Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Zawody z ok. "Dnia Dziecka"

Wyniki zawodów | 2015-06-02 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

                                                      Kategoria

od 11 do 16 lat                                                    do 10 lat

1) CINAL Maksym                  7880p.                     BOHUCKI Hubert                 8640p.

2) GAWLIK Daniel                   6160p.                    STĘPIEŃ Tomasz                 4420p.

3) URBANIEC Róża                4620p.                     ROBOSZ Aniela                    3640p.

4) HARĘŻLAK Michał            3920p.                     MENDREK Artur                   2800p.

5) GOMOLA Mariusz             3380p.                     BOROWIEC Jan                    2360p.

6) ZORYCHTA Patrycja         3040p.                    MENDREK Aleksandra         2100p.

7) WAWRZYCZEK Tomasz   2860p.                   CHODURA Patryk                   2060p.

8) FOBER Kamila                    2180p.                   ROBOSZ Pola                         2040p.

9) RUĆKA Filip                        2040p.                   WINIARSKI Grzegorz             2020p.

10) PTASZEK Natalia            1980p.                   ZAPAŁKA Szymon                 1900p.

11) GREŃ Michał                    1700p.                   GOLEC Kacper                       1860p.

12) KRAKOWIŃSKI Karol      1460p.                   URBANIEC Tosia                    1800p.

13) PODŻORSKA Aleksandra 1140p.                KISIAŁA Roksana                   1700p.

14) MORAWIEC Kacper            960p.                 TOMASZCZYK Jan                 1520p.

15) NIESLANIK Łukasz             560p.                 WALENTA Józef     (3 ryby)  1200p.         

16) WILCZEK Wojciech            340p.                  KRZYSICA Mateusz (1 ryba) 1200p.          

17)               ---                                                         POPARDA Zuzia                      1060p.

18)               ---                                                         GAWLIK Szymon                     1020p.

19)               ---                                                         TROSZOK Pati                         980p.

20)              ---                                                          GRABOWICZ Klaudia              660

-------------------------------------------------------------             -------------------------------------------------------------------

30 uczestników, w tym 7 dziewczyn            34 uczestników, w tym 13 dziewczyn

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy uważasz że strona naszgo Koła jest prowadzona:
dobrze
średnio
słabo, zmienił(a) bym - w komentarzach
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin