Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: II Towarzyskie Zawody o Puchar Naszych Łowisk - Zawody dwóch rzek  (Przeczytany 587 razy)

wedkarz1964

• Full Member
II Towarzyskie Zawody o Puchar Naszych Łowisk - Zawody dwóch rzek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2009, 12:48:27 »
Podaję oficjalne wyniki II Towarzyskich Zawodów Naszych Łowisk-Zawody Dwóch Rzek (Narew i Pisa)

1. Dariusz Brzostek-Ostrów Mazowiecka: okoń 32cm, szczupak 48cm
2. Patryk Gąsiewski-Łomża: okoń 35cm
3. Zbigniew Lis-Ostrołęka: szczupak 52cm - nagroda za największą rybę
4. Adam Olędzki-Siedlce: szczupak 51cm
5. Mariusz Bernatowicz-Ostrołęka: szczupak 50cm
6. Jacek Mayer - Łomża - szczupak 50 cm
7. Grzegorz Biernat - Pisz - szczupak 46 cm

PS. Po 5 latach prywatnej dzierżawy z roku na rok jest tam gorzej jak za czasów PZW.

dariuszkrystosiak

• Hero Member
Opinia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2009, 13:41:41 »
Dylewski DariuszPS. Po 5 latach prywatnej dzierżawy z roku na rok jest tam gorzej jak za czasów PZW.

Na "PL" w Starosielu był kolega z okręgu sąsiadującego z GRŁ i twierdzi że od 2 lat jeździ na ich wody bo jest zdecydowanie lepiej niż u niego w okręgu?!Sam jestem zdziwiony.

wedkarz1964

• Full Member
II Towarzyskie Zawody o Puchar Naszych Łowisk - Zawody dwóch rzek
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2009, 18:09:55 »
dariuszkrystosiak
Dylewski DariuszPS. Po 5 latach prywatnej dzierżawy z roku na rok jest tam gorzej jak za czasów PZW.

<br />Na "PL" w Starosielu był kolega z okręgu sąsiadującego z GRŁ i twierdzi że od 2 lat jeździ na ich wody bo jest zdecydowanie lepiej niż u niego w okręgu?!Sam jestem zdziwiony.

Darek to są wszystkie ryby wymiarowe jakie zostały złowione - było parę krótkich szczupaczków i małych okonków. Startowało około 90 osób.
Słyszałem nawet od jednego z wędkarzy który wtedy siedział z gruntówkami że - Panie 2 tygodnie temu do brały - A co brało - Panie, karpie brały, zarybili do brały. Kto przyszedł to złapał"

Zastanawiamy się już czy w przyszłym roku będziemy robić zawody na wodach GRŁ, czy poszukamy innego miejsca.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.