Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje łowisk /Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2019

ŁOWISKO DATA Koło/Okręg
rzeka Bug    
Wola Uhruska 28.04.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Siedliszcze 28.04.2019r. Koło PZW Pasja Wierzbica
Dubienka 11.05.2019r. Koło PZW Brzana
Uchańka 11.05.2019r. Koło PZW Zakład Karny
Wola Uhruska 19.05.2019r. Koło PZW Pasja Wierzbica
Dubienka 19.05.2019r. Koło PZW Sukces
Świerże 19.05.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Włodawa 02.06.2019r. Koło PZW Włodawa
Wola Uhruska 09.06.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Starosiele 09.06.2019r. Koło PZW Cementownia
Świerże - Hniszów 09.06.2019r. Koło PZW Sukces
Dorohusk 15-16.06.2019r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 16.06.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
Włodawa 16.06.2019r. Koło PZW Włodawa
Świerże 16.06.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Siedliszcze 16.06.2019r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Starosiele 16.06.2019r. Koło PZW Złota Rybka Białka
Wola Uhruska 22.06.2019r. II Grand Pirx Grunt
Wola Uhruska 23.06.2019r. II Grand Prix Spławik
Siedliszcze 23.06.2019r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 29.06.2019r. Koło PZW Komunalnik
Wola Uhruska 30.06.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 30.06.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
Siedliszcze 30.06.2019r. Koło PZW Wodnik
Wola Uhruska 06-07.07.2019r. X Wielobój Wędkarski
Starosiele 13.07.2019r. Koło PZW Cementownia
Wola Uhruska 14.07.2019r. Koło PZW Wodnik
Dorohusk Buchta 13-14.07.2019r. Koło PZW Sukces
Świerże 14.07.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Wola Uhruska 21.07.2019r. Koło PZW Pasja Wierzbica
Wola Uhruska 28.07.2019r. Koło PZW Moczykij
Kolemczyce 03.08.2019r. Koło PZW Cementownia
Wola Uhruska 04.08.2019r. Puchar Sklepu Moczykij
Świerże 04.08.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Dorohusk 04.08.2019r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 10.08.2019r. Koło PZW Środowiskowe
Wola Uhruska 11.08.2019r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Wola Uhruska 18.08.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Siedliszcze 18.08.2019r. Koło PZW Moczykij
Wola Uhruska 24.08.2019r. IV Grand Prix Grunt
Wola Uhruska 25.08.2019r. IV Grand Prix Spławik
Wola Uhruska 31.08.2019r. Koło PZW Kolejarz
Dubienka 01.09.2019r. Koło PZW Cementownia
Dorohusk 07.09.2019r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 08.09.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 08.09.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
Włodawa 08.09.2019r. Koło PZW Włodawa
Świerże 08.09.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Siedliszcze 08.09.2019r. Koło PZW Lin Sawin
Wola Uhruska 14.09.2019r. Koło PZW Cementownia
Dorohusk 14.09.2019r. Koło PZW Zakład Karny
Dorohusk 15.09.2019r. Koło PZW Wojskowe
Okopy 15.09.2019r. Koło PZW Dorohusk
Dubienka 15.09.2019r. Koło PZW Sukces
Siedliszcze 15.09.2019r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Wola Uhruska 21.09.2019r. Zawody dla Działaczy
Świerże - Hniszów 28.09.2019r. Koło PZW Wodnik
Wola Uhruska 28-29.09.2019r. Rezerwacja Łowiska
Włodawa 29.09.2019r. Koło PZW Dorohusk
Świerże - Hniszów 05.10.2019r. Koło PZW Komunalnik
Kolemczyce 06.10.2019r. Koło PZW Wodnik
Siedliszcze 06.10.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
Dorohusk 06.10.2019r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 12.10.2019r. Koło PZW Kolejarz
Wola Uhruska 13.10.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Wola Uhruska 13.10.2019r. Koło PZW Wodnik
Dubienka 13.10.2019r. Koło PZW Wojskowe
Kolemczyce 13.10.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
Husynne 13.10.2019r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 19.10.2019r. Koło PZW Brzana
Uchańka 19.10.2019r. Koło PZW Zakład Karny
Świerże - Hniszów 20.10.2019r. Koło PZW Sukces
Świerże 20.10.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Wola Uhruska 20.10.2019r. Koło PZW Moczykij
Kolemczyce 26.10.2019r. Koło PZW Cementownia
Dorohusk 10.11.2019r. Koło PZW Dorohusk
Świerże - Hniszów 15.12.2019r. Koło PZW Dorohusk
Starorzecze Pompka    
  10.02.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  28.04.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  12.05.2019r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
  01.06.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  09.06.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  30.06.2019r. Koło PZW Moczykij
 Okręg 11.08.2019r. II Grand prix Młodzieży
  01.09.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  15.09.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
Okręg 28-29.09.2019r. Rezerwacja Łowiska
  13.10.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  13.10.2019r. Koło PZW Wodnik
Pompka II    
  27.04.2019r. Koło PZW Wola Uhruska
  07.09.2019r. Koło PZW Środowiskowe
rzeka Wieprz    
Błonia 31.03.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Stężyca 13.04.2019r. Koło PZW Środowiskowe
Krasnystaw 14.04.2018r. Koło PZW Sukces
Krasnystaw 28.04.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  26.05.2019r. Koło PZW Moczykije Integracja
Krasnystaw 09.06.2019r. Koło PZW Sukces
Krasnystaw 23.06.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Borowica 14.07.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Dworzyska 10-11.08.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Stężyca 18.08.2019r. Koło PZW Wojskowe
Stężyca 01.09.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Latyczów 13.10.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Krasnystaw 19.10.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
zb. Niwa    
  14.04.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  28.04.2019r. Koło PZW Wojskowe
  05.05.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
Okręg 11.05.2019r. I Grand Prix Spławik
Okręg 12.05.2019r. I Grand Prix Gruntowe
  19.05.2019r. Koło PZW Moczykij
  25.05.2019r. Zawody Budowlanych
  26.05.2019r. Koło PZW Cementownia
  02.06.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  09.06.2019r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  15.06.2019r. Koło PZW Moczykij
Okręg 22.06.2019r. Woda zastępcza II GP Grunt
Okręg 23.06.2019r. Woda zastępcza II GP Spławik
  29-30.06.2019r. Koło PZW Wojskowe
  07.07.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  27-28.07.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
  04.08.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  17-18.08.2019r.  Puchar Sklepu Wodnik
  25.08.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  28.09.2019r. Koło PZW Brzana
  13.10.2019r. Koło PZW Lin Sawin
zb. Tuligłowy    
  14.04.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  28.04.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
 Okręg 05.05.2019r. MO Młodzieży
  26.05.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
23.06.2019r. Koło PZW Złota Rybka Białka
  06-09.06.2019r. Otwarte Zawody Sumowe
  16.06.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  06-07.07.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
10-11.08.2019r. Koło PZW Złota Rybka Białka
  18.08.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
  24-25.08.2019r. Koło PZW Brzana
  15.09.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
zb. Staw    
  17.02.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  14.04.2019r. Koło PZW Moczykij
  28.04.2019r. Koło PZW Moczykije Integracja
  12.05.2019r. Koło PZW Wodnik
  25.05.2019r. Koło PZW Wojskowe
  26.05.2019r. Koło PZW Wojskowe
  01.06.2019r. Koło PZW Moczykij
  01.06.2019r. Koło PZW Sukces
  02.06.2019r. Koło PZW Cementownia
 Okręg 14.07.2019r. I Grand Prix Młodzieży
  25.08.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
  01.09.2019r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  29.09.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  20.10.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
