Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje łowisk /Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2017

 

L.P

Łowisko

Data Organizacji Zawodów/Teren

Koło PZW / Okręg PZW

  22.01.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja
  08.04.2017 Koło PZW Zakład Karny

 

Zb. Stańków
09.04.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja
22.04.2017 Koło PZW Brzana
23.04.2017 Koło PZW Wodnik
30.04.2017 Koło PZW Ch.S.M.
06.05.2017 Koło PZW Kolejarz
28.05.2017 Koło PZW Ch.S.M.
04.06.2017 Koło PZW Chełm Miasto
18.06.2017 Koło PZW Chełm Miasto
09.07.2017 Koło PZW Wodnik
13.08.2017 Koło PZW Chełm Miasto
27.08.2017
Koło PZW Chełm Miasto
10.09.2017
Koło PZW Chełm Miasto
24.09.2017 Koło PZW Wodnik
01.10.2017 Koło PZW Wodnik






 

Rz. Wieprz

26.03.2017 Koło PZW Ceramik (prościca)
02.04.2017 Koło PZW K-staw Miasto (I kładka)
23.04.2017 Koło PZW Ceramik (Stężyca)
01.05.2017 Koło PZW Łopiennik ( Stężyca)
03.05.2017 Koło PZW Łopiennik ( Stężyca przy moście)
03.05.2017 Koło PZW Ceramik (Tarnogóra)
06.05.2017 Koło PZW Środowiskowe  (Stężyca)
27.05.2017 Koło PZW Kolejarz (Borowica)
18.06.2017 Koło PZW Brzana (Stężyca)
06.08.2017 Koło PZW Cementownia (Stężyca)
10.09.2017 Koło PZW K-staw Miasto (Stężyca)
17.09.2017 Koło PZW Cementownia ( Stężyca)
23-24.09.2017 Koło PZW Środowiskowe (Stężyca)
07.10.2017 Koło PZW K-staw Ceramik (od mostu Obwodnica do ul. Grobli)
15.10.2017 Koło PZW K-staw Miasto (Tarnogóra)






 

 



  Rz. Bug

23.04.2017

Koło PZW Sukces (Kolemczyce)

