Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: J. Siemianówka  (Przeczytany 5819 razy)

kumpek20

• Newbie
  • *
J. Siemianówka
« dnia: Sierpień 08, 2017, 18:38:29 »
Witam. Czy ktoś wie dlaczego na Siemianówce nie są tworzone nowe miejsca do połowu z brzegu? Zalew jest dookoła zarośnięty. Bez łódki nie ma sensu jechać. Zawsze jest wszystko zajęte i trzeba w weekend już o 2 w nocy być na miejscu bo na 1 miejsce jest X chętnych. Dlaczego bedąc praktycznie tydzień można złowić zaledwie kilka ryb? (nie licze drobnicy). Z tego co wyczytałem siemianówka jest zarybiana 10 tonami ryb, gdzie 25 ton jest wyciągana w sieciach. To na co idą składki na PZW? Czy nikt nie zauważył że coraz wiecej osób kieruje sie na komercje żeby poczuć przyjemność łowienia niż nudy? Już z nie jedną osobą rozmawiałem która stwierdziła że przyjazd tu nie ma sensu bo można pobawić sie drobnicą, i poganiać czasem za szczupakiem lub okoniem co i tak jest rzadkością. Gdzie reszta gatunków ryb? Kiedyś był nawet węgorz.. kiedyś :) O Sumach sie nie wypowiadam bo nie mam bladego pojęcia ale ludzie przyjeżdzają tu na te potwory więc raczej z tym gatunkiem nie ma problemu. Sam nie jestem super wędkarzem ani mięsiarzem, ale płacąc składki jednak czegoś można wymagać. Skoro pzw dzierżawi wode to powinna o nią dbać, a nie tylko zebrać składki, rzucić pare ton ryb do wody i tyle. Jeżeli kogoś uraziłem czy coś w tym stylu to przepraszam, ale jak wiadomo, mi jak i innym zalezy na dobrym stanie wód jak i przyjemności łowienia :) Pozdrawiam serdecznie

farmer77

• Newbie
  • *
Odp: J. Siemianówka
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2017, 19:38:28 »
W lidlu bierze szczupaczek , okonek oskrobany . na dzien dzisiejszy nawet wiatru nie ma to dawaj . Tylko wiesz  ... szaaa :-X

w załaczniku przyneta

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.