Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

** Drapieżnik 2017 **

Zarząd koła PZW "Czarna Łacha" zaprasza na otwarte zawody o Drapieżnika 2017 im. Mariana Ciepłego. Zawody odbędą się w dniu 22-10-2017 na akwenie "Czarna Łacha". Zbiórka o godz. 8:00. Czas trwania zawodów 5 godzin.

Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie. Punktacja będzie prowadzona zgodnie z regulaminem zawodów spinningowych. Zawodnicy będą mogli się sprawdzić w dyscyplinie spinningowej, oraz spławikowej.  Do punktacji będą brane tylko ryby drapieżne ( sum, szczupak, sandacz, brzana, boleń, okoń ).   Chętne osoby prosimy o zgłoszenia się do Vice Prezesa ds. Sportu i Młodzieży pod nr tel. 512 360 402

Regulamin w załaczniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • jjperch Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  ja mam dość

 • Krzysztof Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Witam, jasne że trzeba takie sprawy poruszać na spotkaniach i zebraniach. Jednak proszę aby nie uzależniać naszych zawodów od zawodów "Korokodyla", a jeśli niektórzy Koledzy nie mogą się powstrzymać od uczestnictwa wszędzie, to może powinni przejść na zawodowstwo...

 • Cieślak Piotr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  czarnalacha

  Przepraszam za pominięcie tych dwóch gatunków ryb. Regulamin poprawiłem. Myślę, że uwagi na temat zmian terminów zawodów powinniśmy poruszyć na Walnym Zebraniu Członków koła.

 • Krzysztof Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Witam, czy ktoś z Zarządu zagląda do tych komentarzy? Kolega jjperch zadał pytania... i żadnej reakcji:(
  Myślę, że pytania odnośnie kolejnego przełożonego terminu i niezrozumiałego regulaminu (pominięte niektóre gatunki ryb) są dość istotne.

 • jjperch Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • jjperch Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  A i jeszcze jedno, w regulaminie pominięto kilka gatunków liczonych do zawodów spinningowych, mniejsza o te których nie ma w Czarnej Łasze ale żeby pominąć klenia (o jaziu nie wspomnę).

 • jjperch Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Nocne feederowe zostały przeniesione z początkowej daty 18-06 na pierwszy weekend lipcowy, nie mogłem startować, teraz zmieniacie Memoriał Mariana Ciepłego, czy to po złości? Czy ktoś nie zauważył, że równocześnie będą odbywać się zawody rzutowe dla młodzieży. Proszę wytłumaczyć dlaczego nie zakładana data 15-10? Jeśli nie piętnasty to może 29 październik?