Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Do Admina / Forum - techniczne uwagi, sugestie, ... / Odp: witam

Zaczęty przez sergiozasa - Ostatnia wiadomość wysłana przez domovoy dnia: Dzisiaj o 17:15:02

Всем доброго времени суток!!!
Меня зовут Шумилов Виталий Николаевич. Я являюсь зам.председателя правления Сообщества «ОХОТНИКИ.КЗ» главным судьёй рыболовных соревнований сообщества. Судья по спорту, гл. судья с опытов уже восемь лет : чемпионаты – города, области, республики, региональные,  международные турниры, поединки и т.д.
Предлагаю ВАМ дружбу между нашим сообществом «ОХОТНИКИ.КЗ» (это сообщество любителей и спортсменов – охоты, рыбалки и туризма).
Мы  за Пропаганду и стимулирование активного образа жизни;
Популяризация и дальнейшее развитие стендовой стрельбы среди охотников;
 Развитие навыков обращения с оружием и повышение спортивного мастерства среди молодежи, охотников и любителей стендовой стрельбы;
Укрепление дружеских связей между охотниками и любителями стендовой стрельбы;
Популяризацию рыболовного спорта:
Пропаганда бережного отношения к природе, охране водных и биоресурсов, пропаганда активного отдыха и принципа «поймал-отпусти»;
Дружеское общение и обмен опытом:
Мы против браконьеров.
Нашему сообществу уже пять лет. Мы развиваемся и крепнем и растём. Есть свой портал, есть группы в различных соц.сетях. нас уже более 80 000. 
Проводим различные турниры для охотников и рыбаков, дружеские встречи, благотворительные акции.
Всегда рады дорогим гостям.

Надеюсь на взаимопонимание и положительным ответом на дружбу.
Можно дружить республиками, городами, домами, семьями, клубами, сообществами.

С уважением к Вам от лица Администрации Сообщества «ОХОТНИКИ.КЗ».
2 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: zarybienie

Zaczęty przez mic1848 - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Dzisiaj o 16:32:42

pepe, skarbnik sam nie może wymyślać dopłat, na pewno jest to decyzja zarządu koła. Myślę, że gdybyś był na zebraniu to wiedziałbyś o co chodzi. Może macie jakieś swoje łowisko i dlatego jest ta dopłata, popytaj tych co byli na zebraniu.

3 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: zarybienie

Zaczęty przez mic1848 - Ostatnia wiadomość wysłana przez pepe61 dnia: Dzisiaj o 14:28:32

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum i nie bardzo wiedziałem gdzie zadać to pytanie a ze chodzi tez o zarybienia zapytam tutaj jesli zly temat prosze o przeniesienie. Czy skarbnik kola może podnieść wysokość składki pzw na jak to mówi zarybienie przy czym mówi ze jest to obowiązkowa opłata w wysokości 20zl. Więc pytam na co idą pieniądze z składek.

4 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Odp: Składka w 2 okręgach

Zaczęty przez mattpl - Ostatnia wiadomość wysłana przez arnie dnia: Wczoraj o 09:57:54

wystarczy znaczek na wody nizinne

5 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Składka w 2 okręgach

Zaczęty przez mattpl - Ostatnia wiadomość wysłana przez mattpl dnia: Wczoraj o 09:14:47

Witam, mam pytanie odnośnie składek na 2 okręgi które nie mają żadnego porozumienia. Posiadam komplet znaczków na 2018 w PZW Szczecin, chcąc łowić w okręgu PZW Gorzów wystarczy teraz kupić zezwolenie na wody nizinne czy od nowa cały komplet znaczków?

6 -  Ochrona środowiska / Ochrona środowiska / Odp: Ścieki płyną do Odry

Zaczęty przez pietrasek - Ostatnia wiadomość wysłana przez ergie1 dnia: Styczeń 18, 2018, 12:34:58

Witam
Polecam niezwłocznie zawiadomić Wojewódzką Inspekcję Ochrony Środowiska, prokuraturę ( art. 282 Kodeksu Karnego) a także Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Wylewając ścieki do Odry firma nie deklaruje ich ilości ani składu i nie ponosi opłat na fundusze środowiskowe w gestii marszałka województwa.
Pozdrawiam
Ryszard 


7 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Odp: Podział składki członkowskiej na 2018 rok

Zaczęty przez ciernik - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Styczeń 17, 2018, 14:09:14

I jeszcze w Mazowieckim, skarbnik otrzymuje 4% od zebranej "składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód"

8 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Odp: Podział składki członkowskiej na 2018 rok

Zaczęty przez ciernik - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Styczeń 17, 2018, 13:56:39

10% składki członkowskiej odprowadzane jest do ZG, 90% jest w dyspozycji okręgu, tak mówi Uchwała Zjazdu Krajowego. Ile koła otrzymają zależy jaką uchwałę podejmie okręg. Jest to różnie w okręgach. W Okręgu Mazowieckim prowadzona jest ocena kół, każde koło po zakończeniu roku rozlicza się ze swojej działalności wg ustalonego regulaminu, może otrzymać do 50%.  Możesz wejść na stronę okręgu i zobaczyć. W innych jest przydział od 25 - 50 %. Jeżeli chodzi o diety dla skarbników to zależy od okręgu. Zjazd Krajowy określił, że " Na sfinansowanie wypłat diet społecznych, o których mowa w § 1 ust.1 pkt 2, jednostki organizacyjne ustalają limity wydatków nie przekraczające:
1) na szczeblu koła PZW do 5% całkowitych przychodów ze składki członkowskiej ogólnozwiązkowej, wpisowego i składki na ochronę i zagospodarowanie wód,"
" 3.   Decyzję o ustaleniu wielkości kwotowej jednej diety oraz o liczbie przyznawanych diet w skali miesięcznej lub kwartalnej dla poszczególnych stanowisk funkcyjnych, podejmuje Zarząd jednostki organizacyjnej w trybie uchwały.

4.   Wysokość i liczbę diet dla skarbników kół określają, na wniosek zarządu koła, zarządy okręgów i dokonują ich wypłat. Skutki finansowe tych wypłat powodują przesunięcie limitów diet dla skarbników w kołach, o których mowa w § 2 pkt 1, do dyspozycji zarządów okręgów.
5.   Koszty wypłaconych społecznych diet dla władz i organów poszczególnych ogniw Związku dotyczą działalności organizacyjnej, finansowanej są ze składki członkowskiej ogólnozwiązkowej "
W Okręgu Mazowieckim jest przyjęte, że skarbnik Koła nie może otrzymać mniej niż 3% odpisu składki członkowskiej /czyli tych 5%/, czy więcej to zależy od Zarządu Koła. Poczytaj uchwałę zjazdową i uchwały ZG

9 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Podział składki członkowskiej na 2018 rok

Zaczęty przez ciernik - Ostatnia wiadomość wysłana przez ciernik dnia: Styczeń 17, 2018, 01:13:43

Witam,
Składka członkowska dzielona jest pomiędzy ZG PZW, ZO PZW , Koła PZW.
W związku z czym mam pytanie: Jakie wewnętrzne przepisy, Uchwały ZG PZW regulują podział składki członkowskiej. Nadto proszę o podanie przepisów regulujących wypłaty diet dla skarbników za uzyskane dochody ze sprzedaży "znaczków". Czy regulują to przepisy ZG PZW, czy jest to widzimisie każdego z ZO PZW.

10 -  Ochrona środowiska / Ochrona środowiska / Ścieki płyną do Odry

Zaczęty przez pietrasek - Ostatnia wiadomość wysłana przez pietrasek dnia: Styczeń 16, 2018, 23:41:42

Kochani, dzisiaj będąc na rekonesansie przedsezonowym na Niskich Łąkach (ul. Na Grobli) trafiłem na ścieki śmierdzące detergentami/chemią płynące "smródką"(mam tu na myśli ciek wodny mający ujście w Odrze jakieś 150 - 200m od Kładki Zwierzynieckiej w stronę przystani/yacht clubu/HOW "Rancho") prosto do rzeki!!! Sprawę zgłosiłem, interweniowała Straż Miejska i Ecopatrol. Jak udało mi się ustalić od osób postronnych ten syf truje Odrę od 3 dni, organa ścigania potwierdzają że nie jest to pierwszy raz!!!
Skoro to nie pierwszyzna dlaczego władze miasta nie potrafią poradzić sobie z problemem?! Czy jesteśmy skazani na obcowanie ze ściekami na łowiskach? Czy naprawdę musimy łapać ryby pływające w tym syfie? Czy mamy z naszymi rodzinami odpoczywać wśród chemicznych wyziewów? APELUJE: jeśli widzicie takie ekscesy zgłaszajcie to!!! 986->numer wrocławskiej  Straży Miejskiej. WALCZMY Z TRUCICIELAMI!!! Bo jak nie My to nikt...
 

Strony: [1] 2 3 ... 10
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.