Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje łowisk /Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2018

ŁOWISKO DATA Koło/Okręg
rzeka Bug    
Włodawa 08.04.2018r. Koło PZW Włodawa
Wola Uhruska 22.04.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Świerże-Hniszów 29.04.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 05.05.2018r. Koło PZW Brzana
Wola Uhruska Pompka II 05.05.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Włodawa 12.05.2018 I GP Spławik
Zbereże 13.05.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
Starosiele 13.05.2018r. Koło PZW Zakład Karny
Świerże 13.05.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
Siedliszcze 13.05.2018r. Koło PZW Sukces
Dubienka 20.05.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Wola Uhruska 02.06.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Wola Uhruska 03.06.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Wola Uhruska 03.06.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Dubienka 10.06.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 16.06.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Siedliszcze 17.06.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Świerże 17.06.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Dubienka 17.06.2018r. Koło PZW Wodnik
Siedliszcze 23.06.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 23.06.2018r. Koło PZW Komunalnik
Dorohusk 23.06.2018r. Koło PZW Cementownia
Dorohusk (kamienie) 24.06.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Wola Uhruska 24.06.2018r. Koło PZW Rejowiec Miasto
Dorohusk 24.06.2018r. Koło PZW Dorohusk
Siedliszcze 24.06.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Świerże 24.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
Wola Uhruska 30.06.2018r. Koło PZW Dubeczno
Wola Uhruska 01.07.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Świerże 01.07.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Wola Uhruska 07.07.2018r. IX Wielobój Wędkarski
Wola Uhruska 08.07.2018r. IX Wielobój Wędkarski
Świerże 08.07.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
Dorohusk 08.07.2018r. Koło PZW PKS Chełm
Wola Uhruska 14.07.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Świerże 15.07.2018r. Koło PZW Brzana
Dorohusk (Buchta) 15.07.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 15.07.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Wola Uhruska 21.07.2018r. III GP Spławik
Dorohusk 28.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
Dorohusk 29.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
Kolemczyce 29.07.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Siedliszcze 29.07.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 29.07.2018r. Koło PZW Pasja Wierzbica
Wola Uhruska 04.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 05.08.2018r. III GP Feeder
Wola Uhruska 11.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 12.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Dorohusk 18.08.2018r. Koło PZW Dorohusk
Kolemczyce 18.08.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Siedliszcze 18.08.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Siedliszcze 19.08.2018r. Koło PZW PKS Chełm
Wola Uhruska 25.08.2018r. Koło PZW Komunalnik
  25.08.2018r. MPGK
Wola Uhruska 26.08.2018r. rezerwacja łowiska
Hniszów 26.08.2018r. Koło PZW Kolejarz
Wola Uhruska 01.09.2018r. IV GP Feeder
Dubienka 02.09.2018r. III GP Spinning
Dorohusk 02.09.2018r. Koło PZW Dorohusk
Dorohusk 08.09.2017r. Koło PZw Zakład Karny
Wola Uhruska

09.09.2018r.

Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 09.09.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Dorohusk 09.09.2018r. Koło PZW Dorohusk
Włodawa 09.09.2018r. Koło PZW Włodawa
Wola Uhruska 15.09.2018r. 40-lecie Okręgu
Zbereże 15.09.2018r. Koło PZW Kolejarz
Dorohusk 16.09.2018r. Koło PZW Wola Uhr. Dorohusk
Dubienka 16.09.2018r. Koło PZW Sukces
Siedliszcze 16.09.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Uchańka 22.09.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
Deusze,Dubienka 22.09.2018r. Koło PZW Brzana
Wola Uhruska 22.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
Wola Uhruska 23.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
Świerże 23.09.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Wola Uhruska Pompka II 23.09.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Dorohusk 23.09.2018r. Koło PZW Wodnik
Wola Uhruska 29.09.2018r. Zawody dla działaczy
Dorohusk 29.09.2018r. Koło PZW Zakład Karny
Hniszów-Świerże 06.10.2018r. Koło PZW Komunalnik
Starosiele 06.10.2018r. Koło PZW zakład Karny
Wola Uhruska 07.10.2018r. Koło PZW Brzana
Kolemczyce 07.10.2018r. Koło PZW Sukces
Siedliszcze 07.10.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Okopy 07.10.2018r. Koło PZW Dorohusk
Uchańka + starorzecze 10.11.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
Dubienka 13.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
Dubienka 13.10.2018r. Koło PZW Kolejarz (spinning)
Wola Uhruska 13.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
Dubienka 14.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
Wola Uhruska 14.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
Zbereże 14.10.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
Kolemczyce 14.10.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Kolemczyce 20.10.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Starosiele 20.10.2018r. Koło PZW Zakład Karny
Siedliszcze 21.10.2018r. Koło PZW Sukces
Włodawa 21.10.2018r. Koło PZW Włodawa
Świerże 21.10.2018r. Koło PZW Koło PZW Chełm Miasto
Starosiele 21.10.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Świerże 18.11.2018r. Koło PZW Dorohusk
Dorohusk 16.12.2018r. Koło PZW Dorohusk
Starorzecze Pompka    
  04.03.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  22.04.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  05.05.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  01.06.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  10.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  19.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  25.08.2018r. Koło PZW Komunalnik
  15.09.2018r. 40-lecie Okręgu
  23.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
  29.09.2018r. Zawody dla działaczy
  07.10.2018r. Koło PZW Wodnik
  13.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
  14.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
Pompka II    
  29.04.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  19.05.2018r. Koło PZW Komunalnik
  15.07.2018r. II GP Młodzieży
rzeka Wieprz    
Krasnystaw "Prościca" 25.03.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Stężyca 15.04.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Stężyca 21.04.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Krasnystaw "Prościca" 22.04.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Krasnystaw ,,Prościca'' 22.04.2018r. Koło PZW Sukces
Stężyca 28.04.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Stężyca 23.06.2018r. Koło PZW Komunalnik
Stężyca 24.06.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Nielisz 18.08.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Nielisz 19.08.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Stężyca 26.08.2018r. Koło PZW Sandacz Siennica Różana
Krasnystaw za szkołą 02.09.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Stężyca 08.09.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Tarnogóra 16.09.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Stężyca 22.09.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
Tarnogóra 07.10.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
zb. Niwa    
  22.04.2018r. Koło PZW Wojskowe
  22.04.2018r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  22.04.2018r. Koło PZW Lin Sawin
  20.05.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
  27.05.2018r. Koło PZW Lin Sawin
  09.06.2018r. II GP Feeder
  10.06.2018r. II GP Spławik
  30.06.2018r. Koło PZW Wojskowe
  01.07.2018r. Koło PZW Wojskowe
  01.07.2018r. Koło PZW LIN Sawin
  11.08.2018r. Koło PZW Komunalnik

18.08.-od godz.13.00

19.08.- do godz. 15.00

18-19.08.2018r. Koło PZW Wojskowe

18-19.08.2018r. Koło PZW LIN Sawin
26.08.2018r. Koło PZW LIN Sawin
  09.09.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
zb. Tuligłowy    
  04.02.2018r. Koło PZW Wojskowe
  15.04.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  15.04.2018r. Koło PZW Rejowiec Miasto
  22.04.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  29.04.2018r. I GP Feeder (woda zastępcza)
  20.05.2018r. Mistrzostwa Okręgu Młodzieży
  03.06.2018r. Koło PZW Wodnik
  10.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  14.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  15.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  16.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  17.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  23.06.2018r. Koło PZW Brzana
  24.06.2018r. Koło PZW Brzana
  07.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  08.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  14.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  15.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  21.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  22.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  28.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  29.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  12.08.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  12.08.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  19.08.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
zb. Staw    
  28.01.2018r. Koło PZW Brzana
  10.02.2018r. Koło PZW Brzana
  17.02.2018r. Koło PZW Zakład Karny
  22.04.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  06.05.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  26.05.2018r. Koło PZW Wojskowe
  27.05.2018r. Koło PZW Wojskowe
  05.06.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
  02.06.2018r. Koło PZW Sukces
  10.06.2018r. Koło PZW PKS Chełm
  17.06.2018r. I GP Młodzieży
  29.07.2018r. koło PZW Ch.S.M.
  05.08.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
zb. Lubańki    
  04.02.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  18.02.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  25.02.2018r. Koło PZW Rejowiec Miasto
  03.03.2018r. I GP Podlodowe
  04.03.2018r. Koło PZW K-staw Ceramik
  22.04.2018r. Koło PZW Wodnik
  03.05.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  12.05.2018r. I GP Spławik (woda zastępcza)
  13.05.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
  13.05.2018r. Kołop PZW Krasnystaw Miasto
  26.05.2018r. Koło PZW Kolejarz
  27.05.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  03.06.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  10.06.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  17.06.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  15.07.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  12.08.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  19.08.2018r. Koło PZW Wodnik
  26.08.2018r. IV GP Spławik 
zb. Żółtańce Duży    
  21.04.2018r. Koło PZW Zakład Karny
  06.05.2018r. I GP Spinning
  03.06.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
  01.07.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  02.09.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
  09.09.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
zb. Żółtańce Mały    
  05.05.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  26.05.2018r. Koło PZW Środowiskowe
  02.06.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
zb. Stańków    
  04.02.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
  11.02.2018r. Koło PZW Wodnik
  18.02.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
  18.02.2018 Koło PZW Moczykije InteGracja
  24.02.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
  25.02.2018r. Koło PZW Komunalnik
  04.03.2018r. Koło PZW Brzana
  11.03.2018r. Koło PZW Cementownia
  12.04.2018r. II Otwarte Zawody Karpiowe
  13.04.2018r. II Otwarte Zawody Karpiowe
  14.04.2018r. II Otwarte Zawody Karpiowe
  15.04.2018r. II Otwarte Zawody Karpiowe
  21.04.2018r. Koło PZW Brzana
  22.04.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  27.05.2018r. Koło PZW Zakład Karny
  01.06.2018r. Koło PZW Wodnik ( od str. wsi Stańków)
  17.06.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
  21.06.2018r. Koło PZW Wodnik
  29.07.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  05.08.2017r. Koło PZW Chełm Miasto
  26.08.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  30.09.2018r. Koło PZW Chełm Miasto
zb. Husynne    
  22.04.2018r. Koło PZW Dorohusk
  13.05.2018r. Koło PZW Dorohusk
  02.06.2018r. Koło PZW Dorohusk
  17.06.2018r. Koło PZW Kolejarz
  28.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
  29.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
  09.09.2018r. Koło PZW Wodnik
  16.12.2018r. Koło PZW Dorohusk
zb. Wytyczno    
  19.05.2018r. II GP Spinning
jezioro Glinki    
  15.04.2018r. Koło PZW Włodawa
  21.04.2018r. Koło PZW Komunalnik
  22.04.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
  29.04.2018r. I GP Feeder
  03.05.2018r. Koło PZW Wodnik
  20.05.2018r. Koło PZW Włodawa
  26.05.2018r. Zawody Służb Mundurowych
  24.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  01.07.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
  25-26.08.2018r. Koło PZW Zakład Karny
  07.09.2018r. Koło PZW Komunalnik
  08.09.2018r. Koło PZW Komunalnik
  08.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
  09.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
  16.09.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
  23.09.2018r. Koło PZW Włodawa
  23.09.2018r. Koło PZW PKS Chełm
jezioro Białe    
  27.05.2018r. Zawody Służb Mundurowych
  06.10.2018r. IV GP Spinning
jezioro Deusze    
  10.06.2018r. Koło PZW Sukces
  16.06.2018r. Koło PZW Dubienka
  17.06.2018r. Koło PZW Dubienka
  23.06.2018r. Koło PZW Dubienka
  24.06.2018r. Koło PZW Dubienka
  16.09.2018r. Koło PZW Sukces
  13.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
  14.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
jezioro Sumin    
  18.02.2018r. Koło PZW Barakuda
  25.02.2018r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  25.02.2018r. Koło PZW Moczykije Integracja
  11.03.2018r. Koło PZW Moczykije Integracja
Glinianka Horodyszcze    
 

  13.05.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  19.05.2018r. Koło PZW Kolejarz
Glinianka Pawłów    
  06.05.2018r. Koło PZW Sukces
  14.07.2018r. Koło PZW Kolejarz
  15.07.2018r. Koło PZW Kolejarz
  11.08.2018r. Koło PZW Sukces
  12.08.2018r. Koło PZW Sukces

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Który zbiornik będzie przez Ciebie najczęściej odwiedzany na wyprawach wędkarskich?
Żółtańce
Niwa w Sawinie
Parypse
Majdan Zahorodyński
Wytyczno
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin