Polski Związek Wędkarski

Nasze PZW => Ogólne => Wątek zaczęty przez: zjedzbulke w Maj 11, 2020, 23:07:10

Tytuł: przeniesienie do innego koła
Wiadomość wysłana przez: zjedzbulke w Maj 11, 2020, 23:07:10
Witam Koledzy,

może ktoś z Was się orientuje jak wygląda sprawa przeniesienia z jednego koła do drugiego (w obrębie tego samego miasta)?
Czy ktoś z Was się może kiedyś przenosił i wie jak to wygląda od strony formalnej?
Trzeba wypełniać jakieś wnioski lub formularze bądź wyciągać konkretne dokumenty z koła macierzystego i osobiście dostarczyć do koła do którego chce się dołączyć? Czy też wystarczy opłacić składkę w kole do którego chce się przynależeć?
Chciałbym znowu zacząć przygodę z wędkarstwem po kilku latach a po zmianie miejsca zamieszkania nie jest mi już całkiem po drodze do koła do którego w tej chwili przynależę.
Z góry dziękuję za wszelkie porady i podpowiedzi.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: przeniesienie do innego koła
Wiadomość wysłana przez: wb1119 w Maj 12, 2020, 20:07:47
Jeżeli koło prowadzi karty ewidencyjne, to należy pobrać od nich tą kartę i iść do skarbnika drugiego koła. A możesz iść do skarbnika tego drugiego koła i zrobić u niego opłaty, on ci powie czy masz przynieść kartę ewidencyjną czy nie. Jak znam życie to opłacisz bez problemu.
Tytuł: Odp: przeniesienie do innego koła
Wiadomość wysłana przez: lukasz5050 w Maj 24, 2020, 11:49:48
witaj
 jeśli chcesz sie przenieśc do innego koła to musisz sie udać do starego wypisać oswiadczenie o zmianie koła iodebra kartoteke i kartę ewidencji i z tymi dokumentami idziesz do nowego koła  dokumenty stare koło musi ci wydać to jest obowiązek chyba że zostały juz zniszczone
Tytuł: Odp: przeniesienie do innego koła
Wiadomość wysłana przez: tsas189 w Maj 24, 2020, 12:50:50
Jeżeli nie opłacałeś składek kilka lat to w myśl statutu PZW § 12 1. Członkostwo w Związku ustaje wskutek:
3) nieopłacenia składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia
danego roku;
2. Ustanie członkostwa w Związku stwierdza zarząd koła, dokonując skreślenia z ewidencji.
Wniosek z tego taki , że nie jesteś członkiem PZW.
Posiadasz kartę wędkarską wydaną po 01.02. 1997 roku-udajesz się do dowolnego koła jeżeli chces zostać członkiem PZW.
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.