Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje łowisk /Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2018

ŁOWISKO DATA Koło/Okręg
rzeka Bug    
Wola Uhruska 22.04.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Dorohusk 28.04.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Świerże-Hniszów 29.04.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 05.05.2018r. Koło PZW Brzana
Wola Uhruska Pompka II 05.05.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Włodawa 12.05.2018 I GP Spławik
Zbereże 13.05.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
Włodawa 27.05.2018r. Zawody Służb Mundurowych
Wola Uhruska 02.06.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Wola Uhruska 03.06.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Dubienka 10.06.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 16.06.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Siedliszcze 17.06.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Dubienka 17.06.2018r. Koło PZW Wodnik
Siedliszcze 23.06.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 23.06.2018r. Koło PZW Komunalnik
Okopy 24.06.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Dorohusk 24.06.2018r. Koło PZW Dorohusk
Siedliszcze 24.06.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Świerże 24.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
Wola Uhruska 01.07.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Świerże 01.07.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Wola Uhruska 07.07.2018r. IX Wielobój Wędkarski
Wola Uhruska 08.07.2018r. IX Wielobój Wędkarski
Świerże 15.07.2018r. Koło PZW Brzana
Dorohusk (Buchta) 15.07.2018r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 15.07.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Wola Uhruska 21.07.2018r. III GP Spławik
Dorohusk 28.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
Dorohusk 29.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 04.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 05.08.2018r. III GP Feeder
Wola Uhruska 11.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 12.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Dorohusk 18.08.2018r. Koło PZW Dorohusk
Kolemczyce 18.08.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Siedliszcze 18.08.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Wola Uhruska 25.08.2018r. Koło PZW Komunalnik
Wola Uhruska 26.08.2018r. IV GP Spławik
Hniszów 26.08.2018r. Koło PZW Kolejarz
Wola Uhruska 01.09.2018r. IV GP Feeder
Dubienka 02.09.2018r. III GP Spinning
Dorohusk 02.09.2018r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska

09.09.2018r.

Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 09.09.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Dorohusk 09.09.2018r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 15.09.2018r. 40-lecie Okręgu
Zbereże 15.09.2018r. Koło PZW Kolejarz
Dorohusk 16.09.2018r. Koło PZW Wola Uhr. Dorohusk
Dubienka 16.09.2018r. Koło PZW Sukces
Siedliszcze 16.09.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Deusze,Dubienka 22.09.2018r. Koło PZW Brzana
Wola Uhruska 22.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
Wola Uhruska 23.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
Wola Uhruska Pompka II 23.09.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
Dorohusk 23.09.2018r. Koło PZW Wodnik
Wola Uhruska 29.09.2018r. Zawody dla działaczy
Hniszów-Świerże 06.10.2018r. Koło PZW Komunalnik
Wola Uhruska 07.10.2018r. Koło PZW Brzana
Kolemczyce 07.10.2018r. Koło PZW Sukces
Siedliszcze 07.10.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Okopy 07.10.2018r. Koło PZW Dorohusk
Dubienka 13.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
Dubienka 13.10.2018r. Koło PZW Kolejarz (spinning)
Wola Uhruska 13.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
Dubienka 14.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
Wola Uhruska 14.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
Zbereże 14.10.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
Kolemczyce 14.10.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
Kolemczyce 20.10.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Siedliszcze 21.10.2018r. Koło PZW Sukces
Świerże 18.11.2018r. Koło PZW Dorohusk
Dorohusk 16.12.2018r. Koło PZW Dorohusk
Starorzecze Pompka    
  22.04.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  05.05.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  01.06.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  10.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  19.08.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  15.09.2018r. 40-lecie Okręgu
  23.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
  29.09.2018r. Zawody dla działaczy
  07.10.2018r. Koło PZW Wodnik
  13.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
  14.10.2018r. Rezerwacja Łowiska
Pompka II    
  29.04.2018r. Koło PZW Wola Uhruska
  19.05.2018r. Koło PZW Komunalnik
  15.07.2018r. II GP Młodzieży
rzeka Wieprz    
Krasnystaw "Prościca" 25.03.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Stężyca 21.04.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Krasnystaw "Prościca" 22.04.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Stężyca 24.06.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Nielisz 18.08.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Nielisz 19.08.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Krasnystaw za szkołą 02.09.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Stężyca 08.09.2018r. Koło PZW Środowiskowe
Tarnogóra 16.09.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
Tarnogóra 07.10.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
zb. Niwa    
  22.04.2018r. Koło PZW Wojskowe
  29.04.2018r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  06.05.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
  09.06.2018r. II GP Feeder
  10.06.2018r. II GP Spławik
  09.09.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
zb. Tuligłowy    
  04.02.2018r. Koło PZW Wojskowe
  15.04.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  22.04.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  29.04.2018r. I GP Feeder (woda zastępcza)
  20.05.2018r. Mistrzostwa Okręgu Młodzieży
  03.06.2018r. Koło PZW Wodnik
  07.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  08.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  09.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  10.06.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  07.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  08.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  14.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  15.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  28.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  29.07.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  12.08.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  12.08.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
zb. Staw    
  28.01.2018r. Koło PZW Brzana
  10.02.2018r. Koło PZW Brzana
  06.05.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  26.05.2018r. Koło PZW Wojskowe
  27.05.2018r. Koło PZW Wojskowe
  02.06.2018r. Koło PZW Sukces
  17.06.2018r. I GP Młodzieży
  05.08.2018r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
zb. Lubańki    
  04.02.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  18.02.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  22.04.2018r. Koło PZW Wodnik
03.05.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  12.05.2018r. I GP Spławik (woda zastępcza)
  13.05.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
  13.05.2018r. Kołop PZW Krasnystaw Miasto
  26.05.2018r. Koło PZW Kolejarz
  27.05.2018r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
03.06.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
10.06.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
17.06.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
15.07.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
12.08.2018r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  19.08.2018r. Koło PZW Wodnik
  26.08.2018r. IV GP Spławik (woda zastępcza)
zb. Żółtańce Duży    
  06.05.2018r. I GP Spinning
zb. Żółtańce Mały    
  05.05.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  26.05.2018r. Koło PZW Środowiskowe
  02.06.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
zb. Stańków    
  04.02.2018r. Koło PZW Cementownia SUM
  11.02.2018r. Koło PZW Wodnik
  08.04.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  12.04.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  13.04.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  14.04.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  15.04.2018r. II Otwarte Zawody Sumowe
  21.04.2018r. Koło PZW Brzana
  22.04.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  29.07.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
  26.08.2018r. Koło PZW Ch.S.M.
zb. Husynne    
  22.04.2018r. Koło PZW Dorohusk
  13.05.2018r. Koło PZW Dorohusk
  02.06.2018r. Koło PZW Dorohusk
  17.06.2018r. Koło PZW Kolejarz
  28.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
  29.07.2018r. Koło PZW Dorohusk
  09.09.2018r. Koło PZW Wodnik
  16.12.2018r. Koło PZW Dorohusk
zb. Wytyczno    
  19.05.2018r. II GP Spinning
jezioro Glinki    
  21.04.2018r. Koło PZW Komunalnik
  22.04.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
  29.04.2018r. I GP Feeder
  03.05.2018r. Koło PZW Wodnik
  20.05.2018r. Koło PZW Sukces
  26.05.2018r. Zawody Służb Mundurowych
  24.06.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  01.07.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
  07.09.2018r. Koło PZW Komunalnik
  08.09.2018r. Koło PZW Komunalnik
  08.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
  09.09.2018r. Koło PZW Wojskowe
  16.09.2018r. Koło PZW Sieja Włodawa
jezioro Białe    
  06.10.2018r. IV GP Spinning
jezioro Deusze    
  10.06.2018r. Koło PZW Sukces
  30.06.2018r. Koło PZW Wojskowe
  01.07.2018r. Koło PZW Wojskowe
  16.09.2018r. Koło PZW Sukces
  13.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
  14.10.2018r. Koło PZW Wojskowe
Glinianka Horodyszcze    
  06.05.2018r. Koło PZW Sukces
  13.05.2018r. Koło PZW Moczykije InteGracja
  19.05.2018r. Koło PZW Kolejarz
Glinianka Pawłów    
  14.07.2018r. Koło PZW Kolejarz
  15.07.2018r. Koło PZW Kolejarz
  04.08.2018r. Koło PZW Sukces
  05.08.2018r. Koło PZW Sukces

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaka metoda połowu ryb dla Ciebie jest najbardziej skuteczna?
spławikowa
spinningowa
gruntowa
muchowa
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin