Polski Związek Wędkarski

Dzieci i młodzież => Przepisy PZW => Wątek zaczęty przez: copiad w Maj 08, 2009, 14:17:40

Tytuł: połów z łodzi
Wiadomość wysłana przez: copiad w Maj 08, 2009, 14:17:40
Witam!
Może ktoś mi pomóc w kwesti czy to że sezon na łowienie z łodzi rozpoczyna się
01.06 oznacza że przed pierwszym czerwca nie wolno łowić z łodzi?

Pozdrawiam
Tytuł: połów z łodzi
Wiadomość wysłana przez: gustav665 w Maj 08, 2009, 18:10:49
copiadWitam!
<br />Może ktoś mi pomóc w kwesti czy to że sezon na łowienie z łodzi rozpoczyna się
<br />01.06 oznacza że przed pierwszym czerwca nie wolno łowić z łodzi?
<br />
<br />Pozdrawiam

nie znam sie na tym ale z twojego posta tak wlasnie wynika
Tytuł: wystarczy otworzyć regulamin
Wiadomość wysłana przez: danadd w Maj 10, 2009, 18:26:41
§ 3 pkt. 3.4. Ponadto wędkarzowi nie wolno :
i/ łowić ryb ze sprzętu pływającego w porze nocnej / od zmierzchu do świtu / w jeziorach i zbiornikach zaporowych, z wyjątkiem okresu od 1 czerwca do 30 września

Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie...
Tytuł: połów z łodzi
Wiadomość wysłana przez: copiad w Maj 11, 2009, 13:33:04
Dziękuję
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.