Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Karta wędkarska gdzie opłacić  (Przeczytany 2283 razy)

zibi73

• Newbie
  • *
Karta wędkarska gdzie opłacić
« dnia: Październik 20, 2010, 15:50:14 »
Witam.
Mam pytanie.
Jestem szczęśliwym posiadaczem Karty Wędkarskiej (a własciwie dokumentu ze starostwa).
Nie należę jeszcze do żadnego koła PZW.
W związku z powyzszym mam pytanie.
Czy muszę opłacić składki w kole w swoim miejscu zamieszkania (zameldowania) czy mogę sobie wybrać dowolne koło w polsce (np.to które ma najwięcej porozumień z kołami na których wodach planuję łowić rybki???
Jeżeli mogę sobie wybrać dowolne koło w polsce, to czy aby opłacić składki muszę się tam zgłosić osobiście czy można to załatwić w inny sposób (i jaki?) i kto w tym przypadku wyda mi książeczkę członkowską ze znaczkami opłat ???

kwasik

• Full Member
gdzie opłacić
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2010, 18:50:18 »
Za kartę płaci się raz - w starostwie.
Za zezwolenie na wędkowanie (znaczki w legitymacji PZW) w dowolnym wybranym kole, na razie, niestety, osobiście.

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2010, 14:50:36 »
jak kolega wyżej napisał, Koło możesz wybrać z całej Polski i niestety na razie trzeba osobiście lub przez kogoś to zrobić. Co do wyboru Koła radzę poczekac do stycznia, kiedy będzie wiadomo kto jakie ma porozumienia.

zibi73

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2010, 18:14:04 »
Serdeczne dzięki za info :)

tomek_88

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2010, 20:12:57 »
Koledzy gdy zadałem pytanie Głównej Księgowej Okręgu PZW w Chełmie, czy jak wpłaty dokonam przelewem na konto okręgu wpisując oczywiście w tytule wpłaty np. składka członkowska + składka okręgowa to czy będzie to uznane? Odpowiedziała mi że tak, tylko musiałaby mnie potem sztucznie przypisać do jakiegoś koła PZW. Co Wy na to?

lechsulim

• Opiekunowie prezentacji
  • Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2010, 21:51:17 »
przy kontroli musisz posiadać wklejone znaki z opłatą za wędkowanie oraz członkowskie , więc nie wiem jak mozna sztucznie przypisać do koła bez osobistej wizyty u skarbnika danego - wybranego koła PZW

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.