Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10

11 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Październik 30, 2019, 20:51:56

Mam dzisiaj wieści bo widzę że ZG nie chwali się jakie zmiany od dzisiaj obowiązują w waszym okręgu.Z nadania ZG rządzi były v-ce prezes d/s ochrony i zagospodarowania w poprzedniej kadencji który nie otrzymał absolutorium na ostatnim Zjeżdzie ZO.Według mnie będąc w poprzedniej kadencji  w kierownictwie ZO współrządził okręgiem doprowadzając do finansowej dziury to czy dziś kiedy okręg jest w dobrej kondycji finansowej nie będzie powtórki z rozrywki? a zatem czy to jest logiczne? czyżby ci co kręcili lody chcą powrotu do władzy tylko dlaczego?jaki interes ma w tym ZG.

12 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Pozwolenie jednodniowe na połów w miejscu zalew w Bolesławcu przy ul. młyńskiej

Zaczęty przez pawelromanczuk - Ostatnia wiadomość wysłana przez pawelromanczuk dnia: Październik 27, 2019, 18:08:25

Witam posiadam kartę wędkarską na pozwolenie wykupione dolnośląskie Wrocław Legnica Wałbrzych .
Chciał bym przyjechać do Bolesławca na okręgu kaliskim jak dobrze widziałem na pieczące z tablicy PZW. Chodzi mi o wykupienie pozwolenia na 1,2 dni połowu na tym łowisku . Gdzie mogę umieścić opłatę i w jakiej cenie . Proszę o pomoc

13 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Październik 27, 2019, 14:24:07

????

14 -  Nasze PZW / Ogólne / ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Październik 25, 2019, 23:32:11

Wiewiórki które dzisiaj z Warszawy leciały do Jeleniej Góry takie wieści niosły.Niedawno wybrany Prezes ZO we Wrocławiu oraz Zarząd Okręgu został zawieszony na wniosek Przewodniczącego GKR który był na inspekcji wraz główną księgową ZG oraz  jeszcze jedna osoba funkcji nie pamiętam,otóż ta komisja znalazła jakieś nieścisłości dotyczących środków trwałych które są w posiadaniu ZO,czytając protokół z inspekcji brak jest jakichkolwiek sugestii lub zaleceń w stosunku do ZO we Wrocławiu a jest raczej niedopatrzenie działu księgowości ZO.Okręg we Wrocławiu w mojej ocenie /nie jestem członkiem ZO we Wrocławiu/trafił w poprzedniej kadencji na reformatorów którzy doprowadzili okręg do problemów finansowych/na koniec kadencji na minusie ok.700tys./po roku nowej kadencji nowy Zarząd ZO wyprowadził okręg z tarapatów finansowych,ten okres jet dobrze opisany na forum "Wilk zawinił kozę powiesili"finał niektórzy członkowie Prezydium ZO zostali ukarani naganą.Nadzwyczajny Zjazd nowy Prezes i po pół roku tenże Przew GKR składa wniosek do ZG i wynikiem jest zawieszenie władz Okręgu we Wrocławiu, teraz przyjedzie komisarz z nadania ZG okręg poniesie koszty tak na oko od 50 do 70 tys. zł. to tylko 7 ton karpia w waszych wodach nie będzie.I jeszcze jedno GKR pod wodzą swojego przewodniczącego w ub.roku prowadził kontrolę za poprzednią kadencję /od września ub.roku do marca tego roku/do tej pory brak protokołu z tej kontroli szacuję że koszt poniesiony to ok.200 do 400 tys. zł.Działacze Wrocławscy uważajcie bo za waszą pracę społecznika dostaniecie porządnego kopniaka a nie pochwałę od obecnych władz.Uważajcie macie w swoim gronie więcej sygnalistów /nie napiszę kapusiów/ a oni mają posłuch na szczeblach władzy.
Pozdrawiam wszystkich Członków i działaczy w Okręgu Wrocławskim Henryk Pokrzywa 

15 -  Do Admina / Forum - techniczne uwagi, sugestie, ... / Odp: Problem z zagrodzonym dojsciem do wody

Zaczęty przez erugolin23 - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Październik 16, 2019, 22:53:05

Najlepiej nadawać na PZW. PZW ma tyle do brzegów co pewna nacja za okupacji. Przed wyborami idź do wójta i spytaj się co będzie z dojściem do brzegu, niech ci da na piśmie, że udostępni dojście do wody.

