Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

IV Gruntowe GP wyniki !!!

Wyniki zawodów | 2017-09-15 | Publikujący: Okręg PZW w Chełmie

Klasyfikacja indywidualna:

 

  1. Jacek Ficek koło PZW Ch.S.M. - 3445 pkt.1
  2. Krzysztof Jędrzejewski koło PZW Cementownia - 2440 pkt. 1
  3. Krzysztof Bednarczuk koło PZW Rejowiec Fabryczny Miasto - 1675 pkt. 1
  4. Grzegorz Kowalczyk koło PZW Wola Uhruska - 2550 pkt. 2
  5. Stanisław Lewiński koło PZW Dubienka - 2030 pkt. 2
  6. Marek Kupisz koło PZW Wola Uhruska - 1490 pkt. 2
  7. Maciej Woźniak koło PZW Krasnystaw Miasto - 2480 pkt. 3
  8. Kazimierz Choduń koło PZW Krasnystaw Miasto - 1785 pkt. 3
  9. Radosław Knap koło PZW Sandacz Siennica Różana - 965 pkt. 3
  10. Norbert Cholawo koło PZW Wola Uhruska - 1780 pkt. 4
  11. Piotr Bednarczuk koło PZW Rejowiec Fabryczny Miasto - 1680 pkt. 4
  12. Tomasz Hryniuk koło PZW Zakład Karny - 660 pkt. 4
  13. Wojciech Król koło PZW Zakład Karny - 1600 pkt. 5
  14. Grzegorz Cholawo koło PZW Wola Uhruska - 1450 pkt. 5
  15. Sebastian Popielnicki koło PZW Sandacz Siennica Różana - 620 pkt. 5
  16. Tomasz Knap koło PZW Sandacz Siennica Różana - 1320 pkt. 6
  17. Edward Krupa koło PZW Ch.S.M. - 890 pkt. 6
  18. Piotr Zieleńczuk koło PZw Krasnystaw Miasto - 595 pkt. 6
  19. Janusz Bednarczuk koło PZW Rejowiec Fabryczny Miasto - 1065 pkt. 7
  20. Zdzisław Marchwiany koło PZW Wojskowe - 850 pkt. 7
  21. Stefan Adamowski koło PZW Ch.S.M. - 470 pkt. 7
  22. Józef Ciok koło PZW Włodawa - 970 pkt. 8
  23. Jacek Mazurek koło PZW Sandacz Siennica Różana - 775 pkt. 8
  24. Jarosław Żołnacz koło PZW Wodnik - 445 pkt. 8
  25. Marek Sawa koło PZW Wojskowe - 775 pkt. 9
  26. Stanisław Wróbel koło PZW Cementownia - 770 pkt. 9
  27. Marcin Wojtiuk koło PZW Włodawa - 340 pkt. 9
  28. Tomasz Radziewicz koło PZW Wodnik - 665 pkt. 10
  29. Michał Skiba koło PZW Ch.S.M. - 475 pkt. 10
  30. Balbina Adamowska koło PZW Ch.S.M. - 340 pkt. 10
  31. Tomasz Piotrowski koło PZW Zakład Karny - 650 pkt. 11
  32. Tadeusz Mulsson koło PZW Wodnik - 265 pkt. 11
  33. Rafał Sobczuk koło PZW Cementowia - 230 pkt. 11
  34. Henryk Kobus koło PZW Włodawa - 380 pkt. 12
  35. Krzysztof Jokisz koło PZW Wojskowe - 215 pkt. 12
  36. Michał Knotowicz koło PZW Ch.S.M. - 95 pkt. 12
Klasyfikacja drużynowa:
  1. Koło PZW Krasnystaw Miasto 9 pkt. (4860)
  2. Koło PZW Wola Uhruska 9 pkt. (4720)
  3. Koło PZW Rejowiec Fabryczny Miasto 10 pkt. (4420)
  4. Koło PZW Sandacz Siennica Różana 15 pkt. (2715)
  5. Koło PZW Ch.S.M. 16 pkt. (4390)
  6. Koło PZW Zakład Karny 16 pkt.(2910)
  7. Koło PZW Cementowia 17 pkt. (3447)
  8. Koło PZW Wojskowe 23 pkt. (1840)
  9. Koło PZW Włodawa 25 pkt. (1690)
  10. Koło PZW Wodnik 25 pkt. (1375)

Największa Ryba Zawodów Grzegorz Kowalczyk koło PZW Wola Uhruska leszcz 1805g.

 

 


 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Wybierz najlepsze jezioro Okręgu Chełm:
Białe
Glinki
Sumin
Rotcze
Słone
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin