Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

ogłoszenia

 

     Wiosenna aura towarzyszyła zawodnikom biorącym udział w zawodach o mistrzostwo koła PZW Dorohusk w wędkarstwie podlodowym, które rozegrano 3 lutego na zalewie Husynne.

... więcej informacji w zakładce "wyniki zawodów"

..........

Z A P R O S Z E N I E


           Zarząd Koła PZW w Dorohusku zaprasza w dniu 24-02-2019r. wędkarzy koła i sympatyków wędkarstwa do Pałacu Suchodolskich w Dorohusku ul. Parkowa 5 na:


- Walne sprawozdawcze zgromadzenie członków koła, które odbędzie się o godz. 10:00;


 

ZE WZGLĘDU NA WAGĘ ROZPATRYWANYCH ZAGADNIEŃ PROSIMY O JAK NAJLICZNIEJSZE PRZYBYCIE I AKTYWNE UCZESTNICTWO.

.....

  OPŁAT WĘDKARSKICH  NA ROK 2019 MOŻNA DOKONYWAĆ,  JAK W LATACH POPRZEDNICH, U SKARBNIKA KOŁA - DOROHUSK OSADA UL. NADRZECZNA 19, W DNI POWSZEDNIE W GODZ. 9:00 - 18:00. W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI DOKONANIA OPŁAT W INNYM TERMINIE LUB ZAŁATWIENIA INNYCH SPRAW ZWIĄZANYCH Z WĘDKOWANIEM PROSZĘ O UPRZEDNI KONTAKT TELEFONICZNY - 601 697 030.

 

BARDZO WAŻNE DLA WĘDKARZY

 

Zgodnie z art. 2 ustawy z dnia 27 września 1996r. o zmianie ustawy o rybactwie śródlądowym (Dz. U. Nr 128, poz. 602) karty wędkarskie wydane przed 31 stycznia 1997r. utraciły ważność i podlegają wymianie.

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIE, PRZEZ ZARZĄD GŁÓWNY PZW, WYMOGIEM MINIMUM 10-CIO LETNIEGO STAŻU W PZW, UZYSKANIA 50% ULGI W SKŁADKACH DLA KOBIET POWYŻEJ 60 LAT I MĘŻCZYZN POWYŻEJ 65 LAT (DOTYCHCZASOWA ULGA DLA WĘDKARZY POWYŻEJ 70 LAT ZOSTAŁA CZĘŚCIOWO ZNIESIONA), ORAZ SCEDOWANIE NA WĘDKARZA OBOWIĄZKU UDOKUMENTOWANIA STAŻU W PZW (KOŁO W SWOJEJ EWIDENCJI NIE POSIADA WSZYSTKICH KOMPLETNYCH KART EWIDENCYJNYCH), UPRZEJMIE PROSI SIĘ WĘDKARZY Z WYŻEJ PODANEGO ZAKRESU WIEKOWEGO O PRZEDSTAWIENIE DO WGLĄDU, PRZY DOKONYWANIU OPŁAT,  WSZYSTKICH POSIADANYCH  (TAKŻE NIEAKTUALNYCH) LEGITYMACJI WĘDKARSKICH 

.....................

ADRES E-MAIL KOŁA:

pzwdorohusk@o2.pl

 

 

Zdjęcia z galerii