16 -  Do Admina / Forum - techniczne uwagi, sugestie, ... / !!

Zaczęty przez erugolin23 - Ostatnia wiadomość wysłana przez renne82 dnia: Październik 16, 2019, 01:08:23

Porażka, bezradność ... po co więc jest PZW, jeżeli nie można swobodnie wędkować ... dojść do linii brzegowej z powodu siatek, płotów itp. ? Kto w takim razie zarządza tymi wodami ... może po prostu oddajcie je ludziom ... niech się grodzą ... siatki stawiają ... i te tj. ogrodzenia i te na ryby !

Pomijając wątek, który poruszyłem to system weryfikacji wymaga nadprzyrodzonych zdolności ... trzeba czytać autorowi w myślach aby wiedzieć co przepisać z obrazka ..

17 -  Dzieci i młodzież / Przepisy PZW / Odp: RAPR 2020 a połów z dzieckiem

Zaczęty przez muszkarz83 - Ostatnia wiadomość wysłana przez wb1119 dnia: Październik 15, 2019, 23:20:33

Opiekun powinien obserwować i szkolić przyszłego wędkarza, a nie zajmować się łowieniem. Oczywiście nie mówię tego do Ciebie ale są takie fakty.

18 -  Dzieci i młodzież / Przepisy PZW / Odp: RAPR 2020 a połów z dzieckiem

Zaczęty przez muszkarz83 - Ostatnia wiadomość wysłana przez muszkarz83 dnia: Październik 15, 2019, 21:36:49

Dzięki za odpowiedź, też to tak rozumie tylko nie rozumie po co takie obostrzenia, powinno się wspierać przyszłych miłośników wędkarstwa, a tu tylko wyciąganie kasy.

19 -  Dzieci i młodzież / Przepisy PZW / Odp: RAPR 2020 a połów z dzieckiem

Zaczęty przez muszkarz83 - Ostatnia wiadomość wysłana przez arnie dnia: Październik 15, 2019, 13:29:46

Moim zdaniem, nowy RAPR PZW likwiduje możliwość wędkowania opiekuna na 1 wędkę jeżeli ma pod opieką osobę niezrzeszoną w wieku do 14 lat wędkująca metodą spinningową.

W ust. 6 napisano, że osoba niezrzeszona do lat 14 wędkuje w ramach uprawnień opiekuna, a że opiekun ma uprawnienia przy spinningu do 1 wędki to tym samym pozbawia się możliwości wędkowania.

Cytowany ust. 7 jest tylko rozwinięciem ust. 5 i 6, a nie dotyczy wód Krainy Pstrąga i Lipienia bo tam jest z góry narzucona tylko 1 wędka dla każdej metody. Tym samym na WKPiL po udostępnieniu 1 wędki nawet spławikowej opiekun traci możliwość wędkowania.

Rozwiązaniem jest zrzeszyć dziecko w PZW. Wtedy powędkujecie oboje na spinning.

20 -  Dzieci i młodzież / Przepisy PZW / RAPR 2020 a połów z dzieckiem

Zaczęty przez muszkarz83 - Ostatnia wiadomość wysłana przez muszkarz83 dnia: Październik 15, 2019, 12:39:14

Witam,
mam pytanko odnośnie zmian w RAPR na 2020, a mianowicie zapisu odnośnie połowu ryb na metodę spinningową i muchową. Do tej pory można było łowić z dzieckiem do 14-go roku życia każdy na swą wędkę. Nie wykluczało wędkowania opiekuna na jedną wędkę. W nowym RAPR na 2020 zmieniony jest zapis pod opieką mogą łowić dwie osoby do 14 roku za wyjątkiem Wód Krainy Pstrąga i Lipienia. Metody spinning i muchowa dozwolona jest na jedną wędkę. Czy będzie można dalej łowić rybki z dzieckiem. Czy tylko wchodzi w grę jedna wędka na dwóch. Łowiska na których łowimy są w wykazie WKPiL. Proszę o pomoc.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.