23.04.2017 Koło PZW Włodawa Miasto
07.05.2017 Koło PZW Sieja Włodawa (Orchówek)
14.05.2017 Koło PZW Brzana (Dorohusk)
14.05.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta (Siedliszcze)
20.05.2017 Koło PZW Wola Uhruska (Wola Uhruska)
21.05.2017 Koło PZW Chełm Miasto
28.05.2017 Koło PZW Wodnik  (Dorohusk)
04.06.2017 Koło PZW Środowiskowe  (Dorohusk)
04.06.2017 Klubu WKS Szukarek Lublin Świerże od 1007do 1028 i Wola Uhruska od 1029 do 1052
10.06.2017 Koło PZW Środowiskowe, Wojskowe (Wola Uhruska)
11.06.2017 Koło PZW Wola Uhruska (Wola Uhruska)
11.06.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja(Uchańka+Starorzecze)
17.06.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta (Siedliszcze)
18.06.2017 Koło PZW Cementownia (Dorohusk)
17.06.2017 Koło PZW Komunalnik  (Wola Uhruska)
18.06.2017 Koło PZW Ch.S.M.  (Dorohusk)
18.06.2017 Koło PZW Sukces (Wola Uhruska)
24.06.2017 Koło PZW Dorohusk (Dorohusk)
25.06.2017 Koło PZW Wola Uhruska  (Wola Uhruska)
25.06.2017 Koło PZW Dorohusk (Dorohusk)
1-2.07.2017 Wielobój Wędkarski (Wola Uhruska i Siedliszcze lub Świerże)
09.07.2017 Koło PZW Ch.S.M.  (Wola Uhruska)
09.07.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja  (Dorohusk)
09.07.2017 Koło PZW Chełm Miasto (Świerże)
15.07.2017 II Gruntowe Grand Prix Okręgu  (Wola Uhruska)
15.07.2017 Koło PZW Sukces ( Kolemczyce)
16.07.2017 Koło PZW Wola Uhruska (Wola Uhruska)
23.07.2017 Koło PZW Dorohusk (Dorohusk)
23.07.2017 Koło PZW Wola Uhruska  (Wola Uhruska)
30.07.2017 III Spinningowe Grand Prix Okręgu  (Zbereże)
30.07.2017 Koło PZW WSK Świdnik ( Wola Uhruska)
05.08.2017 Koło PZW Wola Uhruska  (Wola Uhruska)
06.08.2017 Koło PZW Dorohusk (Okopy)
13.08.2017 III Gruntowe Grand Prix Okręgu (Wola Uhruska)
19.08.2017 III Spławikowe Grand Prix Okręgu (Wola Uhruska)
19.08.2017 Koło PZW Sukces ( Wola Uhruska)
20.08.2017 Koło PZW Trawniki (Świerże - Hniszów 1010-1014)
26.08.2017 Koło PZW Kolejarz (Zbereże)
27.08.2017 II Spławikowe Grand Prix Okręgu (Wola Uhruska)
27.08.2017 Koło PZW Dorohusk (Dorohusk)
02.09.2017 Koło PZW Komunalnik (Wola Uhruska)
02.09.2017 Koło PZW Dorohusk (Dorohusk)
02.09.2017 Koło PZW Cementownia
03.09.2017 Woda zastępcza (IV Spłaikowe Grand Prix Okręgu) Wola Uhruska
09.09.2017 IV Gruntowe Grand Prix Okręgu (Wola Uhruska)
10.09.2017 Koło PZW Wojskowe (Świerże - Hniszów  zawody spinningowe)
10.09.2017 1 Koło PZW Wola Uhruska (Wola Uhruska)
10.09.2017 2 Koło PZW Ch.S.M. (Wola Uhruska)
10.09.2017 Koło PZW Wodnik (Siedliszcze)
17.09.2017 Koło PZW Sukces (Dorohusk)
17.09.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta (Siedliszcze)
23.09.2017 Koło PZW Komunalnik  (Świerże)
23.09.2017 Koło PZW Cementownia (Wola Uhruska)
23.09.2017 Koło PZW Zakład Karny (DubienkaStarosiele)
23/24.09.2017 Koło PZW Wojskowe (Dubienka)
24.09.2017 Koło PZW Dorohusk (Dorohusk)
24.09.2017 Koło PZW Wola Uhruska (Wola Uhruska)
30.09.2017 Zawody dla Działaczy PZW (Wola Uhruska)
30.09.2017 Koło PZW Wojskowe
01.10.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja (Uchańka)
01.10.2017 Koło PZW Sukces ( Dubienka)
01.10.2017 Koło PZW Włodawa Miasto
01.10.2017 Koło PZW Ceramik (Zbereże)
07.10.2017 Koło PZw Cementownia ( Kolemczyce)
07.10.2017 Koło PZW Kolejarz (Dubienka)
7-8.10.2017 Rezerwacja Łowiska (Wola Uhruska)
08.10.2017 Koło PZW Ch.S.M.
08.10.2017 Koło PZW Sukces (Dorohusk)
08.10.2017 Koło PZW Sieja Włodawa (Orchówek)
08.10.2017 Koło PZW Chełm Miasto (Świerże)
08.10.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta (Hniszów)
15.10.2017 Koło PZW Wodnik (Dorohusk)
15.10.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja (Dubienka i starorzecze Deusze)
15.10.2017 Koło PZw Cementownia ( Kolemczyce)
21.10.2017 Koło PZW Dorohusk  (Dorohusk)
21.10.2017 Koło PZW Brzana (Wola Uhruska)
22.10.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta ( Wola Uhruska)
22.10.2017 Koło PZW Włodawa Miasto
22.10.2017
Koło PZW Sukces ( Siedliszcze)
   


 

 

 

 

 

Starorzecze Pompka

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

30.04.2017 Koło PZW Wola Uhruska (Pompka II)
28.05.2017 Koło PZW Lin Sawin
01.06.2017 Koło PZW Wola Uhruska
10.06.2017 Międzyokręgowe Zawody Ściany Wschodniej Młodzież  (Pompka II)
09.07.2017 Koło PZW Wola Uhruska
16.07.2017 Koło PZW Wola Uhruska 
20.08.2017 Koło PZW Wola Uhruska
24-26.08.2017 Obóz Młodzieżowy (Pompka II)
27.08.2017 II Spławikowe Grand Prix Młodzieży(Pompka II)
16.09.2017 Zawody Strefy Wschodniej dla młodzieży (Pompka II)
17.09.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja
30.09.2017 Zawody dla Działaczy PZW
7-8.10.2017 Rezerwacja łowiska 
14.10.2017 Koło PZW Środowiskowe (Pompka II)
11.11.2017 Koło PZW Komunalnik




 

 

 

 

 Zb. Husynne

 

23.04.2017 Koło PZW Dorohusk
07.05.2017 I Spinningowe Grand Prix Okręgu(łódka)
03.06.2017 Koło PZW Dorohusk
10.06.2017 Koło PZW Kolejarz
11.06.2017 Koło PZW Dorohusk
02.07.2017 Koło PZW Dorohusk
09.07.2017 Koło PZW Dorohusk
10.09.2017 Koło PZW Wodnik
12.11.2017 Koło PZW Moczykije InteGracja




 

Zb. Tuligłowy

15.01.2017 Koło PZW Ceramik
21-23.04.2017 Nadbużański Klub Wędkarski Wola Uhruska
23.04.2017 Koło PZW K-staw Miasto
06.05.2017 Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Młodzieży
20.05.2017 Koło PZW Komunalnik
21.05.2017 Koło PZW Krasnystaw Miasto
27.05.2017 Koło PZW K-staw Miasto
10.06.2017 Koło PZW Ceramik Krasnystaw
11.06.2017 Koło PZW K-staw Miasto
18.06.2017 Koło PZW Wodnik
25.06.2017 Koło PZW K-staw Miasto
01/02.07.2017 Koło PZW K-staw Miasto
08/09.07.2017 Koło PZW K-staw Miasto
15/16.07.2017 Koło PZW K-staw Miasto
22/23.07.2017 Koło PZW K-staw Miasto
24.09.2017 Koło PZW Ch.S.M.




