Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje łowisk /Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2020

ŁOWISKO DATA Koło/Okręg
rzeka Bug    
Wola Uhruska 26.04.2020r. Koło PZW Wola Uhruska (spławik)
Włodawa 26.04.2020r. Koło PZW Włodawa (spławik)
Zbereże 03.05.2020r. Koło PZW Sieja Włodawa (spinning)
Wola Uhruska 09.05.2020r. Okręg Zawody
Świerże 10.05.2020r. Koło PZW Zakład Karny
Włodawa 16.05.2020r. I GP Spławik woda zast.
Starosiele 16.05.2020r. Koło PZW Brzana (spinning)
Włodawa 17.05.2020r. I GP Grunt woda zast.
Wola Uhruska 23.05.2020r. Zawody 3 kół Komunalnik , Środowiskowe, Wojskowe
Wola Uhruska 24.05.2020r. Koło PZW Wola Uhruska (spinning)
Kolemczyce 24.05.2020r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 25.05.2020r. Koło PZW Kolejarz
Włodawa 31.05.2020r. Koło PZW Włodawa (grunt)
Wola Uhruska 07.06.2020r. Koło PZW Sukces (grunt)
Starosiele 07.06.2020r. Koło PZW Złota Rybka
Wola Uhruska (1) 14.06.2020r. Koło PZW Wojskowe (Spławik)
Wola Uhruska (2) 14.06.2020r. Koło PZW Ch.S.M. (grunt)
Włodawa 14.06.2020r. Koło PZW Włodawa (spinning)
Dorohusk 14.06.2020r. Koło PZW Dorohusk
Siedliszcze 14.06.2020r. Koło PZW Sazan Ruda Huta (grunt)
Włodawa 20.06.2020r. II GP Grunt
Wola Uhruska 20.06.2020r. II GP Grunt woda zast.
Siedliszcze (1) 21.06.2020r. Koło PZW Wodnik (Grunt)
Siedliszcze (2) 21.06.2020r. Koło PZW Lin Sawin
Wola Uhruska 21.06.2020r. Koło PZW Wola Uhruska (grunt)
Świerże-Hniszów 21.06.2020r. Koło PZW Sukces
Orchówek 21.06.2020r. Koło PZW Sieja Włodawa (grunt)
Wola Uhruska 27.06.2020r. Koło PZW Zakład Karny
Włodawa 28.06.2020r. II GP Spławik
Wola Uhruska 28.06.2020r. II GP Spławik woda zast.
Wola Uhruska 04.07.2020r. Wielobój Wędkarski
Wola Uhruska 05.07.2020r. Wielobój Wędkarski
Wola Uhruska 11.07.2020r. Koło PZW Wojskowe, Środowiskowe, Komunalnik
Wola Uhruska 12.07.2020r. Koło PZW Ch.S.M.  (Grunt)
Świerże 12.07.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Dorohusk 18.07.2020r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 18.07.2020r. Koło PZW Wodnik
Dorohusk 19.07.2020r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 19.07.2020r. Koło PZW Moczykij
Wola Uhruska 25.07.2020r. Koło PZW Środowiskowe
Wola Uhruska 26.07.2020r. Koło PZW Środowiskowe
Wola Uhruska 02.08.2020r. Koło PZW Moczykij
Dorohusk (1) 08.08.2020r. Koło PZW Środowiskowe
Dorohusk (2) 08.08.2020r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 09.08.2020r. Koło PZW Wodnik (+Wola Uhr.)
