Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Karta Wędkarska  (Przeczytany 257 razy)

divx

• Newbie
  • *
Karta Wędkarska
« dnia: Marzec 25, 2012, 15:48:47 »
Witam .
Mam 13 lat w listopadzie skończe 14 lat chciałbym sie dowiedzieć czy moge teraz wyrobić kartę i czy będe mogł łowić na spining i na 2 wędki ? Dodam jeszcze że mam kolegów kturzy nie mają ukończone 14 lat i posiadają karty wędkarski . ! Proszę o szybką odpowiedz .
Z góry Dziękuje . ; ))

antoni

• Hero Member
Karta Wędkarska
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2012, 22:09:33 »
W wieku do lat 14 można wędkować bez karty wędkarskiej, ale pod opieka osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską. Jeśli zapiszesz się do PZW, to jako członek uczestnik bedziesz mógł wędkować w ramach własnego łowiska, zgodnie z limitem ilościowym i wagowym. Kartę wędkarską może otrzymać osoba, która ukończyła 14 lat.

szunaj42

• Opiekunowie prezentacji
  • Sr. Member
Karta Wędkarska
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2012, 02:01:41 »
divxWitam .
Mam 13 lat w listopadzie skończe 14 lat chciałbym sie dowiedzieć czy moge teraz wyrobić kartę i czy będe mogł łowić na spining i na 2 wędki ? Dodam jeszcze że mam kolegów kturzy nie mają ukończone 14 lat i posiadają karty wędkarski . ! Proszę o szybką odpowiedz .
Z góry Dziękuje . ; ))
<fieldset> </fieldset><fieldset>Twoi koledzy , jak nie mają 14 lat nie posiadają karty wędkarskiej tylko legitymacje członka uczestnika ,to są dwa różne dokumenty .Żeby lowić na dwie wedki i spiningować wystarczy mieć legitymację członkowską , nie jest do tego potrzebna karta wędkarska  , z tym że wedkować możesz wtedy zawsze pod opieka osoby która  karte wędkarską posiada , dopiero jak skończysz 14 lat i zdasz egzamin na kartę będziesz mógł łowić samodzielnie ale do ukończenia 16 lat  tylko w dzień.</fieldset>

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.