Aktualności | 2008-10-10 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

trochę deszczu, trochę wiatru, wreszcie po bezmała trzech tygodniach wyjrzało słońce, ukazując barwy jesieni w pełnej krasie. Słońce, które w każdym wędkarzu budzi nastrój optymizmu, korci, żeby wyruszyć gdzieś, byle nad wodę, byle nie marnowaćjuż ani jednej chwili z tak bezcennego czasuna siedzenie w domu, do czego zmuszała nas niezbyt przychylna aura przez ostatnich paręnaście dni. Jesień to wspaniały okres dla spinningisty, poszukującego w spokojniejszych partiach rzek i przybrzeżnychstrefach jezior szczupaków, sandaczy, okoni. Drobnica jeszcze ...... więcej

Puchar Olzy 2008r.

Aktualności | 2008-10-06 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Puchar Porąbki, Czernichów 31.o8.2oo8

Aktualności | 2008-09-04 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Znakomity sukces w spinningowym Grand Prix Okręgu osiągnął nasz kolega Andrzej PASZEK, wygrywając "w cuglach" rozegrane ostatnio z tego cyklu zawody na zbiorniku Porąbka w Czernichowie. Specjalizujacy się ostatnio w połowie boleni kol. Andrzej,przedstawił komisji zawodów złowionego właśnie bolenia, którego waga 2610 gramów pozwoliła mu zająć w tychże zawodach pierwsze miejsce, ze znaczną przewagą nad rywalami' Indywidualnie: Paszek Andrzej - Klub Olza Cieszyn I - 2.610 pkt Mazur Wojciech - Klub Południe Bielsko-Biała - 1.450 pkt Czesław Lipert - Koło Bielsko-Biała ...... więcej

Zawody o puchar Starosty

Aktualności | 2008-08-12 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

dnia30 sierpnia w Ośrodku Gułdowy odbędą się organizowane przez nasze Koło już po raz piąty, zawody "o Puchar Starosty", ufundowany przez Starostę Powiatu Cieszyńskiego. Starostwo Powiatowe jest również głównym sponsorem zawodów i nagród. Zbiorka zawodników o godz. o7.oo Oplata 20 zł dla osob posiadających opłaconą kartę do wędkowania na ośr. Gułdowy, 25zł dla pozostałych osób. ZAPRASZAMY!!!... więcej

Zawody Par Mieszanych

Aktualności | 2008-07-24 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

... odbyły sie tradycyjne, przeprowadzane od wielu lat przez nasze Kolo zawody Par Mieszanych. Na starcie stanelo 18 par z Koła Cieszyn, oraz zaproszonych, z ościennych Kół, oraz z Czeskiego Cieszyna. Zwyciężyła para państwa DZIASKÓW, łowiąc ponad 14 kg ryb. Drugie miejsce zajęli państwo ZAWISZOWIE (ponad 9 kg), trzecie miejsce zajęła rodzina KULAWCÓW (pon. 7 kg ryb), czwarte - państwo TROSZOKOWIE( 5,3 kg), piąte - p.SANTARIUSOWIE - 4,8kg, szóste miejsce zajęło małżeństwo p. WALICÓW z Czeskiego Cieszyna. Zdjecia w galerii Picassa, relacja z tych sympatycznych zawodow ...... więcej

Zawody nocne - wyniki.

Aktualności | 2008-07-07 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

1) JAKÓBIEC Marek - Koło Cieszyn 2) PIETRZAK Marek - Koło Cieszyn 3) ZGLICZYŃSKI Jerzy - Koło Cieszyn (jr) 4) PAWERA Michał - Koło Czeski Cieszyn Komplet wyników, oraz relację z zawodów podamy jutro Przepraszamy za opóżnienie w przekazaniu relacji i zdjęć z zawodów, powstałej na skutek awarii komputera... więcej

Puchar Dyrektora Brackiego....., zawody nocne (o5-o6 lipca)

Aktualności | 2008-06-30 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Dnia 22 czerwca 2008 na łowisku Gułdowy odbyły się zawody o "puchar Dyrektora Brackiego Browaru Zamkowego. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na starcie stanęło 68 zwodników z Koła Cieszyn, zaproszonych, osciennych Kół, nie zawiedli jak zwykle, koledzy z Czeskiego Cieszyna. Zawody rozegrano w kat indywidualnej, metodą splawikowo gruntową. Zwyciężył kol. BRASZAK Adam, drugie miejsce zajął kol. BIELESZ Roman, trzecim był junior, Jerzy ZGLICZYŃSKI. Dalej, miejsca zajęli kol. JAKUBIK, kol. Karol ZAWISZA, kol. Marek ZGLICZYŃSKI Zdjęcia z zawodow kliknij - ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa koła

Aktualności | 2008-06-17 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Na łowisku Gułdowy, odbyły się wczoraj, tj 16 czerwca 2008r., przełożone z uprzedniego terminu spinningowe zawody o tytuł Mistrza Koła Cieszyn, na 2008r. W zawodach udział wzięło 13 zawodników, niestety tylko trzech z nich mogło pochwalić się złapanymi, miarowymi rybami. Zwyciężył kol. Edward FRANEK, łowiąc sandacza 54cm, oraz szczupaka 72 cm. Drugi, również z dwoma rybami (dwa szczupaki) był Tadeusz CIEŚLAR, trzecim zaś, łowca jednego szczupaka, Andrzej PASZEK. Reszta uczestnikow bądż to łowiła ryby niemiarowe, bądż to nie wliczane do klasyfikacji, lub ...... więcej

Aktualności | 2008-06-05 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Nowe zdjęcia, z zawodów cieszyńskich zakładów pracy, które odbyły się w Ośrodku Gułdowy, przesłała nam użytkowniczka naszego portalu, Patrycja Giecek. Zdjęcia z tychże zawodów, do obejrzenia na stronce Picassa, pod adresem http://picasaweb.google.pl/pgiecek87/MiDzyzakAdoweWiosenneZawodyWDkarskie16052008" target="_self">... więcej

Dzień Dziecka, wyniki zawodów

Aktualności | 2008-05-27 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Dzisiaj, tj.o1czerwca,na łowisku Koła Cieszyn w oś Gułdowy, odbyły się owiane już wieloletnią tradycją, zawody z okazji Dnia Dziecka. Przepiękna , upalna pogoda, przyczynila się do tego, że zawody dzieciprzemieniły się w wielki rodzinny piknik. Dawno nie oglądaliśmy na naszym Ośrodku zawodów, w tak sympatycznej, rodzinnej atmosferze. Wśód dzieci do lat 10-ciu, zwyciężył Dominik PIPREK, łowiąc 3.692 g ryb, wśród młodzieży starszej, do lat 16-tu, Jakub OBARA, łowiąc 4724 g ryb. A oto oficjalne wyniki zawodów: do lat 10-ciu do lat 16-tu 1) PIPREK Dominik, 3692 ...... więcej