Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nowy  (Przeczytany 1265 razy)

witn

• Newbie
  • *
Nowy
« dnia: Kwiecień 04, 2018, 11:36:02 »
dzień dobry. Mam dłuższą przerwę w wędkowaniu. Wcześniej należalem do koła nr5. Zmieniłem miejsce zamieszkania. usiłuję w JAKIKOLWIEK sposób skontaktować się z kołem w Grodzisku maz...ale jakimś cudem to nie jest możliwe. Może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć jakieś nr telefonów na przykład?
Na zapytania na fejsiku nikt niestety nie raczy odpisywać :)

wb1119

• Hero Member
Odp: Nowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:06:52 »
Zadzwoń do okręgu do sekretariatu to ci podadzą bez problemu

witn

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:39:01 »
No właśnie..dzwonię do PZW na Twardą i pod wew 107 nikt nie odbiera...a jak dodzwaniam się pod inne wewnętrzne to mi mówią że nikt inny jak tylko pod 107

hehehe...parodia

tydzień tak dzwonię...codziennie po kilkanaście razy...może się uda dodzwonić np w listopadzie..ale spod lodu to ja nie lubię  :D

okonek63

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2018, 11:07:26 »
Spróbuj do koła nr11 w Grodzisku Maz. na Kościuszki 21 telefon ze strony PZW 22 755 56 12 może Ci pomogą.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2018, 22:20:39 »
Szanowny kol. zgodnie ze statutem PZW jeśli nie opłaciłeś składki członkowskiej do 30 kwietnia danego roku straciłeś status członka PZW więc daj spokój z kartoteką idż do innego koła z dokumentami i dokonaj opłaty bo i tak zapłacisz wpisowe a kartotekę nową założą bo już nie jesteś członkiem PZW.

citi

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2018, 22:47:35 »
(...) a kartotekę nową założą bo już nie jesteś członkiem PZW.

Mi nie założyli- kazali przynieść starą z koła w którym byłem członkiem 13-lat temu. O dziwo nadal tam była. Chodzi chyba o to żeby osoby które wywalą z PZW nie zapisywały się do innego koła.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.