Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 ... 8 9 [10]

91 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez henryk_p dnia: Październik 06, 2018, 18:07:22

Koleżanki i Koledzy wróble które przyleciały ze stolicy głośno ćwierkały w sprawie Prezydium we Wrocławiu Rzecznik Dyscyplinarny ZG prowadzi postępowanie i w niedługim czasie Sąd Koleżeński rozpatrzy i oceni winę,ćwierkały też ale cicho że wybory w niezbyt długim czasie nastąpią.Wiewiórki które do lasu po orzechy z Wrocławia biegły wieści niosą że w przyszłym roku rewolucja w Okręgu Wrocławskim się szykuje i trójprzymierza nie będzie i nie tylko.Jest mi smutno że nie udało się przemówić do rozsądku Członkom  Prezydium ZG już wiem że dalsze pisanie  w tym temacie jest bezsensowne,serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie w walce z wiatrakami.
Henryk Pokrzywa   

92 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez parweniusz dnia: Październik 04, 2018, 21:58:40

Jak rozwija się sprawa wrocławska? Pytam, bo w uchwałach Zarządu Głównego nic nie widać. Na Waszej stronie też cisza.

93 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez Administrator dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:00:21

A propos Mistrzostw Świata Kobiet ...

https://youtu.be/iekeRfnJ5Q8

94 -  Nasze PZW / Ogólne / Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu

Zaczęty przez henryk_p - Ostatnia wiadomość wysłana przez spolecznoscpzw dnia: Wrzesień 07, 2018, 23:16:13

No to już po Mistrzostwach Świata Kobiet we Wroclawiu. Poraz kolejny Wrocław pokazał jak organizuje się imprezy na najwyższym światowym poziomie. Szkoda tylko że osoby które od samego początku (od 09.2017)charowały przy organizacji MŚ zostały odsunięte na dalszy plan. A ci którzy poświęcili ostatni miesiąc przed, byli wyróżniani na gali wieńczącej zmagania na w/w mistrzostwach. I mimo że prezes ZG wiedział dzięki komu Polski Związek Wędkarski był chwalony w Europie i na Świecie, nie tylko za tą imprezę, to i tak podziękował osobą ktore są mu blizsze poglądami. Czego się nie robi dla kolegow.
Oczywiście nie obyło się bez wypinania piersi przez v-ce prezesa ds. Sportu który to odebrał zaszczyty wszystkim tym co na nie zasłużyli. Przypominam że ZG nie dał złamanego grosza by pomóc finansowo w przygotowaniach MŚ .
Wiem że ten temat już się robi nudny, dlatego tą wypowiedzią zakończę obrazowanie ten dziwnej sytuacji jaka jest zawieszenie Prezydium ZO we Wrocławiu bo to co ktoś w Warszawie powiedział na samym początku właśnie wchodzi w życie.
Jeszcze przed wizytą Warszawskich działaczy we Wrocławiu było mówione że kilka osób z Prezydium ZO we Wrocławiu zostanie ukaranych a w stosunku do reszty postępowanie zostanie umorzone. No a takie wieści docierają z samego Prezydium ZG. Ciekawe czym Rzecznik Dyscypliny się kierował podejmując taka decyzje? Może słowami zawartymi w wyjaśnieniach członków prezydium podczas przesłuchań we Wrocławiu, a może kierowały nim cicho wypowiadane słowa wprost do ucha przez .... sami wiecie kogo. To pozostawiam wam do oceny.
Osobiście trzymam kciuki za członków Prezydium ZO we Wrocławiu by prawda ujrzała światło dzienne, no i za ZG by skończył z kilku osobową władzą w PZW. 
 

95 -  Do Admina / Forum - techniczne uwagi, sugestie, ... / Przewa techniczna Forum PZW.org.pl

Zaczęty przez Administrator - Ostatnia wiadomość wysłana przez Administrator dnia: Wrzesień 06, 2018, 12:15:02

Informujemy, że przerwa techniczna Forum PZW.org.pl spowodowana była atakiem hakerskim z serwerów umiejscowionych w Azji. Po zablokowaniu tzw. robotów hakerskich. Po usunięciu "azjatyckich" wątków i postów oraz wprowadzeniu dodatkowych zabezpieczeń funkcjonowanie Forum zostało przywrócone do stanu pierwotnego. Informujemy, że żadne dotychczasowe wątki i posty (sprzed ataku hakerskiego) nie zostały usunięte. Logowanie ponowne będzie możliwe po wprowadzeniu dodatkowych zabezpieczeń.
Admin

96 -  Nasze PZW / Ogólne / Reklamacja zezwolenia

Zaczęty przez lolekczek - Ostatnia wiadomość wysłana przez lolekczek dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:25:19

Witam wszystkich.
Czy jest możliwość reklamacji zezwolenia?
Otóż wykupiłem zezwolenie na jedno jezioro na cały rok w jednym z gospodarstw rybackich.
Jak się potem okazało jezioro od kilku lat jest niezarybiane, a rybacy z tego gospodarstwa odłowili wszystko co było sieciami. Na dwadzieścia wypraw na ryby złowiłem jednego krąpia 9cm.
Zezwolenie kosztowało 200zł, a w jeziorze nie ma ryb, to chyba trochę złodziejstwo.

97 -  Wody / Wykaz wód / Odp: Jezioro Szczytno

Zaczęty przez bulwan - Ostatnia wiadomość wysłana przez gart dnia: Wrzesień 03, 2018, 14:13:34

Polecam to jeziorko mega fajne, czyste naprawde duzo ryb. https://lvbet.pl/esport-zaklady-bukmacherskie/ Oplata miesieczna 10zl.

Strony: 1 ... 8 9 [10]
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.