Dorohusk 15.08.2020r. Koło PZW Dorohusk (liga)
Dorohusk 16.08.2020r. Koło PZW Dorohusk (liga)
Wola Uhruska 22.08.2020r. Towarzyskie zawody 55+
Hniszów 22.08.2020r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Dorohusk 23.08.2020r. Koło PZW Brzana
Wola Uhruska 29.08.2020r. Koło PZW Komunalnik, Środowiskowe, Wojskowe
Wola Uhruska 30.08.2020r. Koło PZW Ch.S.M. (dowolna)
Dorohusk (1) 30.08.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
Dorohusk (2) 30.08.2020r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 05.09.2020r. Koło PZW Wola Uhruska (grunt)
Dorohusk 05.09.2020r. Koło PZW Komunalnik
Zbereże 05.09.2020r. Koło PZW Kolejarz
Wola Uhruska 06.09.2020r. III GP Grunt
Dorohusk 06.09.2020r. Koło PZW Sukces
Siedliszcze 06.09.2020r. Koło PZW Lin Sawin
Wola Uhruska 12.09.2020r. III GP Spławik
Dorohusk 12.09.2020r. Koło PZW Dorohusk
Wola Uhruska 13.09.2020r. Koło PZW Ch.S.M. (dowolna)
Świerże 13.09.2020r. Koło PZW Wodnik (spinning)
Orchówek 13.09.2020r. Koło PZW Sieja Włodawa (grunt)
Siedliszcze 13.09.2020r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Wola Uhruska 19.09.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
Dorohusk  20.09.2020r. Koło PZW Wojskowe (spinning)
Kolemczyce 20.09.2020r. Koło PZW Ch.S.M. (spinning)
Wola Uhruska 20.09.2020 Koło PZW Pasja Wierzbica
Siedliszcze 20.09.2020r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 26.09.2020r. IV GP Grunt
Dubienka 26.09.2020r. Koło PZW Brzana
Wola Uhruska 27.09.2020r. Koło PZW Wodnik
Dorohusk 27.09.2020r. Koło PZW Dorohusk
Dubienka 03.10.2020r. Koło PZW Cementownia SUM (spinning)
Świerże - Hniszów 03.10.2020r. Koło PZW Komunalnik
Wola Uhruska 04.10.2020r. IV GP Spławik
Siedliszcze 04.10.2020r. Koło PZW Pasja Wierzbica
Hniszów 04.10.2020r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Hniszów 10.10.2020r. Koło PZW Kolejarz
Wola Uhruska 10.10.2020r. Koło PZW Brzana
Dubienka 11.10.2020r. Koło PZW Wojskowe
Siedliszcze 11.10.2020r. Koło PZW Ch.S.M. (dowolna)
Świerże-Hniszów 11.10.2020r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 11.10.2020r. Koło PZW Moczykij
Stawki 17.10.2020r. Koło PZW Sieja Włodawa (spinning)
Wola Uhruska 18.10.2020r. Koło PZW Moczykij
Okopy 18.10.2020r. Koło PZW Dorohusk (spinning)
Zakończenie sezonu 23.10.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Wola Uhruska 24.10.2020r. Rezerwacja Łowiska
Kolemczyce 24.10.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
Wola Uhruska 25.10.2020r. Rezerwacja Łowiska
Dorohusk 25.10.2020r. Koło PZW Wodnik
Kolemczyce 25.10.2020r. Koło PZW Sukces
Wola Uhruska 08.11.2020r. Koło PZW Wola Uhruska (spinning)
Dorohusk 11.11.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
Dorohusk 15.11.2020r. Koło PZW Dorohusk (spinning)
Kolemczyce 21.11.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
Świerże 19.12.2020r. Koło PZW Dorohusk
Starorzecze Pompka    
Podlodowe MK   Koło PZW Wola Uhruska
Spławikowe MK 26.04.2020r. Koło PZW Wola Uhruska
  10.05.2020r. Koło PZW Lin Sawin
  17.05.2020r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
Spinningowe MK 24.05.2020r. Koło PZW Wola Uhruska
Dzień Dziecka 01.06.2020r. Koło PZW Wola Uhruska
  11.07.2020r. Koło PZW Moczykij
  12.07.2020r. Koło PZW Moczykij
XX-lecie Koła 18.07.2020r. Koło PZW Wodnik
  09.08.2020r. II GP Młodzież
  22.08.2020r. Towarzyskie Zawody 55+
Spławik młodzież 30.08.2020 Koło PZW Wola Uhruska
  05.09.2020 Koło PZW Wola Uhruska
Spławikowe 20.09.2020r. Koło PZW Wola Uhruska
  24.10.2020r. Rezerwacja Łowiska
  25.10.2020r. Rezerwacja Łowiska
Spinning 08.11.2020r. Koło PZW Wola Uhruska
Pompka II    
 Spławikowe Młodzież 25.04.2020r. Koło PZW Wola Uhruska
Dowolna 26.04.2020r. Koło PZW Ch.S.M.
  27.09.2020r. Koło PZW Środowiskowe
rzeka Wieprz    
Błonia 22.03.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
Krasnystaw 29.03.2020r. Koło PZW Ceramik
Stężyca 19.04.2020 Koło PZW Sukces
Krasnystaw Prościca 19.04.2020r. Koło PZW Złota Rybka
Stężyca 12.07.2020r. Koło PZW Ceramik Krasnystaw
Dorohucza 21.07.2020 Koło PZW Pasja Wierzbica
Krasnystaw 01.08.2020r. Koło PZW Sukces
Krasnystaw 02.08.2020r. Koło PZW Sukces
Stężyca 09.08.2020r. Koło PZW Złota Rybka
Stężyca 13.09.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  11.10.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
zb. Niwa    
  05.04.2020r. Koło PZW Wierzbica
Spławik 18.04.2020r. Koło PZW Wodnik
  19.04.2020r. Koło PZW Lin Sawin
  25.04.2020r. Koło PZW Komunalnik
 (1) 26.04.2020r. Koło PZW Wojskowe
(2) 26.04.2020r. Koło PZW Środowiskowe
  16.05.2020r. I GP Spławik
  17.05.2020r. I GP Grunt
  24.05.2020r. Koło PZW Moczykij
  30.05.2020r. Koło PZW Moczykij
  31.05.2020r. Koło PZW Moczykij
  06.06.2020 Koło PZW Pasja Wierzbica
  07.06.2020r. Koło PZW Komunalnik, Koło PZW Ch.S.M.
  11.06.2020r. II GP Karpiowe
12.06.2020r. II GP Karpiowe
13.06.2020r. II GP Karpiowe
14.06.2020r. II GP Karpiowe
  21.06.2020r. Koło PZW Moczykij
  05.07.2020r. Koło PZW Lin Sawin
  26.07.2020r. Koło PZW Ch.S.M. 
  01.08.2020r. Koło PZW Lin Sawin
  02.08.2020r. Koło PZW Lin Sawin
  09.08.2020r. Koło PZW Sazan Ruda Huta
  14.08.2020r. Koło PZW Moczykij
  15.08.2020r. Koło PZW Moczykij
  16.08.2020r. Koło PZW Pasja Wierzbica
Memoriał 22.08.2020r. Koło PZW Wojskowe 
Memoriał(1) 23.08.2020r. Koło PZW Wojskowe 
(2) 23.08.2020r. Koło PZW Lin Sawin
Grunt 30.08.2020r. Koło PZW Wodnik
  04.10.2020r. Koło PZW Lin Sawin
zb. Tuligłowy    
  19.04.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  26.04.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  10.05.2020r. M.O. Młoldzieży
  16.05.2020r. Koło PZW Złota Rybka
  17.05.2020r. Koło PZW Złota Rybka
  24.05.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  07.06.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  12.06.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  13.06.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  14.06.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  11.07.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  12.07.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  18.07.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
  19.07.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
 (1) 25.07.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
(2) 25.07.2020r. Koło PZW Brzana  
 (1) 26.07.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
(2) 26.07.2020r. Koło PZW Brzana
dowolna 09.08.2020r. Koło PZW Ch.S.M.
