Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Współpraca okregów  (Przeczytany 1589 razy)

kukson

• Newbie
  • *
Współpraca okregów
« dnia: Maj 13, 2017, 11:07:08 »
Witam serdecznie mam kilka pytań i mam nadzieje ze ktoś mi pomoże.
Posiadam kartę wędkarska z okregu w Toruniu, jakiś czas temu przeprowadziłem sie do Gdyni i chciał bym wykupić składki w tym okregu. pytanie brzmi:
-czy okregi współpracuja ze sobą i nie bede mieć z tym problemu?
- adres zamieszkania na karcie jest inny jak na dowodzie, czy musze wyrobić nową??
Moze ktoś miał juz taki przypadek? bardzo prosze o pomoc.

henryk_p

• Hero Member
Odp: Współpraca okregów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2017, 12:10:32 »
Kol.kukson Karta Wędkarska jest dokumentem państwowym i powinna być wydana w miejscu stałego pobytu czyli Starostwie Powiatowym lub innym organie administracji państwowej na podstawie obecnej Karty Wędkarskiej.Jeśli zostało opłacone w Okręgu Toruńskim należy pobrać kartotekę z macierzystego Koła i przenieść do wybranego Koła w obecnym miejscu zamieszkania,skarbnik danego Koła wyjaśni zasady wędkowania w danym okręgu,brak opłaty za 2017 to w obecnej chwili nie jesteś członkiem PZW i zaczynasz od początku. 

wb1119

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2017, 21:30:06 »
henryk.p, czytając wpis kuksona, odnoszę wrażenie, że on ma na myśli legitymację członkowską. To najgorsze, że wędkarze nie odróżniają karty wędkarskiej od legitymacji członka PZW. Ponadto, na pewno jak zauważyłeś, nie czytają treści zezwolenia i dopytują się na forum o rożne wody. Pozdrawiam

kukson

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2017, 17:51:40 »
chodzi o karte wedkarska, w legitymacji czlonkowskiej jest miejsce do adnotacji zmiany adresu i przynaleznosci takze mysle ze z tym problemu nie bedzie. bardzo dziekuje wam za pomoc.

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2017, 19:39:49 »
Już kiedyś pisałem moją historię odnośnie zmiany adresu - w karcie jest miejsce na adnotacje więc pani z odpowiedniego wydziału w starostwie wpisała tam mój nowy adres i postawiła czerwony stempel z kartofla. Niestety zdjęcia nie mogłem wymienić (foto z trzeciej klasy podstawówki jest jednak nieaktualne)bo nie wiedziała szanowna urzędniczka czy jest taka możliwość (jakbym zgubił to duplikat bez problemu bym dostał z nowym zdjęciem)
boję się, ssr...m

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.