   


   
   

 

Zb. Staw

04.02.2017 Koło PZW Brzana
18.02.2017 Koło PZW Brzana
30.04.2017 Koło PZW Wierzbica
07.05.2017 Koło PZW Sukces
13.05.2017 Koło PZW Cementownia
27.05.2017 Koło PZW Wojskowe
28.05.2017 I Spławikowe Grand Prix Młodzieży
28.05.2017 Koło PZW Wojskowe
31.05.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta
03.06.2017 Koło PZW Sukces
04.06.2017 Koło PZW Brzana
10.06.2017 Koło PZW Zakład Karny
11.06.2017 Koło PZW PKS Chełm
22-23.07.2017 Koło PZW Kolejarz
27.08.2017 Koło PZW Komunalnik






   

 

Zb. Żółtańce  Duży

23.04.2017

06.08.2017

26.08.2017

Koło PZW Moczykije InteGracja

Koło PZW Ch.S.M.

Koło PZW Ch.S.M.

  Zb. Żółtańce Mały
15.01.2017
Koło PZW Cementownia
01.06.2017 Koło PZW Ch.S.M.
   


Zb. Niwa w Sawinie



29.04.2017 I Spławikowe Grand Prix Okręgu
03.05.2017 Koło PZW Ch.S.M.
21.05.2017 I Gruntowe Grand Prix Okręgu
06.06.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta
11.06.2017 Koło PZW Wodnik
17.06.2017 II Spinningowe Grand Prix Okręgu (łódka)
09.07.2017 Koło PZW Sazan Ruda Huta
30.07.2017 Koło PZW LIN Sawin
20.08.2017 Koło PZW Wodnik
27.08.2017 Koło PZW Brzana 
10.09.2017 Koło PZW Cementownia
16.09.2017 Koło PZW Dubeczno
17.09.2017 Koło PZW Wierzbica
   

Jezioro Glinki

k/ Włodawy

09.04.2017 Koło PZW Włodawa Miasto
08.04.2017 Koło PZW Komunalnik
22.04.2017 Koło PZW Wojskowe
13.05.2017 Służby Mundurowe
20.05.2017 Koło PZW Sieja Włodawa 
10.06.2017 Zawody Towarzyskie "Lasy Państwowe"
11.06.2017 Koło PZW Sieja Włodawa
16.07.2017 Koło PZW Wierzbica
30.07.2017 Koło PZW Moczykije InetGracja
26.08.2017 Koło PZW Zakład Karny
16-17.09.2017 Koło PZW Wojskowe
24.09.2017 Koło PZW Sieja Włodawa
01.10.2017 Koło PZW PKS Chełm
07.10.2017 Koło PZW Komunalnik
   


 

Jezioro Deusze

20.05.2017 Koło PZW Dubienka
08.07.2017 Koło PZW Wojskowe
09.07.2017 Koło PZW Wojskowe
23/24.09.2017 Koło PZW Wojskowe
16.07.2017 Koło PZW Dubienka
01.10.2017 Koło PZW Sukces
07.10.2017 Koło PZW Brzana
08.10.2017 Koło PZW Dubienka




 

Zb. Dubienka
03.06.2017 Koło PZW Dubienka

 

Jezioro Białe

22.04.2017

06.05.2017

14.05.2017

04.06.2017

23.09.2017

Koło PZW Cementownia

Koło PZW Zakład Karny

Służby Mundurowe

Koło PZW Włodawa Miasto

IV Spinningowe Grand Prix ( łódka)

 

  11.06.2017
Koło PZW Rejowiec Miasto
 Glinianka Pawłów
01/02.07.2017
Koło PZW Sukces
     
 Glinianki Horodyszcze 08.04.2017 Koło PZW Kolejarz
  17.09.2017 Koło PZW Brzana
 Lubańki 15.01.2017 Koło PZW K-staw Miasto

28.01.2017 Koło PZW Wojskowe
  05.02.2017 Koło PZW Ceramik
  03.05.2017 Koło PZW Ceramik
  07.05.2017 Koło PZW K-staw Miasto
  28.05.2017 Koło PZW Ceramik
  11.06.2017 Koło PZW Ceramik 
  18.06.2017 Koło PZW Ceramik
  06.08.2017 Koło PZW Ceramik
  17.09.2017 Koło PZW Ceramik

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Wybierz najlepsze jezioro Okręgu Chełm:
Białe
Glinki
Sumin
Rotcze
Słone
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin