Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

System rezerwacji łowisk i wydawania zezwoleń.

Aktualności | 2010-01-31 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Rezerwacja

W dniu 18.01.2010 Okręg PZW w Zamościu wdrożył i uruchomił swój autorski system rezerwacji łowisk i wydawania zezwoleń. Zezwolenia wydawane są w Biurze Okręgu PZW Zamość przez osobę do tego celu upoważnioną. Każde wydane zezwolenie rejestrowane jest w bazie danych i automatycznie pojawia się na stronie informacyjnej dla wędkarzy. Odnośnik do strony informacyjnej znajduje się w naszym menu pod nazwą Rezerwacje.

 

Korzyści dla Kół należących do Okręgu PZW Zamość. System zapobiega wydaniu zezwolenia na łowisko, odcinek łowiska lub odcinka rzeki w zarezerwowanym terminie. Dzięki stronie informacyjnej osoby chcące rezerwować łowiska widzą jak przedstawiają się rezerwacje już wykonane. Tym samym pozwala to na wykonanie rezerwacji w najbliższym wolnym terminie.

 

Korzyści dla wędkarzy. Każdy wędkarz chcący wędkować na wodach Okręgu PZW w Zamościu może sprawdzić, czy nie ma w danym dniu i danych godzinach przewidzianej rezerwacji danego łowiska, odcinka łowiska lub odcinka rzeki co w rezultacie pozwoli na bezstresowe zaplanowanie pobytu nad wodą oraz uniknięcie niepotrzebnych spięć.

 

W dniu 31.01.2010 dodano możliwość przeglądania rezerwacji wydanych na dane łowisko oraz danemu organizatorowi. Chcąc wiedzieć jaka ilość rezerwacji jest wydana na dane łowisko oraz kto w najbliższym czasie organizuje na nim zawody wystarczy kliknąć w jego nazwę a pojawi się żądana lista wyników.
Podobnie działa podgląd rezerwacji organizatora. Kliknięcie w jego nazwę spowoduje wyświetlenie listy wszystkich jego rezerwacji.

 

 

 

Z wędkarskim pozdrowieniem,
Beata Wróbel
Dyrektor Biura Okręgu PZW w Zamościu

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • tomek_88 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  tomek_88

  Wszystko ślicznie tylko co się stanie, gdy jakieś koło zorganizuje zawody nie posiadając rezerwacji łowiska w tym samym terminie i miejscu co koło które ma rezerwację. Jakie są możliwości ukarania koła niestosującego się do przepisów? System rezerwacji łowisk działa od kilku lat w Okręgu Chełmskim PZW, ale stosują się do niego nieliczni,w związku z tym często dochodzi do niemiłych sytuacji nad wodą. Nasze koło doświadczyło takiej sytuacji trzykrotnie przez ostatnie 5 lat i jest to wątpliwa przyjemność gdy dwa koła PZW spotykają się w tym samym miejscu i czasie na organizację zawodów.

 • Jan Data dodania: 10 lat temu Oceń: 2 + / -

  janek54321

  Gratuluję . Pomysł SUPER.

 • lipiec Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  lipiec

  Brawo takie coś jest potrzebne . Każdy wie gdzie w danym dnu może nie znaleźć miejsca do wędkowania i raczej będzie planował (było nie było kosztowny wyjazd ) w miejsca gdzie będzie można swobodnie wędkować nie martwiąc się że mogą go z tego stanowiska wyprosić .

 • SZOPA ARTUR Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  szopart

  Pomysł pierwszej klasy, zawsze będzie mniej nieporozumień.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaka metoda połowu ryb dla Ciebie jest najbardziej skuteczna?
spławikowa
spinningowa
gruntowa
muchowa
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin