Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10

11 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / możliwości łowienia w innym okręgu

Zaczęty przez antares - Ostatnia wiadomość wysłana przez antares dnia: Styczeń 08, 2019, 21:48:30

czy po opłaceniu wszystkich składek w okręgu legnickim, i dopłacie pełnej na zagospodarowanie i ochronę wód w okręgu jeleniogórskim który ma bezpłatne porozumienie z okręgiem zielonogórskim uprawnia mnie do połowu bez dodatkowych opłat?

12 -  Dzieci i młodzież / Przepisy PZW / Odp: Dlaczego w PZW pozwala się łamać Statut PZW itd. ?

Zaczęty przez okonopstrag - Ostatnia wiadomość wysłana przez okonopstrag dnia: Styczeń 08, 2019, 17:01:04

By wykluczyć brak wiedzy Rzecznika Prasowego PZW na temat tego wątku i problemu. Na jego link: " rzecznikprasowy@zgpzw.pl " wysłałem emeila, z linkiem do tego wątki i skopiowaną treść.

A jak wiadomo. Brak odpowiedzi jest przyznaniem się do winy.

To brak odpowiedzi rzecznika będzie wyraźną odpowiedzią że nadal będą łamać Statut PZW i Regulaminy PZW. I że Zarząd Główny PZW daje temu przyzwolenie (oczywiście tylko dla swych ziomków)

13 -  Dzieci i młodzież / Przepisy PZW / Dlaczego w PZW pozwala się łamać Statut PZW itd. ?

Zaczęty przez okonopstrag - Ostatnia wiadomość wysłana przez okonopstrag dnia: Styczeń 08, 2019, 16:48:39

Dlaczego w PZW pozwala się łamać Statut PZW itd. ?

To pytanie kieruję do Władz PZW, a Dokładnie do ZG PZW i Rzecznika PZW przy ZG PZW.

Pan Władysław Kudzbalski członek zarządu Koła PZW Miasto Kętrzyn, oraz członek Zarządu Okręgu PZW w Olsztynie. Ma w d... statut PZW i inne regulaminy PZW. Nawet wyrok Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego ma w dupie, mówiąc że oni kłamią.

Ten pan, ze swymi kolegami wmawia innym że im brużdżę. Bo składam wnioski do preliminarza i pracy koła. I mówię prawdę.
08.09.2018 roku Okręgowy Sąd Koleżeński uniewinnia moją osobę od ich zarzutów umarzając postępowanie gdyż ich dowody są bezsensowne i nie udowadniają mi winy. A co gorsza To oni naruszyli statut PZW i Regulamin Postępowania Dyscyplinarnego PZW i prawo polskie, "więc inaczej postąpić nie mogli jak umorzyć"

Ci żeby się zemścić, na walnym s=wmówili ze OSK kłamie, i uchwałą wydalili mnie z koła PZW bo im brużdżę i się sram w gniazdo skarżąc się do wyższych organów PZW.

Statut PZW mówi:
§ 12
1. Członkostwo w Związku ustaje wskutek:
1) zgonu;
2) rezygnacji zgłoszonej na piśmie zarządowi macierzystego koła;
3) nieopłacenia składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia
danego roku;
4) wykluczenia na mocy prawomocnego orzeczenia sądu koleżeńskiego.
2. Ustanie członkostwa w Związku stwierdza zarząd koła, dokonując skreślenia z ewidencji.

Tak więc zgodnie ze statutem nie mogli mnie wydalić jak tylko po przez prawomocne postanowienie Sadu Koleżeńskiego PZW. Tylko że ten już 3 raz nie miał podstaw by mnie wydalić. :-)

Już raz tak bezprawnie pozbyli się mnie z zarządu koła, by móc lody kręcić.
Tak więc ich postępowanie jest z premedytacją itd.

A PZW nic w tym temacie nie robi!!!

Zgodnie z Regulaminem Postępowania Dyscyplinarnego. Po informacjach i na skutek dowodów że ktoś łamie statut PZW. Rzecznik Dyscyplinarny powinien wszcząć postępowanie dyscyplinarne wyjaśniające, a jeśli dopuszczają się tego władze koła ma być skierowana Komisja Rewizyjna.

Dziwne że od 5 lat, jakoś tego się nie mogę doczekać. A wręcz od tylu lat te osoby mają przyzwolenie od Zarządu Okręgu PZW na takie działanie, a ich matactwa itd sa zamiatane pod dywan.

Czy doczekamy się w PZW postępowań zgodnych ze statutem PZW i regulaminami?

Dodam że ta osoba nie stosuje się do uchwał walnego, odmawia nawet przyjmowania datków na rzecz PZW i wód.
Wszystko mam nagrane. Tak więc nikt nie może zaprzeczyć ze to kłamstwo co tu piszę.

Tak więc Panie Rzeczniku PZW.
Co Pan nam powie?
Czy w końcu doczekamy się przestrzegania przez Władze PZW Statutu PZW i Regulaminów które sam uchwali?

14 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Działalność Społeczna w PZW

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Styczeń 07, 2019, 23:17:05

Kol.wb1119 5% które są zapisane pobiera skarbnik/kasjer koła za pobieranie opłat od członków i o tym nie rozmawiamy,ale policzmy gdyby prezes,2x v-ce prezes,sekretarz koła pobierali dietę w wysokości 20zł na miesiąc/licząc wskażnikiem w tabeli ustalonym przez ZG/ dla koła średniej wielkości 500 członków.
90 zł składka członkowska-odpis dla koła 40%x500 członków=18000 zl minus około 30% z tytułu ulg pozostało =12600 zł. jest to kwota do dyspozycji koła.
Znamy teoretycznie dochód koła na cele statutowe i policzmy jaki koszt koło ponosiłoby gdyby pobierane byłyby diety wg kryteriów przyjętych przez ZG na miesiąc.

Prezes 13 krotność x20 =260
V-ce prezes 4x20           =80
V-ce prezes 4x20           =80
Sekretarz    4x20           =80
   RAZEM                        =500
Rocznie  12x500=6000zł

To co wyliczyłem jest to wersja teoretyczna wg.tabel przyjętych przez ZG z pozostałych pieniędzy w kole wystarczyłoby na czynsz za lokal i inne opłaty eksploatacyjne a celach statutowych należałoby zapomnieć.Więc ciągle uważam za pracę społeczną w kołach wprowadzenie odznaki brązowej jest niestosowne. 

15 -  Sport / Sport kwalifikowany / Odp: Zawody na żywej rybie

Zaczęty przez citi - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Styczeń 07, 2019, 12:43:42

Przecież nie ma problemu żeby ustalić w kole, że robi się zawody na żywej rybie. W Mazowieckim już od kilku lat wszystkie zawody MUSZĄ być organizowane na żywej rybie. Po rybę do domu wędkarz jedzie na wycieczkę albo sam. W jednym z naszych kół za zorganizowanie zawodów w ubiegłym roku na martwej rybie Prezes Koła pożegnał się ze swoją funkcją.

16 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Działalność Społeczna w PZW

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Styczeń 07, 2019, 12:38:39

P. Heniu, zgodnie z Uchwałą /kolejnego już/ Krajowego Zjazdu członkowie Zarządów Kół mogą otrzymywać diety. Przeznaczone jest na to do 5% składki członkowskiej i wpisowego, dodatkowo skarbnik ma na diety ustalony przez okręg % od składki na ochronę i zagospodarowanie. Z doświadczenia wiem, że wielu prezesów kół nie czyta żadnych uchwał.

17 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Działalność Społeczna w PZW

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Styczeń 06, 2019, 14:02:57

Szanowny Kol.m1957a moje wpisy i tematy opisywane na oficjalnej stronie PZW opierają się na faktach które wynikają z tego że jestem czytelnikiem uchwał Prez.ZG jak i uchwał ZG.Uważam że tam gdzie zaczynają się pieniądze to kończy się społecznikostwo.Nie jestem hejterem i nigdy nie próbowałem nim być ale nie mogę się pogodzić z nierównym traktowaniem społeczników na wszystkich szczeblach władzy.Dziękuję Kol. za udział w dyskusji.
Pozdrawiam H.Pokrzywa

18 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Działalność Społeczna w PZW

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez m1957a dnia: Styczeń 06, 2019, 13:22:56

WITAM Panie  Heniu  i w tym momencie  zaczyna  mi się Pan   podobać ale  tylko  wylewać pomyje  nie można. Wcześniej  nie wiedziałem  że  ma Pan taką działalność  za sobą  ale  pisze Pan że nikt nie podziękował Panu  za pracę. Takie  to jest  życie  i praca społeczna w cudzysłowie.  Panie Heniu  ksiądz na ambonę nie wchodzi za darmo....Pozdrawiam  serdecznie i życzę  aby Pana dobre  intencje  znalazły odbicie  w PZW.  Pozdrawiam !!!

19 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Działalność Społeczna w PZW

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Styczeń 06, 2019, 13:06:24

Szanowny Panie m1957a przedstawię moją działalność społeczną w PZW jestem wędkarzem od 1974r. od 1981r. prowadziłem sekcję wędkarską która zrzeszała 350 członków do 1992r. od 1993 do 2016r. członkiem Zarządu Koła  /dwie kadencje sekretarz kola,dwie kadencje jako v-ce prezes koła/między czasie byłem prezesem klubu wędkarskiego to tylko część mojego życiorysu w PZW.Szanowny Panie m1957a jeśli Prezes ZG dostaje 13 krotną dietę miesięcznie to jak ma się do zapisów w Statucie par.5 pkt.1 i jak się to ma do Prezesa Koła który za swoją pasję zazwyczaj dostaje złe słowo od swoich członków i dodatkowo 4 lata za brązową odznakę.Hipokryzją w PZW to że na szczeblu ZG,ZO dostaje się diety i jeszcze nazywa się działaczami to może zamiast diet zatrudnienie prezesów/ale wszystkich szczebli/ na czas kadencji to prawdopodobnie byłoby bardziej sprawiedliwe.A tak na marginesie rękawy mam zakasane od od 1981r. a problemów ze złowieniem ryb żadnych.
Pozdrawiam Henryk Pokrzywa Koło Świdnica

20 -  Sport / Sport kwalifikowany / Odp: Zawody na żywej rybie

Zaczęty przez citi - Ostatnia wiadomość wysłana przez m1957a dnia: Styczeń 06, 2019, 00:28:35

Panie Heniu  jeden z biedniejszych Amerykanów  oferuje loty w kosmos  , proponuję Panu  aby Pan  w tym kierunku się udał  bo tu  na Ziemi wszystko  Panu  nie pasuje  ,  powtórzę  jeszcze  bierz sie Pan
za pracę społeczną na rzecz  Koła  , Okręgu  i  PZW  a Pana   sukcesy  wszyscy  uszanujemy  i będziemy  wdzięczni  za to  że  na   650,000  członków PZW  jest  jeden  który   działa  i pracuje  jak  nikt  inny !!!
Z wędkarskim pozdrowieniem  Panie Heniu !!!!

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.