz 4290g 5 Alwin Maciej 4260g 6 Szczepanik Piotr 3930g 7 Strugała Robert 3910g 8 Bartkowiak Jacek 3850g 9 Maculewicz Przemysław 3570g 10 Rosiński Stanisław 3440g ... więcej

KLasyfikacja zawodów za rok 2015.

ZAWODY SPININGOWE l.p Nazwisko Imię pkt 1 Gałężewski Jakub 19 2 Gałężewski Marek 15 3 Markowski Grzegorz 13 4 Borowiak Tadeusz 11 5 Krugiołka Janusz 7 6 Szczepanik Piotr 6 7 Bartkowiak Jacek 4 ZAWODY SPŁAWIKOWE l.p Nazwisko Imię pkt 1 Szczepanik Piotr 45 2 Strugała Robert 35 3 Borowiak Tadeusz 31 4 Kielichowski Błażej 28 5 Bartkowiak Jacek 28 6 Alwin Marek 22 7 Pogan Stanisław 20 8 Rosiński Stanisław 11 9 Ignac Alfred 11 10 Maculewicz Przemysław 9 ... więcej