Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła

Wyniki zawodów | 2019-04-19 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W zeszłą sobotę 13.04.2019r. na zbiorniku Rówce odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Zerowa temperatura i prószący śnieżek znęciły nad wodę jedynie 12 nieustraszonych. Od godzin rannych ryby bardzo leniwie wciągały robaka, ale z upływem czasu i rosnącą temperaturą ryby i rybki zapełniały siatki zawodników. Pod względem wagowym i ilościowym zawody zakończyły się lepszym wynikiem w porównaniu z ubiegłym rokiem. Ryby po zważeniu wróciły do wody. Mistrzami Spławikanaszego Koła w tym roku okazali się: 1.Robert Złoch ...... więcej

Wyniki Podlodowych Zawodów Koła

Wyniki zawodów | 2019-02-13 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W sobotę dnia 02.02.2019r. na jez. Pomorze zostały rozegrane zawody Podlodowe. Ryby akurat tego dnia nie były chętne do wspólpracy i zacięta rywalizacja trwała do ostatniej chwili. Ostatecznie klasyfikacja zwyciezców przedstawia się następująco: Karol Skolimowski, Karol Malek, Marek Olszewski, Piotr Miałkowski, Grzegorz Wyrzykowski i Tomasz Rutkowski. Zwycięzcom gratulujemy. Kapitanat Sportowy Koła Informujemy wszystkich że, na FB został uruchomiony profil naszego Koła EKO 34 zapraszamy do przystąpienia i uczestnictwa w grupie. Grupa na dzień dzisiejszy ma ...... więcej

Zawody o najdłuższą rybę - zakończenie sezonu

Wyniki zawodów | 2018-10-23 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W sobotę, 6 października 2018 roku na rzece Bug w okolicy m. Mężenin rozegrane zostały ostatnie w tym sezonie zawody wędkarskie naszego Koła. Do walki o najdłuższą rybę drapieżną stanęło 22 zawodników. Po zaciętej walce najlepszymi okazali się: Karol SKOLIMOWSKI Marek ROSA Ryszard JAKUBIK Piotr JAŁYŃSKI A oto fotorelacja z imprezy. Do zobaczenia na lodzie. Zarząd Koła. ... więcej

Wyniki Maratonu Wędkarskiego 2018

Wyniki zawodów | 2018-09-29 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniach 25-26 sierpnia 2018r. na rzece Narew w okolicach Strękowej Góry został rozegany Maraton Wędkarski. W nocnych zawodach wzięło udział 20 zawodników. Tym razem miejscami na podium podzielili się: 1. Marek Olszewski 2. Tomasz Rutkowski 3. Robert Oleszczuk 4. Maciej Szalwa 5. Piotr Miałkowski 6. Karol Borys Poniżej kilka zdjęć Piotra Małkowskiego :).... więcej

Puchar Prezesa

Wyniki zawodów | 2018-08-20 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Na zbiorniku Podzamcze rozegrany został Puchar Prezesa. Zawody wygrali Piotr i Kuba Jałyńscy. Grarulujemy!... więcej

Wyniki Zawodów Spinningowych

Wyniki zawodów | 2018-07-18 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Do zawodów przystąpiło 20 zawodników, po kilku godzinach rywalizacji najlepsze wyniki osiągnęli: Robert Oleszczuk Paweł Wiktorowski Karol Borys Tomasz Rutkowski Karol Zieliński Rafał Jerominiak Zwycięzcom gratulujemy Kapitanat Sportowy Koła ... więcej

Wyniki zawodów | 2018-05-05 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W zeszłą sobotę 28.04.2018 r. odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Na starcie pojawiło się 24 zawodników. Przy słonecznej pogodzie i dość silnym wietrze ryby nie chciały wspólpracować, co w rezultacie przełożyło się na końcowe wyniki zawodów. W sumie złowiono niespełna 6,9 kg ryb (płotki, jazie, leszczyki, liny, jazgarze), które po zważeniu wróciły do wody. Po kilkugodzinnej rywalizacji, Mistrzami Spławikanaszego Koła w tym roku okazali się: Wojciech Bareja (1030pkt.), Piotr Miałkowski (910pkt.), Jarosław Wrzosek (830 ...... więcej

Zawody o największego drapieżnika rozstrzygnięte.

Wyniki zawodów | 2017-10-17 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniu 14 października 2017r. w Mężeninie nad rzeką Bug zostały rozegrane zawody o największą rybę drapieżną, ostanie zawody z cyklu grand prix kończące rywalizację sportową w naszym kole w tym roku . Skoro świt nad brzegiem rzeki zarejestrowało się 30 uczestników. Szczupaki z różnych roczników w tym roku dość chętnie współpracowały z zawodnikami i do ostatniej chwili nie można było przewidzieć faworyta w tej rozgrywce. O kolejności miejsc na finiszu nie zdecydowały tylko umiejętności, ale łut szczęścia, gdyż milimetrowe ...... więcej

Maraton Wędkarski - roztrzygnięty

Wyniki zawodów | 2017-09-21 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniach 26-27 sierpnia 2017r. na rzece Narew w okolicach Strękowej Góry został rozegany Maraton Wędkarski. Udział w Maratonie wzięło 12 zawodników z naszego Koła. Oto najlepsi: Ryszard Chwedczuk Paweł Wiktorowski Rafał Jerominiak Piotr Miałkowski Maciej Szalwa Sławomir Rutkowski Poniżej kilka zdjęć Piotra Małkowskiego :).... więcej

Puchar Prezesa - zawody towarzyskie

Wyniki zawodów | 2017-07-25 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Na zbiorniku w Rówcach w ostatni weekend (22-23 lipca) odbyło się spotkanie wędkarzy naszego Koła połączone z towarzyskimi zawodami o "Puchar Prezesa". Na puchar zasłużył kolega Tomasz Rutkowski - zdobył 1920 punktów odbierając długo dzierżone prowadzenie Adamowi Michalakowi, który złowionym w sobotę szczupakiem wspiął się na podium i do samego końca miał nadzieję na zwycięstwo. Warto też wspomnieć o kilogramowym linie złowionym przez naszego Kapirana Piotra Miałkowskiego. Poniżej zdjęcia z zawodów.... więcej

Czy uważasz, że zwiększenie wymiarów ochronnych szczupaka i sandacza w RAPR poprawi liczebność tych ryb w naszych wodach?
Tak, ponieważ większa ilość osobników przystąpi do tarła.
Nie, zmiana wymiarów nie ma znaczenia, gdyż kłusownicy nie respektują ich.