Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Porozumienia PZW Rzeszów  (Przeczytany 499 razy)

maxxum

• Newbie
  • *
Porozumienia PZW Rzeszów
« dnia: Styczeń 11, 2018, 22:48:31 »
Dlaczego znów PZW Rzeszów ma jedynie 3 porozumienia ?

Jaka jest polityka - ktoś mi odpowie ?

Z racji miejsca zamieszkania najbliżej mi do wód Rzeszowskich.
Chętnie opłaciłbym składkę, ale chciałbym spędzić wolny czas na łowieniu z kumplami z Tarnowa na Strzegocicach czy Wisłoce.

Niestety od dwóch lat nie ma porozumienia z Tarnowem a kumpli nie stać opłacać pełnej składki na dwa okręgi.
Poza tym wystarczy zobaczyć na Tarnów - który to ma porozumienia chyba z jedną trzecią Polski.

Całkowicie nie rozumiem podejścia władz PZW Rzeszów. Dawniej jakoś Rzeszów miał zawsze porozumienia z Tarnowem i było dobrze.

Nie lepiej podpisać porozumienie z Tarnowem i mieć więcej składek na zagospodarowanie wód niż pozbywać się wielu wędkarzy.

My nie zabieramy ryb z łowiska. Chcemy jedynie posiedzieć sobie i połowić w swoim gronie. Więc nie będzie z tego powodu strat w rybach.

Brak porozumienia spowoduje, że ja w tym roku również nie opłacę składki - bo nie będę sam siedział jak ten kołek.

Reasumując - czterech wędkarzy mogło wpłacić składki  - nie wpłaci żaden. Gdzie tu zysk ? ...

cantstopme

• Newbie
  • *
Odp: Porozumienia PZW Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2018, 01:58:15 »
Kolego zapisz się to koła gLucia-jest z Rzeszowa,on dopiero będzie miał porozumień  8)

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.