zb. Lubańki    
  03.02.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  07.04.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  28.04.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  04.05.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  05.05.2019r. Koło PZW Wodnik
  12.05.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  18.05.2019r. Koło PZW Komunalnik
  08-09.06.2019 Koło PZW Środowiskowe
  30.06.2019r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  07.07.2019r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
  12-13.07.2019r. Koło PZW Kolejarz
  14.07.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
 Okręg 20.07.20019r. III Grand Prix Spławik
Okręg 21.07.2019r. III Grand Prix Grunt
28.07.2019r. Koło PZW Złota Rybka Białka
Okręg 24.08.2019r. Woda zastępcza IV GP Grunt
Okręg 25.08.2019r. Woda zastępcza IV GP Spławik
zb. Żółtańce Duży    
  10.02.2019r. Koło PZW Brzana
 Okręg 19.05.2019r. I Grand Prix Spinning Team
  02.06.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  11.08.2019r. Koło PZW Wodnik
  25.08.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  08.09.2019r. Koło PZW Wodnik
zb. Żółtańce Mały    
  27.04.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
  01.06.2019r. Koło PZW Środowiskowe
zb. Stańków    
  20.01.2019r. Koło PZW Moczykij
  27.01.2019r. Koło PZW Wojskowe
  03.02.2019r. Koło PZW Wodnik
  10.02.2019r. Koło PZW Wojskowe
  17.02.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  23.02.2019r. Koło PZW Zakład Karny
  20.04.2019r. Koło PZW Brzana
  27.04.2019r. Koło PZW Kolejarz
  28.04.2019r. Koło PZW CH.S.M.
  12.05.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  19.05.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  26.05.2019r. Koło PZW Wodnik
  02.06.2019r. Koło PZW Ch.S.M.
  08.06.2019r. Koło PZW Kolejarz
  15.06.2019r. Koło PZW Zakład Karny
  16.06.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  04.08.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  08.09.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  15.09.2019r. Koło PZW Wodnik(od wsi Stańków)
  29.09.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
zb. Husynne    
  03.02.2019r. Koło PZW Dorohusk
  10.03.2019r. Koło PZW Dorohusk
  13.04.2019r. Koło PZW Dorohusk
  01.06.2019r. Koło PZW Dorohusk
  23.06.2019r. Koło PZW Moczykije Integracja
  28.07.2019r. Koło PZW Dorohusk
  15.09.2019r. Koło PZW Moczykije Integracja
 Okręg 06.10.2019r. III Grand Prix Spinning Team
zb. Wytyczno    
Okręg 16.02.2019r. II POdlodowe Grand Prix
  15-19.05.2019r. Ogólnopolskie Zawody Karpiowe
 Okręg 08.06.2019r.  II Grand Prix Spinning Team
jezioro Glinki    
  14.04.2019r. Koło PZW Włodawa
  21.04.2019r. Koło PZW Włodawa
  27.04.2019r. Koło PZW Komunalnik
  28.04.2019r. Koło PZW Włodawa
  25-26.05.2019r. Koło PZW Moczykij
  23.06.2019r. Koło PZW Lin Sawin
  3-4.08.2019r. Koło PZW Zakład Karny
  7-8.09.2019r. Koło PZW Wojskowe
  29.09.2019r. Koło PZW Moczykije Integracja
jezioro Białe    
  28.04.2019r. Koło PZW Cementownia
  15.09.2019r. Koło PZW Włodawa
 Okręg 19.10.2019r. IV Grand Prix Spinning Team
jezioro Deusze    
  19.05.2019r. Koło PZW Sukces
  20.07.2019r. Koło PZW Brzana
  15.09.2019r. Koło PZW Sukces
  13.10.2019r. Koło PZW Wojskowe
jezioro Sumin    
  27.01.2019r. Koło PZW Barakuda
Okręg 02.02.2019r. I Podlodowe Grand Prix
  03.02.2019r. Koło PZW Moczykij
  23.02.2019r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Glinianka Horodyszcze    
  06.04.2019r. Koło PZW Kolejarz
  02.06.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
  25.08.2019r. Koło PZW Chełm Miasto
Glinianka Pawłów    
  05.05.2019r. Koło PZW Sukces
  03-04.08.2019r. Koło PZW Sukces

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaka metoda połowu ryb dla Ciebie jest najbardziej skuteczna?
spławikowa
spinningowa
gruntowa
muchowa
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin