Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: pytanie  (Przeczytany 210 razy)

ania7872

• Newbie
  • *
pytanie
« dnia: Maj 05, 2012, 17:36:59 »
jeżdżę na jezioro które jest w lesie aobok jest droga przejazdowa na której do tej pory można było stawiać samochody w tym roku już nie PSR kara mandatami czy mają do tego prawo, jezioro jest PZW i nie mamy innegodojazdu jak tą drogą ,

antoni

• Hero Member
pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2012, 11:16:39 »
Strasznie to niejasne, bo takie uprawnienia ma raczej Straż Leśna. Może więc trochę więcej szczegółów: jaki to okręg, gdzie to jezioro, jego nazwa.

okon60

• Full Member
pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2012, 15:24:13 »
ania7872jeżdżę na jezioro które jest w lesie aobok jest droga przejazdowa na której do tej pory można było stawiać samochody w tym roku już nie PSR kara mandatami czy mają do tego prawo, jezioro jest PZW i nie mamy innegodojazdu jak tą drogą ,
 Przy drodze przebiegajacej przez tereny lesne nie mozna pozostawiac,zeby nie tarasowac przejazdu Strazy Pozarnej jadacej do pozaru,ale za takie przewinienie otrzymuje sie ostrzezenie od pracownikow Sluzby Lesnej (lesnicy,Straz Lesna),i ewentualne wezwanie do najblizszego Nadlesnictwa celem usprawiedliwienia przewinienia. Panstwowa Straz Rybacka,to nadgorliwcy,ktorzy zerujac na niewiedzy wedkarzy dorabiaja sobie do emeryturki! Najlepiej w tego typu problemach poinformowac sie u lesniczego,w ktorego zarzadzaniu znajduje sie lowisko PZW. "Polamania kija".

dariuszkrystosiak

• Hero Member
pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2012, 14:49:30 »
okon60 Przy drodze przebiegajacej przez tereny lesne nie mozna pozostawiac,zeby nie tarasowac przejazdu Strazy Pozarnej jadacej do pozaru,ale za takie przewinienie otrzymuje sie ostrzezenie od pracownikow Sluzby Lesnej (lesnicy,Straz Lesna),
Coś mi się zdaje że nie tylko ostrzeżenie. Ok. 10 lat temu zjechałem z drogi prowadzącej przez las w jakaś boczną i odjechałem ok. 1km. Jadący patrol Straży Leśnej zatrzymał mnie i wypisał mandat na 50plz. Do lasu wjeżdżać nie można i tyle. Co do postu koleżanki to jakoś nie widzę żeby PSR karał za wjazd do lasu.

okon60

• Full Member
pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2012, 01:02:51 »
Droga przebiegajaca przez tereny lesne mozna jechac,jezeli prowadzi do miejscowosci,ale nie mozna przy tej drodze parkowac,i z tej drogi zbaczac w las.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.