  16.08.2020r. Koło PZW Krasnystaw Miasto
22.08.2020r. Koło PZW Zakład Karny
  27.08.2020r. III GP Karpiowe
28.08.2020r. III GP Karpiowe
29.08.2020r. III GP Karpiowe
30.08.2020r. III GP Karpiowe
zb. Staw    
  05.04.2020r. Koło PZW Moczykij
  26.04.2020r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  09.05.2020r. Koło PZW Moczykij
Spławikowe MK 10.05.2020 Koło PZW Sukces
"Dzień Dziecka" 06.06.2020r. Koło PZW Wojskowe  
Grunt 07.06.2020r. Koło PZW Wojskowe 
  13.06.2020r. Koło PZW Moczykij
Dzień Dziecka  31.05.2020r. Koło PZW Sukces
  14.06.2020r. I GP Młodzieży
21.06.2020r. Koło PZW Wierzbica
zb. Wytyczno    
  11.06.2020r.  GP Karpiowe
12.06.2020r.  GP Karpiowe
13.06.2020r.  GP Karpiowe
14.06.2020r.  GP Karpiowe
  10.10.2020r. III GP Spinning Team
zb. Żółtańce Duży    
Spławikowe MK 25.04.2020r. Koło PZW Zakład Karny
 Dzień Dziecka 31.05.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Zakończenie Wakacji 30.08.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
zb. Żółtańce Mały    
 

zb. Stańków    
 Podlodowe MK   Koło PZW Wojskowe
Spławikowe MK 18.04.2020r. Koło PZW Brzana
rozpoczęcie sezonu, MK junior 25.04.2020r. Koło PZW Kolejarz
Spławikowe MK 26.04.2020r. Koło PZW Wodnik
  17.05.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Spławikowe MK Młodzież 23.05.2020r. Koło PZW Ch.S.M.
Spławikowe MK 24.05.2020r. Koło PZW Ch.S.M.
Dzień Dziecka 30.05.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
Dzień Dziecka 14.06.2020r. Koło PZW Zakład Karny
Spławikowe MK 21.06.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Zakończenie roku szkolnego 27.06.2020r. Koło PZW Ch.S.M.
Puchar Gospodarza Koła 09.08.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Puchar Prezesa Koła 04.09.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
Puchar Skarbnika Koła 13.09.2020r. Koło PZW Chełm Miasto
zb. Husynne    
  18.04.2020r. Koło PZW Dorohusk
  24.05.2020r. Koło PZW Dorohusk
  30.05.2020r. Koło PZW Dorohusk
  09.08.2020r. Koło PZW Dorohusk
jezioro Lipieniec    
spławik 19.04.2020r. Koło PZW Sieja Włodawa
jezioro Glinki    
  04.04.2020r. Koło PZW Komunalnik
dowolna 26.04.2020r. Koło PZW Ch.S.M.
  23.05.2020r. I GP Spinning Team woda zast.
  24.05.2020r. Koło PZW Lin Sawin
Maraton 06.06.2020r. Koło PZW Wodnik
Maraton 07.06.2020r. Koło PZW Wodnik
  20.06.2020r. Koło PZW Komunalnik
  21.06.2020r. Koło PZW Komunalnik
  12.07.2020r. Koło PZW Pasja Wierzbica
  02.08.2020r. Koło PZW Włodawa (grunt)
  23.08.2020r. Koło PZW Włodawa (spławik)
  29.08.2020r. Koło PZW Zakład Karny
  05.09.2020r. Koło PZW Wojskowe
  06.09.2020r. Koło PZW Wojskowe
jezioro Białe    
  25.04.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
  14.06.2020r. Koło PZW Włodawa (spinning)
  18.10.2020r. IV GP Spinning Team
jezioro Deusze    
spławikowe MK 14.06.2020r. Koło PZW Cementownia SUM
  26.09.2020r. Koło PZW Brzana
  11.10.2020r. Koło PZW Wojskowe
jezioro Sumin    
Towarzyskie Podlodowe   Koło PZW Wojskowe
Podlodowe MK   Koło PZW Wodnik
  29.08.2020r. II GP Spinning Team
Glinianka Horodyszcze    
  04.04.2020r. Koło PZW Kolejarz
Glinianka Pawłów    
 

 jezioro Rotcze

  23.05.2020r. I GP Spinning Team

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaka metoda połowu ryb dla Ciebie jest najbardziej skuteczna?
spławikowa
spinningowa
gruntowa
muchowa
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin