Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Zbiornik Przychojec PZW-Rzeszow  (Przeczytany 1130 razy)

muflonpl

• Newbie
  • *
Zbiornik Przychojec PZW-Rzeszow
« dnia: Listopad 20, 2017, 20:57:51 »
Witam prosiłbym o wieksze zainteresowanie tym zbiornikiem, zarybianie co jakiś czas wzdręgą to za mało ;) Jestem tam kilka razy w tygodniu i staram się tam utrzymywać porządek i miejsca dla wędkarzy. PSR od czasu do czasu tam zaglada, ale ogolnie zbiornik jest  zaniedbany. Mysle ze gdyby porzadnie zarybic, zrobic stanowiska/pomosty byloby super łowisko.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2017, 21:54:32 wysłana przez muflonpl »

comp252

• Newbie
  • *
Odp: Zbiornik Przychojec PZW-Rzeszow
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2017, 16:31:36 »
witam.
Mam pytanie o lokalizację tego zbiornika. Jestem z okolic Leżajska czy chodzi o miejscowość Przychojec koło Leżajska? Wybrałem się tam i szukałem dwie godziny, pytałem i nikt nic nie wie kierowali mnie nad stojadło ale to raczej nie to samo.

pin1410

• Opiekunowie prezentacji
  • Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2017, 16:54:41 »
Zbiornik ten leży na potoku Malinianka, najlepszy dojazd od strony oczyszczalni ścieków w Sarzynie (skręcić w prawo przed oczyszczalnią, potem za mostkiem w prawo są 2 drogi). Najlepiej zobaczyć to na Gogle Maps.

muflonpl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2017, 16:51:26 »
Zbiornik ten leży na potoku Malinianka, najlepszy dojazd od strony oczyszczalni ścieków w Sarzynie (skręcić w prawo przed oczyszczalnią, potem za mostkiem w prawo są 2 drogi). Najlepiej zobaczyć to na Gogle Maps.

Nie dokonca, na potoku Malinianka lezy pierwsze jezioro (tzw.Płaskie) ktore jest zarosniete nie ma szans polapac :)  2 (tzw. Okrągłe lub Cieślowe) jest kilkadziesiat metrow dalej ale dojazd tak jak napisal kolega pin1410

a tak na marginesie osobowka w tej chwili bedzie problem sie tam dostać
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2017, 16:53:37 wysłana przez muflonpl »

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.