Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki zawodów o najdłuższego drapieżnika Mężenin 2019

Wyniki zawodów | 2019-11-01 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Na odprawie ostatnich zawodów w tym roku, skoro świt stawiło się 23 zawodników. Pogoda dopisała tylko bardzo niski stan wody na Bugu nie pozwolił wszystkim łowcom złowić rybę która liczyłaby się w punktacji. Z takimi warunkami poradzili sobie jedynie Tomasz Rutkowski który zaliczył Bolka (76cm.) i Rafał Jerominiak łowiąc Mętnookiego (55cm.). Przy kociołku "Zielonego Panoramixa" rozdano nagrody. Zwycięzcom gratulujemy. Niedługo kolejny sezon, zapraszamy wszystkich w przyszłym roku do sportowej rywalizacji. Kapitanat Sportowy Koła.... więcej

Wyniki Maratonu Wędkarskiego 2019

Wyniki zawodów | 2019-08-27 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniach 24-25 sierpnia br. na rzece Wieprz został rozegrany "Maraton Wędkarski". Do rywalizacji przystąpiło 19 zawodników. Najlepszymi w tej rywalizacji okazali się: Oleszczuk Robert Miałkowski Piotr Skolimowski Karol Złoch Robert Rutkowski Tomasz. Zwycięzcom gratulujemy. Kapitanat Sportowy Koła. ... więcej

Puchar Prezesa Rozegrany

Wyniki zawodów | 2019-08-09 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Puchar Prezesa w roku 2019 przypadł tym razem Robertowi Złochowi. Zwycięzcy gratulujemy. Prezes Zarządu Koła... więcej

Wyniki Zawodów Spinningowych na zb. Siemianówka

Wyniki zawodów | 2019-06-19 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniu 25.05.2019r. na odprawie nad zbiornikiem Siemianówka zameldowało się 16 uczestników. Zawody spiningowe odbyły się ze środków pływających przy sprzyjającej pogodzie. Temperaturę zmagań w miarę uciekającego czasu podnosił żar lejący się z nieba. Oprócz szczupaków różnej wielkości punkty również przynosiły okonie. Niestety okres majowy nie rozpieszczał zawodników którzy przyłowili suma i sandacze. W ostatecznej punktacji zwycięstwo wywalczyli najlepsi: Karol Borys 2955 pkt. Andrzej Pakulski 2010 ...... więcej

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła

Wyniki zawodów | 2019-04-19 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W zeszłą sobotę 13.04.2019r. na zbiorniku Rówce odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Zerowa temperatura i prószący śnieżek znęciły nad wodę jedynie 12 nieustraszonych. Od godzin rannych ryby bardzo leniwie wciągały robaka, ale z upływem czasu i rosnącą temperaturą ryby i rybki zapełniały siatki zawodników. Pod względem wagowym i ilościowym zawody zakończyły się lepszym wynikiem w porównaniu z ubiegłym rokiem. Ryby po zważeniu wróciły do wody. Mistrzami Spławikanaszego Koła w tym roku okazali się: 1.Robert Złoch ...... więcej

Wyniki Podlodowych Zawodów Koła

Wyniki zawodów | 2019-02-13 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W sobotę dnia 02.02.2019r. na jez. Pomorze zostały rozegrane zawody Podlodowe. Ryby akurat tego dnia nie były chętne do wspólpracy i zacięta rywalizacja trwała do ostatniej chwili. Ostatecznie klasyfikacja zwyciezców przedstawia się następująco: Karol Skolimowski, Karol Malek, Marek Olszewski, Piotr Miałkowski, Grzegorz Wyrzykowski i Tomasz Rutkowski. Zwycięzcom gratulujemy. Kapitanat Sportowy Koła Informujemy wszystkich że, na FB został uruchomiony profil naszego Koła EKO 34 zapraszamy do przystąpienia i uczestnictwa w grupie. Grupa na dzień dzisiejszy ma ...... więcej

Zawody o najdłuższą rybę - zakończenie sezonu

Wyniki zawodów | 2018-10-23 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W sobotę, 6 października 2018 roku na rzece Bug w okolicy m. Mężenin rozegrane zostały ostatnie w tym sezonie zawody wędkarskie naszego Koła. Do walki o najdłuższą rybę drapieżną stanęło 22 zawodników. Po zaciętej walce najlepszymi okazali się: Karol SKOLIMOWSKI Marek ROSA Ryszard JAKUBIK Piotr JAŁYŃSKI A oto fotorelacja z imprezy. Do zobaczenia na lodzie. Zarząd Koła. ... więcej

Wyniki Maratonu Wędkarskiego 2018

Wyniki zawodów | 2018-09-29 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniach 25-26 sierpnia 2018r. na rzece Narew w okolicach Strękowej Góry został rozegany Maraton Wędkarski. W nocnych zawodach wzięło udział 20 zawodników. Tym razem miejscami na podium podzielili się: 1. Marek Olszewski 2. Tomasz Rutkowski 3. Robert Oleszczuk 4. Maciej Szalwa 5. Piotr Miałkowski 6. Karol Borys Poniżej kilka zdjęć Piotra Małkowskiego :).... więcej

Puchar Prezesa

Wyniki zawodów | 2018-08-20 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Na zbiorniku Podzamcze rozegrany został Puchar Prezesa. Zawody wygrali Piotr i Kuba Jałyńscy. Grarulujemy!... więcej

Wyniki Zawodów Spinningowych

Wyniki zawodów | 2018-07-18 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

Do zawodów przystąpiło 20 zawodników, po kilku godzinach rywalizacji najlepsze wyniki osiągnęli: Robert Oleszczuk Paweł Wiktorowski Karol Borys Tomasz Rutkowski Karol Zieliński Rafał Jerominiak Zwycięzcom gratulujemy Kapitanat Sportowy Koła ... więcej

Czy uważasz, że zwiększenie wymiarów ochronnych szczupaka i sandacza w RAPR poprawi liczebność tych ryb w naszych wodach?
Tak, ponieważ większa ilość osobników przystąpi do tarła.
Nie, zmiana wymiarów nie ma znaczenia, gdyż kłusownicy nie respektują ich.