Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10

71 -  Nasze PZW / Przepisy PZW / Ustawa o rejestracji jachtów do 24 m 01.08.2020 - pytanie o ponton

Zaczęty przez przemoppp - Ostatnia wiadomość wysłana przez przemoppp dnia: Czerwiec 16, 2020, 10:09:45

Zakupiłem ponton, złożyłem wniosek o rejestrację ale przypadkiem dowiedziałem się, że z dniem 01.08.2020 wchodzi ustawa o rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24m, która niby znosi ten obowiązek dla jednostek służących do amatorskiego połowu ryb o długości do 24m i mocy silnika 15km. Czy to prawda? Rejestruję ponton na niecałe 2 miesiące? Ktoś się orientuje na 100 % czy od sierpnia nie trzeba rejestrować pontonów?

Dziękuję za odp.

72 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Odp: Porozumienia "Dolnośląskiej' Strefy 1 jak korzystać

Zaczęty przez venom92 - Ostatnia wiadomość wysłana przez venom92 dnia: Czerwiec 15, 2020, 22:23:39

Jeśli tak to gratuluje komuś kto to wymyślił i zatwierdził, widać w Pzw dalej robią co mogą żeby tylko ludziom życie utrudnić, właśnie w taki sposób ja tej składki nie opłacę bo nie mam zamiaru specjalnie brać wolnego i jechać kawał drogi po jakiś durny niepotrzebny świstek, brawo Pzw  >:(

73 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Odp: Porozumienia "Dolnośląskiej' Strefy 1 jak korzystać

Zaczęty przez venom92 - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Czerwiec 15, 2020, 20:10:30

A jednak prawdziwe

74 -  Nasze PZW / Składki i opłaty / Porozumienia "Dolnośląskiej' Strefy 1 jak korzystać

Zaczęty przez venom92 - Ostatnia wiadomość wysłana przez venom92 dnia: Czerwiec 15, 2020, 18:54:11

Witam, nie wędkowałem przez kilka lat przez co nie jestem do końca obeznany, otóż zamierzam opłacić składkę w okręgu Wrocław i łowić również w okręgu Wałbrzych, słyszałem że mimo porozumienia w którym bez dodatkowych opłat mogę łowić na ich wodach muszę udać się do któregoś z kół okręgu Wałbrzych po darmowe zezwolenie co byłoby bezsensowne czy to prawda?

75 -  Sport / Sport amatorski / Odp: lekcja wędkowania

Zaczęty przez korczak8 - Ostatnia wiadomość wysłana przez bstr dnia: Czerwiec 15, 2020, 10:19:07

Przy wyborze odpowiedniego lokalu warto zwrócić uwagę na kilka elementów
na doświadczenie lokalu w organizacji imprez integracyjnych
na możliwość przenocowania uczestników jeśli jest to impreza na wyjeździe
na ceny
jak również na opinie o serwowanym jedzeniu

Zastanówcie się również nad atrakcjami bo jest to bardzo ważne. Ciekawie zorganizowana impreza integracyjna w rzeczywistosci moze integrować uczestników. https://nowemiasto.dlawas.info/wiadomosci/loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-warszawie-rozrywka-dla-kazdego/cid,14633,a

76 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Czerwiec 14, 2020, 18:58:28

  Wracam do podsumowania trzech lat urzędowania władz centralnych  z mojej perspektywy;
ad-2 W Prezydium ZG w ostatnim czasie zostały dokonane zmiany osobowe i zostali wymienieni za podpisanie listy o zwołanie  Nadzwyczajnego Zjazdu czyli posiadanie własnego zdania i jego prezentowanie ma się nijak do zasady bezstronności.
   Prawdą jest ci to że organ czyli Komisja Rewizyjna ma w tej kadencji już trzeciego przewodniczącego.

 ad-3  Wspieranie i udzielaniu pomocy Okręgom najlepiej udało się Zarządowi Głównemu pomóc Okręgowi Wrocławskiemu a to między innymi;
    -przy organizacji w 2018r. Mistrzostw Świata Kobiet wysyłając GKR na kontrolę tuż przed samymi mistrzostwami mając gdzieś uchwałę ZG 125/2016.
    -za to że że wrocławianie zastosowali się do uchwały ZG 125/2016 ZG zawiesił Prezydium ZO we Wrocławiu,został powołany trzyosobowy pełnomocnik do czasu osądzenia przez GSK nagrodą była nagana dla połowy Prezydium ZO.
    -kontrola GKR od sierpnia 2018 do marca 2019  z tej kontroli do tej pory brak protokołu końcowego.Kontrola dotyczyła kadencji 2013-2017 oraz 2018.
    -w kwietniu 2019 Nadzwyczajny Zjazd we Wrocławiu wybrany nowy Prezes i uzupełniony skład ZO w sierpniu trzydniowa kontrola ZG pod przewodnictwem Przewodniczącego GKR  na wniosek pokontrolny zawieszenie ZO we Wrocławiu i powołanie Pełnomocnika ZG./protokołu z kontroli GKR z 2018-2019 w dalszym ciągu brak/
    -w kwietniu 2020 łamiąc Statut PZW ZG zawiesza ZO we Wrocławiu skarga Pełnomocnika ZG na cały ZO we Wrocławiu byłego Pełnomocnika ZG 2016-2017.
    To tak w skrócie jeśli chodzi o pomoc Okręgom.
  Z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa
Cdn. nastąpi.

 

77 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez nudzio dnia: Czerwiec 14, 2020, 18:35:04

Jak widać Pan Prezes ZG kieruje się zasadą bezstronności  tylko on ma racje i jego bezstronne Prezydium w 4 osobach bo pozostali członkowie PREZYDIUM nie mają nic do gadania . A  przykładem może być  opinia  powiedzmy  prawna w sprawie zwołaniu Zjazdu no po prostu bezstronna . W punkcie 5 szukać  nowych rozwiązań w kierowaniu Związkiem  czyli zastraszanie  członków Zarządów Okręgu oraz Delegatów na Zjazd a w szczególności tych co podpisali wniosek o zwołaniu Zjazdu . Bardzo dobre rozwiązania Panie Prezesie tylko zapomniał  Pan że kij ma dwa końce jednym  Pan uderzy a drugim końcem można oberwać mocniej i na to proszę się przygotować  . I nie zapominajmy o  Panu Rzeczniku  Dyscyplinarnym ZG  który jest jak bulterier ZG dajcie mu członka PZW A JA MU PARAGRAF   14 PKT. 1-3 ZNAJDĘ  . I najbardziej śmieszny (  zależy dla kogo ) punkt 6 szanować wszystkich działaczy . Tak ich szanuje  ze jeszcze nie było tylu ukaranych w ostatnim dziesięcioleciu  co jest teraz , już wiadomo że sąd kapturowy ZG  wznawia swoją działalność  po przerwie  na pewno nabrali sił i teraz pokażą na co ich stać a z tego co już wiemy to kolejka oczekujących jest długa dla tych co będą dopiero zapraszani na Twardą  42 i dla tych co będą  zapraszani już po raz drugi . A mówią że mamy pandemie w Kraju a mi się wydaje że my mam ją w ZARZĄDZIE  PZW  a w szczególności w tym 5 osobowym Prezydium ZG

78 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Czerwiec 10, 2020, 22:34:50

Lat trzy mineło  więc warto przypomnieć :

   Kandydując na Prezesa ZG zamierzam wspólnie z nowo wybranym Zarządem;

    1-Zachować procedury demokratyczne wynikające ze Statutu i zyczajów
    2-W decyzjach kierować się zasadą bezstronności
    3-Wspierać i udzielać pomocy Okręgom
    4-Skutecznie realizować przedzjazdowy program i uchwały Zjazdu
    5-Szukać nowych rozwiązań w kierowaniu Związkiem
    6-szanować wszystkich działaczy

  Ponad trzy lata temu jak tworzyła się nowa rzeczywistość byłem wielkim fanem zapowiadających się zmian myśląc że zmiany które nastąpią podniosą standart  bycia zrzeszonym w PZW tj. członkom i działaczom na wszystkich szczeblach organizacyjnych.
   Na tak piękną rocznicę byłby nietaktem nie dokonać podsumowania tak pięknego expose nowo wybranego Prezesa ZG.
  ad-1 Dlaczego pod przewodnictwem obecnego Prezesa Zarząd Główny podejmuje uchwałę 217/III/2020 z bardzo wątpliwym uzasadnieniem nie podpisanym przez jaką kancelarię prawną została opracowana w sprawie wniosku o zwołaniu Nadzwyczajnego Zjazdu  z dn.20.12.2019 i po drugie od kiedy ZG jest wykładnią Statutu we własnej sprawie tak dla  przypomnienia paragraf 26 Statutu PZW.

Ponieważ jestem na cenzurowanym moje posty mogą nie być publikowane.
Ciąg dalszy nastąpi

Z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa
   
   


79 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez pzwochpzw dnia: Czerwiec 08, 2020, 09:40:31

Jaki honor, kasa Misiu, kasa kasa kasa!!!!  I wyrównanie rachunków poprzez uwalenie wszystkich znaczących działaczy( i nie tylko) z Wrocławia przed nowymi wyborami w przyszłym roku, poprzez kary dyscyplinarne za wydumane wykroczenia. W ten sposób Okręg będzie należał do nich. Sprytny i bezczelny plan. Cóż, jak widać działa, przy pomocy Zarządu Głównego, który albo nie zna prawdy, albo udaje , że nie zna, albo współdziała.

80 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez kaprys27 dnia: Czerwiec 08, 2020, 08:18:33

I teraz  Pan Rzecznik ma dwa wyjścia aby wyjść z tego bagna to powinien podać się do dymisji gdyby miał choć trochę honoru , natomiast drugie wyjście to brnąć dalej w tym bagnie i poczekać do wyborów w przyszłym roku ale wtedy to z nim mogą postąpić tak jak on postępuje z tymi co się zawiesza za nic  i za każdym razem powołuje się na  § 14 pkt. 1-3 a tu można wszystko przypisać jak już wielu się o tym przekonało

Gdyby miał choćby ODROBINĘ HONORU  to by nie przyjął tego wątpliwie zaszczytnego stanowiska jako pełnomocnik ....

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.