Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Zalew Rówce - zakaz wędkowania

Komunikaty | 2014-10-31 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W związku z zarybieniem zbiornika wprowadza się całkowity zakaz wędkowania na zalewie w Rówcach w okresie 1 - 14 listopada 2014 roku.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • miker99 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  a.d. aquarius zauważyłem, że jest problem. Nie napisałem, że sobie z nim nie poradziłem. Jak wracałem z Rówiec po mojej interwencji nikogo już nie przy było. A z telefonem z zezwolenia proszę nie żartuj. Nie rozumiem tego krytycznego komentarza czyżbyś wędkował tam dzisiaj?
  a.d. Przemek co do kontroli na tym zbiorniku to nie zauważyłem nikogo a wędkuję tam cały rok. Dwa tygodnie wstecz kolejny przypadek wędkujący w pobliżu mnie wędkarze łowią 3 szczupaki wszystkie krótkie i wszystkie próbują schować do toreb. Gdyby nie zwrócenie uwagi ryby byłby stracone. Tak jest ciągle na tym zbiorniku. W okresie gdy brał lin to była rzeź wszytko trafiało do siatek. Dzięki za podanie telefonu będę dzwonił gdy coś zobaczę a bardzo często widzę.

 • aquarius Data dodania: 6 lat temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • Przemek Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Kolego miker99 a co rozumiesz poprzez wzmożone kontrole? Jako strażnik SSR byłem na Rówcach dzisiaj ok godz. 10 i nie było tam żywej duszy. Staram się zaglądać na zbiornik codziennie ale widzę że i to za mało. Pewnie trzeba by było rozbić tam namiot i mieszkać na czas zakazu a i to pewnie by nie odstraszyło "etycznych" wędkarzy. Mieszkam blisko zbiornika więc proszę kolegów wędkarzy o informacje o nieprawidłowościach na mój tel.530 045 844 będę reagował.

 • miker99 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 9 + / -

  Proponuję pojechać i zobaczyć co dzieje się podczas zakazu na Rówcach. Wędkowanie pełną gębą. Krew człowieka zalewa jak musi patrzeć na to co się dzieje nad naszymi wodami. Kilku "etycznych" wróciło dziś do domu o kiju ale okres kiedy zbiornik jest zarybiany powinien być również okresem kiedy są na nim wzmożone kontrole.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy uważasz, że zwiększenie wymiarów ochronnych szczupaka i sandacza w RAPR poprawi liczebność tych ryb w naszych wodach?
Tak, ponieważ większa ilość osobników przystąpi do tarła.
Nie, zmiana wymiarów nie ma znaczenia, gdyż kłusownicy nie respektują ich.
Nie mam zdania.
Głosuj wyniki

Na skróty