Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Zawody Nocne 2015r.

Aktualności | 2015-07-27 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

11/12 07 2015r.   WYNIKI KOŃCOWE

 

Prezes Z.O. Bielsko-Biała Z.PATEK, z Andrzejem   Na zaproszenie działaczy Koła w zawodach uczestniczył Prezes Zarządu Okręgu, kol. Zygfryd PATEK.

Co prawda w samych zawodach nie wystartował, ale przewodniczył Komisji Sędziowskiej i wagowej. Z rąk Prezesa zwycięzcy otrzymali Puchary i nagrody.

A fundatorami nagród - bonów (nie po raz pierwszy zresztą) na zakup artykułów wędkarskich był sklep "e-fishing"

Michał Tomaszczyk, tym razem wysoko!  W zawodach udział wzięło 35 wędkarzy, członków naszego Koła, oraz tradycyjnie, koledzy z Koła w Czeskim Cieszynie.

Ten mini-maraton (zawody trwają od godz. 20.oo do 5.oo, + godzina na zbiórkę, godzina na północny posiłek, + czas na podsumowanie i ogłoszenie wyników, czyli razem ok. 11 godzin!) cieszyńskie Koło organizuje od wielu, wielu lat, są to też chyba zawody najbardziej prestiżowe i oczekiwane przez naszych wędkarzy (wśród zawodów towarzyskich).

I znowu trudno nie wspomnieć o naszej koleżance Beacie CZYŻ, która wytrwała w tym maratonie jako uczestniczka. Co prawda exponowanego miejsca nie zajęła, za to złowiła największą rybę zawodów.

Koledzy z ĆRS Koledzy z Czeskiego Cieszyna jak widać uśmiechnięci, przełamali złą passę z ostatnich kilku zawodów. No może nie wszyscy...

Bronek, niezły wynik, w pośrodku Nie odbyło się bez paru niespodzianek, zaskakujący jest wyjątkowo słaby wynik Marka PIETRZAKA, Józka KOBIELI, Wieśka POLAKA, Cześka MENDRKA, nie połowił również Edek MARTYNEK.

Niezbyt miłe niespodzianki zrekompensował za to in plus Michał TOMASZCZYK, oraz kol. Antoni NIEWDANA.

Beata złowiła największą rybęsą wyniki wstępne

oficjalnie: zwyciężył.......   Zwycięstwo Adama Braszaka (20740 pkt - Adam, specjalista od łowienia amurów, tej nocy z karpiami również sobie poradził) - bezsporne, bezpieczne, zagrozić mógł mu jedynie Marek JAKÓBIEC, któremu niewiele brakło do wyniku Adama (Marek zdobył 19540 pkt)

Marek w kategorii spławikowej pewnie "stoi na nogach", potwierdził to już w niejednych zawodach.

Moje trzecie miejsce wywalczone "rzutem na taśmę", w pierwszej części, do północy ZERO (spięte dwa karpie), po zmianie zanęty - pięć karpii , szósty znowu "spięty".

Jak widać z zestawienia wyników, różnica punktów w miejscach od trzeciego do ósmego niewielka, jeden złowiony karp mógł całkowicie zmienić tą kolejność.

******************************************

Sponsor zawodów = sklep wędkarski efishing

1 MIEJSCE   -   Adam BRASZAK

adam_braszak.jpg

 

2 MIEJSCE      ---    Marek JAKÓBIEC

marek_jakobiec.jpg

 

3 MIEJSCE       ---    Wacław SANTARIUS

waclaw_santarius.jpg

zawody_nocne__wyniki.jpg

 

 

 

 

********************************************************************************

Przed nami kolejne zawody wliczane do Grand Prix Koła, zawody "o Puchar Kapitana Sportowego Koła Cieszyn".

Obecna KLASYFIKACJA GRAND PRIX - patrz link

*****************************************************************************************

Jak powszechnie wiadomo, obecny rok jest rokiem wyjątkowym w dziejach naszego Koła, obchodzimy Jubileusz 65-cio lecia jego założenia. Patrz -  założenie KOŁA PZW w CIESZYNIE

Obchodzimy również Jubileusz 130-to lecia powstania zorganizowanego wędkarstwa na Ziemi Cieszyńskiej.  

Na wspomnianą powyżej okoliczność postanowiliśmy z v-cePrezesem d/s Sportu kol. Andrzejem PASZKIEM dokonać pewnych podsumowań, co prawda za okres ostatniej dekady.

A to, w kategoriach na najlepszego spinningistę, najlepszego muszkarza, oraz na najlepszego wędkarza w kategorii spławikowej. (tu klasyfikacja objęła by wyniki z zawodów "o Mistrza Koła"

Ponadto, klasyfikację taką zamierzamy przeprowadzić również w kategorii wybranych zawodów towarzyskich, rozgrywanych w naszym Ośrodku.

tekst i zdjęcia:

W.SANTARIUS

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy uważasz że strona naszgo Koła jest prowadzona:
dobrze
średnio
słabo, zmienił(a) bym - w komentarzach
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin